13. díl "Podnikání pod pokličkou" - MUDr. Renata Filipová - AtlasPROfilax®

18.12.2017
Smart Network

úvodním článku jsme Vám představili nový projekt Smart Networku ve spolupráci s fotografem a kameramanem Martinem Kopáčkem. Jedná se o sérii krátkých videí o Vašem podnikání. Nakoukneme pod pokličku a odhalíme úspěchy i úskalí daného oboru.

Ve 12. dílů před kamerou promluvila naše členka Ing. Michaela Drábková, Ph.D. - kouč pro komunikace se psy. Pomáhá lidem pochopit podstatu vztahu se psy a tím zlepšit jejich vzájemné porozumění. Ve videu na sebe prozrazuje, že je překladatelkou psí řeči, a to jak směrem od člověka k psovi, tak naopak. Připomeňte si tento díl kliknutím ZDE.

 

Metoda AtlasPROfilax®

Metoda AtlasPROfilax® je speciální technika ke korekci pozice prvního krčního obratle, atlasu. Spočívá v jemné tlakově-vibrační masáži na šíjových svalech za pomoci přístroje. Zákrok je krátký, provádí se vsedě, neobsahuje žádné manipulace či „škubání“, je bezpečný a stačí provést jednou.

Vychýlení atlasu je vrozené, postihuje prakticky celou populaci a stojí za mnoha fyzickými i psychickými potížemi, od skoliózy po špatné držení těla, bolesti hlavy, bolesti šíje a zad, výhřezy plotének, bolesti kloubů, závratě, hučení v uších či špatný spánek, úzkosti apod.

 

Tato metoda byla vyvinuta ve Švýcarsku a paní Filipová strávila několik let získáváním zkušeností přímo pod vedením René-Claudius Schümperli, jež tuto metodu vyvinul. V České a Slovenské republice je paní Filipová výhradní lékařkou, která má oprávnění tento zákrok provádět.

Pokud tedy trpíte různými bolestmi hlavy, zad či kloubů, pak si pusťte toto 15minutové video a rozšiřte si svoje obzory, jak je možné s bolestí a s problémy zatočit.

 

Zaujalo Vás toto video? Pak jej sdílejte a komentujte na YouTube.Pomůžete nám tak s naším cílem - pomáhat si, sdílet poznatky, zkušenosti a především kontakty.

 

I vy můžete mít svoje propagační video...

Slova nedokážou správně zachytit celý rozhovor, atmosféru i tajemství, která nám byla odhalena v tomto videu.

Pokud i Vy máte zájem o video, kontaktujte asistentku Kateřinu Jančíkovou na mailové adrese asistentka@smart-network.cz a v kopii zašlete poptávku také na info@smart-network.cz

Podrobné informace o tomto projektu, průběhu natáčení, informace o cenách i frekvenci natáčení naleznete na následujícím odkazu.

Autor článku: Ing. Kateřina Jančíková

Další články

Smart Network
Členové Ing. Martin Svoboda nám představuje Snow Huskies Náš člen je výborným finančním specialistou a ještě navíc miluje pejsky. Huskounci jsou jeho vášní a celoživotní láskou. Láká Vás projet se se psím spřežením? Pak čtěte více!
Detail článku
Smart Network
Členové Investice do komerčních realit v Brně "U Andersena" v ulici Slovákova Investice do komerčních realit v Brně je mnohdy věc náhody. Kvalitních nemovitostí na dobré adrese je málo. Zde ale jsou. Na Slovákové v Brně. Jedinečných příležitostí mnoho není, neváhejte.
Detail článku
Smart Network
Členové V Troubsku oslavili Den Země originálně Troubsko se na Den Země, ve středu 22. dubna, ocitlo V OBKLÍČENÍ PLASTŮ. Přesně tak zněl název akce, kterou připravily a zaštítily ZŠ a MŠ Troubsko.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
Gdpr
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 026 07 450, DIČ: CZ 026 07 450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb