Vzdělávání, seberozvoj –  TEVUA

21.3.2018
Smart Network

ZADARMO? To je podezřelé!

Nabízíme vzdělávací kurzy pro firmy a jejich zaměstnance bezplatně. Je to možné proto, že Projekt TEVUA byl spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je výrazně přispět k odbornosti a kompetentnosti zaměstnanců a tímto i zvýšení konkurenceschopnosti firmy.

Zapojením do Operačního programu Zaměstnanost má projekt TEVUA možnost bezplatně využívat a poskytovat vzdělávání v různých oblastech zaměstnancům firem, které se stanou členy Spolku TEVUA. Členství je formální, nevyžadujeme členské poplatky ani jiné členské aktivity. Smyslem je využít a naplnit cíle projektu – tedy vzdělávat své zaměstnance a tím zlepšovat své postavení na trhu. Účastník kurzu = člověk zaměstnaný na HPP nebo DPČ (Dohodu o pracovní činnosti).

 

Co je TEVUA?

TEVUA je vesnice na Šalamounových ostrovech. O tom však můj manžel neměl tušení, když mu tento název probleskl hlavou. Je to tedy náhoda, ze které jsme spolu s Gábi vymyslely lépe zapamatovatelná hesla:

T – Time management 92b3bef5dff4.jpg

E – Ekonomické minimum

V – Vyjednávání

U – Účetnictví

A – Angličtina

 

Jaké kurzy organizujeme?

Zaměřujeme se především na výuku soft skills. Nabízíme celkem 12 různých témat, která jsou zaměřena tak, aby se mohli vzdělávat vedoucí pracovníci/ce, jednatelé/ky firem, manažeři/ky, obchodníci/ce, asistenti/ky. Poskytujeme více možností IT aktivit, učíme angličtinu pro začátečníky a pokročilé, základy ekonomie, účetnictví a práva. Kurzy jsou koncipovány pro 12 člennou skupinu účastníků, většina trvá 16 hodin kromě výuky jazyka. Máme vlastní školící prostory v centru Brna. A více informací o kurzech a lektorech najdete na našem webu www.tevua.cz

 a302539bd13f.jpg

Přesah vzdělávání

Naše kurzy neslouží pouze k výuce a memorování nových informací. Je to zážitek – od slova zažít a prožít. Především soft skills témata jsou koncipována hravě. Tak, aby si lidé co nejvíce zkoušeli modelové situace, zažívali si vše opravdu, nejen na papíře.

Kromě toho jsou tyto zkušenosti a zážitky praktikovatelné nejen v práci, ale odráží se i v soukromém životě každého z nás. Na kurzech se potkávají nové lidé, vznikají nová přátelství, příležitosti pro nové obchodní vazby.. = networking. :-)

 

 

Jana Grossmanová

Další články

Smart Network
Člen Petr Špetlík: Mám štěstí, že dělám to, co mě baví Co Petra Špetlíka nejvíce baví na práci Privátního konciéře? Jaké jsou jeho koníčky a čemu se věnoval po dobu studií? Přečtěte si více!
Detail článku
Smart Network
Člen Pravidla plesu na pozvánce i v oblékání Co si vzít na sebe, aby to bylo správně? Jak se postarat o dámu a jak se vyznat v pozvánce jsou nejčastější jevy, se kterými přicházíme do kontaktu. Provedu Vás alchymií zvanou PLES...
Detail článku
Smart Network
Smart Den otevřených dveří ve firmě REMET networkerka zvládla na jedničku! Správná networkerka je opravdu všestranná a nezalekne se žádné výzvy. Proto se s chutí pustila i do akce Den otevřených dveří ve firmě REMET...
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
EURO: 2701690402/2010
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace