Co je Smart Network?

Spustit videoprezentaci

Smart Network
Smart Network
  • Smart Network
Buď chytrý - žij v síti!
 

"DÁVÁME BYZNYSU LIDSKÝ ROZMĚR"

Smart Network KONTAKTY

TVOŘÍME VZTAHY

Smart Network INSPIRACE

POMÁHÁME RŮST

Smart Network OBCHOD

BUDUJEME DŮVĚRU

POMÁHÁME LIDEM RYCHLE NAJÍT TO, CO POTŘEBUJÍ, A NEBO TO, CO JEŠTĚ NEVÍ, ŽE POTŘEBUJÍ. DOPORUČUJEME NA ZÁKLADĚ VLASTNÍ ZKUŠENOSTI.

Reklama

Noví členové Smart Network

Smart Network
Gabriela Uhrová Lioneska Photo http://lioneska-photo.cz/
Smart Network
Monika Czabeová Peonia.cz http://www.peonia.cz
Smart Network
Monika Czabeová Charnel http://www.charnel.cz
Další členové

Nejnovější články

Smart Network
Členové Starého psa novým kouskům (ne)naučíš Naše členka Michaela Drábková v článku popisuje, že nic není nemožné a žádná překážka není tak vysoká, abychom ji nemohli přeskočit. Přečtěte si tento zajímavý článek.
Detail článku
Smart Network
Členové Smart Network podporuje podnikání srdcem Přečtěte si příběh Dorotky, která se nevzdala svého snu a díky podnikání má zase o krůček blíže k jeho dosažení. Podporujeme podnikání u každého...
Detail článku
Smart Network
Členové Martin Dobrovolný představuje svoji práci fotografa Náš člen z Vysočiny představuje svůj největší koníček i práci - fotografování. Na jaké typy fotografií se zaměřuje a jaká byla jeho profesní dráha se dočtete v článku!
Detail článku

Firemní hodnoty Smart Network


• KONKURENCI PROMĚŇUJEME VE SPOLUPRÁCI

• VNÍMÁME KAŽDÉHO ČLENA JAKO ZDROJ JEDINEČNÝCH PŘÍLEŽITOSTÍ

• VNÍMÁME OSOBNÍ DOPORUČENÍ JAKO NEJLEPŠÍ MARKETING

• VZÁJEMNĚ VYUŽÍVÁME SVÉ SLUŽBY A BUDUJEME DOBROU POVĚST

• JSME K SOBĚ UPŘÍMNÍ A OTEVŘENÍ

• VZÁJEMNĚ SE INSPIRUJEME A ROZVÍJÍME

Reference Smart Network


Mgr. Lenka Rykrová


"Zdravím Smart Network, měla jsem tu čest zúčastnit se 27.2.2018 večeře v Praze. Byl to pro mě krásný zážitek a velmi příjemné strávení večera. Potkala jsem velké množství inspirativních podnikatelů a měla jsem možnost nasát pozitivní energii lidí, kteří jsou nastaveni na úspěch. Na Smart Networku velmi oceňuji, že se mohu na jednom místě setkat s kolegy ze stejného oboru, můžeme si vyměnit zkušenosti, být vzájemnou inspirací. Samozřejmě tímto večerem vše začíná a můj kalendář se plní schůzkami s báječnými lidmi. Ještě jednou děkuji a těším se na další akce..."

Kateřina Puczoková


"Pro Smart Network jsme vystupovali s Acrojogou na Novoročním večírku. Atmosféra na akci byla velice přátelská a stejně tak domluva s Nikčou, která byla skvělým prostředníkem. Musím pochválit výborně zorganizovaný večírek i profesionální komunikaci. Bylo nám potěšením s Vámi spolupracovat, díky za obrovskou zkušenost!"

Michal Ustohal


"Se Smartem mám mnohaleté zkušenosti a musím uznat, že se mi líbí ta důvěra mezi lidmi. Je to dáno opakovaným kontaktem a sdílením zkušeností mezi členy klubu. Vnímám, že se pak nikdo nezdráhá využít služby “ověřeného” člena a tak v případě potřeby vždy raději sáhne do členské základny než brouzdá po internetu. Benefit členů je také příjemným zpestřením. Majitelka Smart Network pani Mrkvicová je neskutečně nadšená a toto přenáší i na další pořádající “Smart akcí” na různých místech po ČR a fascinuje mne, jak díky této atmosféře se snadno vždy propojí každý s každým… Rád budu navštěvovat ty to snídaně, večeře a různé večírky, člověk potřebuje pro svůj úspěch “zapadnout” do party stejně naladěných podnikatelů. Členství v tomto klubu je pro mne přínosem."

Jan Strnad

****HOTEL VICTORY BRNO

Akce podnikatelského klubu Smart Network vřele doporučuji, zejména pak ranní snídaně považuji za velmi efektivní formu a za skvělé příležitosti setkání se s velmi zajímavými lidmi různých profesí a nejrůznějších možných oborů. Díky skvělému moderování Gábinou Mrkvicovou je to vždy v přátelské a příjemné atmosféře přičemž ani velká dávka humoru dobré nálady v brzkých ranních hodinách nechybí !
Partneři Smart Network


Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 026 07 450, DIČ: CZ 026 07 450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)