Podzimní čtvrtletník roku 2017 aneb oslavili jsme 4. narozeniny

26.9.2017
Smart Network

Báječní příznivci našeho klubu,

než Vám odkryjeme všechny novinky, které s sebou přinesly poslední měsíce, dovolte nám připomenout letní čtvrtletník roku 2017. V něm jsme Vám představili nové členy i nové posily našeho interního týmu. Nesmíme zapomenout ani na ty, kteří své členství prodloužili, a kterých si také velmi vážíme.

Největší novinkou pak bylo spuštění naší aplikace "Podnikatelský klub Smart Network", která je ke stažení v Google Play i App Store.

Ať už jste členem či hostem, registrujte se, a získejte svoji výhodu. Členům díky registraci budou moci být zasílány push zprávy a hosté získají slevu 200 Kč na první vstup na business akci! Ještě váháte s registrací?

 

Na úvod tradičně představujeme naše členy

Novými členy v Brně jsou:

Mgr. Martina Berčáková; Vanda Pálková ze Sladkého Mámení; Ing. Jan Vybíhal; Mgr. Jaroslava Fraňková; Tomáš Horáček a Markéta Hloušková; Mgr. Jana Neduchalová; Bc. Lenka Břoušková a Roman Břoušek za Prádelna a čistírna Manela; Jaroslav Preclík z MobilMax; Oldřich JandaOldřich Janda Consultancy s.r.o.Alice Marečková a Ing. Gabriela Pokorná z Dětského podnikatelského klubu; Ing. Veronika Svatošová, Ph.D. z Mendelovy univerzity v Brně.

 

Na Vysočině vítáme nové členy:

Jitřenku Kadrnkovou za Životní mapy; Michala Janáčka, DiS. 

 

V Praze naše řady rozšířil nový člen Ing. Tomáš Nutil, který se zabývá Dynamikou bohatství a je to Talent master pro network leadery.

 

Vážíme si nesmírně také těch členů, kteří svoje členství prodloužili a vidí tak v klubu potenciál pro rozvoj a získávání stále nové inspirace:

Petr Horký a Ing. Michal Kučera z Myjómi družstvo invalidů; Ing. Ludmila Chramosilová; Niki Lárová - dětská animátorka a moderátorka; Mgr. Monika Nevolová z Umění v práci; Bc. Petr Špetlík - Privátní konciéř; Mgr. Martin Riesner z BodyTec Brno; Bc. Štěpán Musil ze CRM Anabix; Zuzana Syslová; Ing. Jana Krepindlová, €FA™; RNDr. Milena Kratochvílová; Jan Kratochvíl ze společností RE/MAX, Zuzana Sochorová a Jiří Rohel z cestovní agentury ZaLouži.

 

Žhavé novinky letních dní

V červenci jsme Vám představili nové univerzální letáčky a vizitky našeho klubu. Vše je sladěno do Smart barev a pracujeme tím na sjednocení grafiky našeho klubu :-) Naši novou grafiku najdete v příloze tohoto článku.

 

V klubu se umíme společně bavit i neformálně mimo podnikatelská setkání. V měsíci červenci jsme uspořádali grilovačku v Brně, Praze, Jihlavě. Akci mohli navštívit jen členové našeho klubu a všude jsme se skvěle bavili. V Brně jsme vytvářeli megabubliny, na Vysočině jsme hráli deskové hry a v Praze vznikl náš Smart burger :-)

 2f6a3d3b18c7.png

Změnili jsme pro Vás místo konání pro business akce v Praze. Nově jste se mohli od srpna zúčastnit podnikatelského setkání ve vegetariánské restauraci Etnosvět. Jste zvědaví, jak vypadají nové prostory? Pak si prohlédněte fotografie ze srpnové akce zde a ze zářijového poledního setkání zde!

 

Networkingová narozeninová párty 15.09.2017

Přesně 21.08. slaví Smart Network svoje narozeniny. A letos to byly již 4. A to už je pořádný důvod k oslavě. Proto jsme se rozhodli pro naše stávající i bývalé členy uspořádat Networkingovou narozeninovou párty.

Akce se konala v BeachPub Sokoláku u brněnské přehrady. Počasí nám naštěstí přálo, a proto si všichni účastníci mohli užít Smart olympiádu, networkingové hry, chill out koutek, a mnoho dalšího. Před samotnou oslavou si někteří účastnici zahráli také beach volejbal :-)

Po setmění odkryla zakladatelka klubu Gábi celou historii, nejdůležitější momenty i zlomové okamžiky. A že jsme toho za 4 roky zvládli! Díky svému skvělému moderátorskému umu tato prezentace všechny bavila do posledního slidu, i když jich bylo připravených přes 100 :-)

Po prezentaci společně Gábi s novým spolumajitelem Mgr. Martinem Koleničkouc97787e833a5.jpg sfoukli svíčku na nádherném 4patrovém dortu. Ještě jednou mnohokrát děkujeme Kláře Veselé z Dorty Zvesela.

Po setmění jsme si mohli užít barevné vystoupení poi, které předvedla Wendy Šolcová. Ochutnali jsme nealko víno díky Miroslavovi Šubíkovi z Vinotékamoravy.cz a zahráli jsme si firemní pexeso! Ano, i Smart Network má své pexeso :-)

 

Pak jsme již pokračovali volnou zábavou až do ranních hodin :-) Podívejte se na celou fotogalerii z této akce na Facebooku ZDE.

 1ae25d397c25.jpg

Projekt Podnikání pod pokličkou

Během posledních 3 měsíců se nám podařily natočit další díly našeho unikátního projektu, ve kterém spolupracujeme s kameramanem a fotografem Martinem Kopáčkem.

Připomeňte si jednotlivé díly:

  • 6. díl - Jan Kratochvíl, realitní koordinátor ve společnosti RE/MAX - celý díl zde
  • 7. díl - Ing. Tomáš Mácha, spolumajitel firmy Reventon Business Consulting, s.r.o. - celý díl zde
  • 8. díl - Jitka Eliášová zabývající se reflexními masážemi a rodinnými konstelacemi - celý díl zde
  • 9.  díl - Bc. Petr Špetlík - Privátní konciéř

Již brzy Vám odkryjeme 9. a 10. díl, který pro Vás máme připravný. Proto Vám radíme, abyste odebírali náš YouTube kanál a stali se fanoušky naší FB stránky Smart Network. Již brzy budeme na youtube sdílet další díly ze série Podnikání pod pokličkou i nové videoreference. Buďte první, kdo se o nich dozví.

 

Na našem facebooku pravidelně uveřejňujeme fotky z našich business akcí v Brně, Jihlavě i Praze. Pokud jste se na fotkách našli, klidně se označte a sdílejte svoji návštěvu v našem klubu se svými přáteli :-)

 

V letních měsících se opravdu událo mnoho novinek a změn a jsme moc rádi, že všechny přispívají k rozvoji klubu. A může se tak dít díky Vám, našim členům. Dnes nás je 150 a věříme, že i nadále se budou naše řady rozšiřovat, že budou členové společně spolupracovat a posouvat svoje podnikání kupředu.

Nejsme uzavřený klub ani pro lidi zvenčí. Rádi uvítáme všechny hosty, kteří mají na akci stejná práva, jako členové. Pošleme Vaše vizitky, můžete se představit v 1 minutě, účastníte se fóra i networkingu. Neváhejte nás navštívit, protože "Kdo nezažije, nepochopí", říká majitelka klubu Ing. Gabriela Mrkvicová.

 

Smart Network je energetický drink pro Vaše podnikání!

 

Ing. Kateřina Jančíková

Další články

Smart Network
Člen Kulatý stůl - “Začleňování osob se zdravotním postižením" Pokračováním aktivit projektu "Rodina je jednou z nevyhnutelných podmínek štěstí", byl kulatý stůl na téma "Začleňování osob se zdravotním postižením do společnosti a zlepšení komunikace veřejnosti s lidmi s hendikepem".
Detail článku
Smart Network
Člen Úvodní seminář – Základy sebepoznání Úvodní seminář – Základy sebepoznání Jaká je naše přirozenost a místo ve světě? Kdo jste a kam směřujete? (25.3.2015)
Detail článku
Smart Network
Smart Poradíme Vám, jak vylepšit Vaši vizitku Chcete poradit, jak vyšperkovat Váš profil na webu Smart Network? Jak využít univerzální box, vkládat do textu obrázky nebo odkazy na Váš web? Přijďte na zaškolovací workshop a dozvíte se, jak efektivně využívat Vaši vizitku.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
EURO: 2701690402/2010
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace