Zimní čtvrtletník roku 2017 aneb náš klub roste!

13.1.2018
Smart Network

Věrní příznivci našeho klubu,

pojďte si společně s námi projít poslední měsíce roku 2017 a připomenout si ty nejdůležitější okamžiky a události, které se v klubu odehrály.

Dovolte nám nejdříve připomenout podzimní čtvrtletník roku 2017. V něm jsme Vám představili nové členy a nesmíme zapomenout ani na ty, kteří své členství prodloužili, a kterých si také velmi vážíme.

Ve čtvrtletníku se také dozvíte, jak náš klub oslavil již 4. narozeniny, jak jsme si oslavu užili, jaká překvapení čekala na účastníky a připomnout si můžete i fotky z této akce.

 

Přivítejme společně naše nové členy

V Brně se do našich řad přidali:

Ing. Michal Dražil a Bc. Michal Brim; Ing. Jakub Křehla a Mgr. Michaela Bočová z firmy PEGAS REAL & DEVELOPMENT, s.r.o.; Jana Grossmanová ze spolku Tevua pro rozvoj na všech profesních úrovních; Ing. Adéla Lánová MA.; Lukáš Nerud a Nicolas Ullmann a Zdeněk Chlubna za projekt Hecn! se - projekt na motivaci dětí a mládeže; Sy Nam Nguyen z World venturesIng. Aleš Koníček; Tomáš Kondr z firmy Sidario; Tomáš Píč z firmy Irvekon systems, s.r.o. 

 

Mezi pražskými členy jsme nově přivítali:

Františka Školníka z firmy Onlinesales.cz, Tomáše Lénárda - režiséra a kameramana z 2dstudia; a Petra Šafru - profesionální a týmový kouč, který také posílil moderátorský tým pro akce v Praze.

 

Na Vysočině se novými členy stali:

Martin Dobrovolný - fotograf; Michal Ustohal; Mgr. Jitka Švaříčková, Martin Szablatura a Michal Kolařík ze Silvertown provozující City.cz

 

Je pro nás také velkým potěšením, že nám zůstávají členové věrní a (mnohdy již poněkolikáté) své členství v klubu obnovili! Děkujeme za naši spolupráci a těšíme se na tu budoucí :-)

Mgr. Martin Kolenička a Radek Koptík z firmy HCA Brno; Viktor Mejzlík a Tomáš Suchomel z VITOM Group; Vladimír Mert a Libuše Řezáčová z Wellness penzionu Medličky, René Müller z Human memory; Mgr. Jakub Žáček a Mgr. Jakub Carda ze Společně o.p.s; Mgr. Markéta Heroutová a Mariana Melcherová ze Slezské diakonie pro úsek Brno; Jiří Ozdobinski a Ondřej Vlk z MadMenMedia; Mgr. et Mgr. Petr Pacher, Ph.D., MBA a Alena Drábková z University of Applied Management; Jiří Blabla.

 

Podzim našlapný výjimečnými akcemi 26384a6f75a5.png

V září náš klub oslavil 4. narozeniny a přehled naší narozeninové párty jsme Vám přinesli již v podzimním čtvrtletníku. Pro připomenutí klikněte ZDE.

 

V říjnu se konal první MasterMinding pod hlavičkou Podnikatelského klubu Smart Network. Svůj projekt představil Ing. Jan Vybíhal - personální server na talenty pod hlavičkou společnosti ABC ADVERTISING s.r.o. Pro prezentujícího má toto setkání obrovskou sílu, neboť:

  • si rozšíří obzory a získá znalosti i z jiných oborů
  • zažije obrovskou sílu synergie oponentů
  • neupadne do "slepoty", kdy některé překážky již nemusí vidět.

 

V listopadu se Ing. Gabriela Mrkvicová zúčastnila přednášky na Fakultě regionálního rozvoje a mezinárodních studií, Mendelovy univerzity v Brně. Hlavním cílem přednášky bylo představit koncept moderního a kreativního podnikání v zastoupení Podnikatelského klubu Smart Network, propojení teoretického výkladu s poznatky z praxe a otevření diskuze. Za tuto možnost vděčíme naší člence Ing. Veronice Svatošové, Ph.D.

 

Prosinec se nesl již v adventním čase a podnikatelé si díky našim akcím vyzkoušeli netradiční networking například ve wellness či při zdobení cupcake. Již podruhé jsme pro naše členy z Vysočiny i dalších koutů ČR uspořádali business oběd s 3hodinovým wellness odpočinkem ve Wellness penzionu Medličky. Za tuto možnost velmi děkujeme našim členům Vladimíru Mertovi a Libuši Řezáčové. Fotky z této akce si můžete připomenout zde.

c690f10d2ea0.jpg  6bc6a30731b9.jpg

Těsně před vánočními svátky se někteří členové setkali neformálně na Vánoční ochutnávce členů, kde vyzkoušeli produkty ostatních členů a naučili se třeba zdobit cupcake. Toto setkání mělo velký úspěch a těšíme se již na další netradiční setkání :-) Fotky z této akce si můžete připomenout zde.

 

Novinka pro rok 2018 - otevřeli jsme Olomouc

Naši největší novinku jsme si schovali na konec :-) V prosinci jsme otevřeli Olomouc. Podnikatelé Olomouckého kraje se mohou účastnit našich business akcí, které vede majitelka klubu Ing. Gabriela Mrkvicová. Chcete se stát franšízantem? Pak neváhejte a kontaktujte Gabrielu na tel.: 775 649 843‬.

Již 9. ledna se konalo první business ráno a všichni účastníci byli nadšení. Věříme, že i Vy navštívíte naši akci v Olomouci a budete rozšiřovat síť svých kontaktů!

   951a776f49e4.jpg

Děkujeme za Vaši věrnost v roce 2017 a se všemi se budeme těšit na další setkání, networking a společné projekty, které se nám podaří vytvořit. Sledujte náš Facebook i YouTube kanál a dozvíte se o všech novinkách jako první!

 

STAŇTE SE I VY SOUČÁSTÍ NAŠEHO KLUBU A VYBERTE SI TARIFY, KTERÝ VÁM SEDNE NA MÍRU. Náplň našich tarifů, ceny a další podrobnosti získáte kliknutím ZDE. 

 

Za celý tým Smart Networku Ing. Gabriela Mrkvicová

 

Ing. Kateřina Jančíková

Další články

Smart Network
Smart První billboard Smart Network! Smart Network se dočkal svého prvního billboardu a to na ulici Pionýrská! Kdo nám pomáhal billboard vytvořit a kde přesně je umístěný?
Detail článku
Smart Network
Člen Představení člena: Ing. Michal Kučera z MYJÓMI družstvo invalidů Dnes Vám rádi představíme našeho dlouholetého člena a posilu interního týmu našeho klubu. Se svým kolegou založili MYJÓMI družstvo invalidů. Jaké byly jeho profesní kroky a co nám na sebe Michal prozradil?
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb