Žaneta Zieglerová a její Artesvět

23.7.2019
Smart Network

Představte našim čtenářům, co je předmětem Vaší činnosti.

V ateliéru ArteSvět realizuji výtvarné a tvůrčí kurzy, arteterapeutické ateliéry pro všechny věkové kategorie. Hlavní doménou jsou výtvarné kurzy suchého pastelu – jednodenní nebo pravidelné, a Centrum suchého pastelu – otevřený ateliér suchého pastelu. Na výtvarné kurzy navazují výstavy obrazů absolventů, které pořádám jednou za rok v Domě pánů z Lipé a některé – například Obrazy slavných … rukou amatérů – putují po celé České republice.

61575249_430302291085460_5511065050816708608_n.jpg

Jak dlouho se věnujete této činnosti a co tomu profesně předcházelo?

První výtvarný kurz jsem uspořádala v roce 2014 a po jeho úspěších jsem termíny přidávala a portfolio výtvarných kurzů se rozrůstalo. Tvoření a malování se věnuji od útlého věku – základní umělecká škola, střední pedagogická škola, Výtvarná škola Brno, studium arteterapie na Masarykově univerzitě a poté psychoterapeutický sebezkušenostní výcvik SUR. V současné době jsem frekventaktkou výcviku metody Arno Sterna: „Jeu de peindre“.

Co Vás na Vaší práci nejvíce baví?

Moje práce je současně i mým koníčkem, takže mě na ní baví vše. Nejvíce se těším na konec každého kurzu a na změněné tváře klientů. Po skončení odcházejí sebevědomě s úsměvem na tváři a odhodláním, že ve svém životě dovedou zvládnout cokoli, protože zvládli namalovat obraz. A to mě baví hodně…

_20190128_185359.JPG

Kde jste získával/a zkušenosti?

Tréninkem a tréninkem ať už doma nebo na různých workshopech, kurzech nebo ve škole. Pro mne je důležitá sebezkušenost. Díky ní předávám klientům zjednodušeně složitější informace o malování. Z toho vyplývá moje motto, že „malovat dovede každý, jen o tom ještě nevíte.“

Co chystáte do budoucna?

Otevření ateliéru Arno Sterna „Jeu de peindre“. Jedná se o zcela nový přístup ve vyjadřování se pomocí malby – podpora koncentrace, spontaneity a autenticity. Tento přístup je rozšířen v celém světe, v České republice ještě není znám. Více se mohou čtenáři dovědět na mých webových stránkách www.artesvet.cz

_20180829_183955.JPG

Proč jste se stal/a členem klubu SN a co Vás do klubu přivedlo?

V podnikatelském klubu Smart Network jsem se poprvé ocitla v roce 2015 za cílem získat kontakty pro svoje podnikání. Netušila jsem, že tam získám mnohem víc – nové klienty, přátelství, osamostatnění se a nalezení svého talentu, a hlavně inspiraci, že každý dokáže vše, když opravdu chce.

Co byste poradil/a podnikatelům v dnešní uspěchané době?

Zastavte se a udělejte si čas pro sebe. Nejlépe v ateliéru ArteSvět.

 

Chcete vidět ještě víc, než se vydáte za Žanetou do jejího ateliéru? Podívejte se na krátká videa. smile

Proč malovat?

Zážitkové malování s dětmi

Pastel

Akrylové lití

 

Žaneta Zieglerová

Další články

Smart Network
Člen Petr Špetlík představuje svoji novou službu Slyšeli jste již o nové službě Privátního konciéře neverejne.com? Pokud ne, určitě si přečtěte více!
Detail článku
Smart Network
Člen Potřebujete catering pro firmu či soukromou párty? CATERING MITROVSKI je tady pro Vás. Pokud jste se již potkali z cateringem od Catering Mitrovski například na večírku Smart Network nebo jinde, víte že to děláme dobře. Našim motem je naplnit představy zákazníků. Pokud Vás to zaujalo pojďte se podívat dál.
Detail článku
Smart Network
Smart Partner vánočního NETWORKINGU 2015: Víno Blatel Představujeme vám hlavního partnera našeho Vánočního NETWORKINGOVÉHO večírku: Vinařství VÍNO BLATEL. KDe naleznete jejich vinice a jaké odrůdy jsou největším pěstitele? Tyto i další informace se dočtete v článku.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Úhrada vstupného na akce: CZK: 2700633772/2010 EURO: 2701690402/2010
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace