14. díl "Podnikání pod pokličkou" - Zdeněk Chlubna: inovativní wellnes technologie

16.2.2018
Smart Network

 

úvodním článku jsme Vám představili nový projekt Smart Networku ve spolupráci s fotografem a kameramanem Martinem Kopáčkem. Jedná se o sérii krátkých videí o Vašem podnikání. Nakoukneme pod pokličku a odhalíme úspěchy i úskalí daného oboru.

Ve 13. díle před kamerou promluvila naše členka MUDr. Renata Filipová o metodě AtlasPROfilax®, která Vám pomůže se srovnáním prvního krčního obratle - atlasu. Trpíte migrénou, bolestmi zad či kloubů? A slyšeli jste již někdy o metodě narovnání prvního krčního obratle? Jde o novou metodu, která Vám může pomoci od Vašich problémů. Připomeňte si tento díl ZDE.

 

Inovativní wellness technologie

Jedná se poměrně o nový pojem a pan Zdeněk Chlubna v článku popisuje, jaká byla jeho cesta k těmto technologiím.

"Tyto technologie a firmu jsem si vybral proto, že do svých technologií zapojují vědu.  Například mají patentovaný Biofotonický scaner, který přiložením ruky změří, jak má člověk vyživené tělo. A to se slučovalo s tím co jsem dělal, snažil jsem se na sobě pracovat, hubnout a změnit životní styl. Proto jsem řekl ano a dnes tyto technologie nabízím i lékařům, výživovým poradcům, trenérům a podobně." říká sám Zdeněk Chlubna.

Mezi nejúspěšnější produkty, které popsal pan Chlubna ve videu patří bělící pasta, která má 11 patentů a je velmi kvalitní. Její velký úspěch je také v tom, že lidé fotí své výsledky po použití pasty. Další je bahenní maska, která pokožku zbavuje nečistot. Velký zájem je také o nesmývatelné rtěnky, které se zatím neprodávají ale jedna z prodejních vln bude v březnu.

 

Pokud Vás zaujaly wellness technologie a chcete se o nich dozvědět více, pak shlídněte náš 14. díl.

 

Zaujalo Vás toto video? Pak jej sdílejte a komentujte na YouTube.Pomůžete nám tak s naším cílem - pomáhat si, sdílet poznatky, zkušenosti a především kontakty.

 

I vy můžete mít svoje propagační video...

Slova nedokážou správně zachytit celý rozhovor, atmosféru i tajemství, která nám byla odhalena v tomto videu.

Pokud i Vy máte zájem o video, kontaktujte asistentku Kateřinu Jančíkovou na mailové adrese asistentka@smart-network.cz a v kopii zašlete poptávku také na info@smart-network.cz

Podrobné informace o tomto projektu, průběhu natáčení, informace o cenách i frekvenci natáčení naleznete na následujícím odkazu.

Autor článku: Ing. Kateřina Jančíková

Další články

Smart Network
Členové Ing. Jakub Křehla představuje svoji práci v PEGAS REAL & DEVELOPMENT, s.r.o. Představujeme Vám našeho brněnského člena, který se zabývá realitami, a to jejich prodejem i pronájmem. Jaká byla jeho profesní cesta k realitám se dočtete v článku!
Detail článku
Smart Network
Členové Zdeněk Klusák představuje společnost Pevnina CZ Potřebujete pomoc s marketingem? Vytvořit web nebo přepracovat marketingovou strategii? Chcete opravdu do hloubky zanalyzovat svůj marketing? Pak právě tato firma Vám se vším pomůže!
Detail článku
Smart Network
Smart Představujeme moderátora business akcí v Brně: Jiří Filip Business večery v Brně nově vede Jirka Filip. Věnuje se mediálnímu poradenství a PR. Je usměvavý, milý a vždy se těší na všechny super lidi, které na akci potká. Která místa má v Brně nejraději? Více v článku...
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
Gdpr
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 026 07 450, DIČ: CZ 026 07 450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb