Vychytávky zvané Trendreport

24.3.2016
Smart Network

Chcete se dozvědět ty nejžhavější vychytávky a trendy z celého světa? Nebaví vás celý den brouzdat po internetu, ale raději byste všechny novinky měli v jednom balíčku? Zajímáte se o nejnovější start-upy, technologie, akce, chytré nápady a další?

Na všechny otázky je tu jednoslovná odpověď – Trendreport. Trendreport neboli souhrn všech největších a nejnovějších vychytávek vám každý měsíc dá vše, o čem se mluví, vše, co chcete vědět a vše, co byste měli vědět.

Inspirujeme se nejžhavějšími trendy, inovacemi a nejnovějšími obchodními modely. Každý měsíc si mohou držitelé MBI Passportu stáhnout zdarma zprávy, měsíční trendy a také:

• největší pokroky a inovace,

• klíčové trendy a vývoj na mezinárodním trhu,

• nové obchodní modely, které vám pomohou ušetřit čas a peníze,

• nové produkty a služby,

Pokud chcete následovat jistý životní styl, musíte být informováni. Být v čele konverzace na vaší další večeři a zapůsobit na vašeho šéfa na další schůzi. Chceme nabídnout našim držitelům MBI Passportu pohled do budoucnosti. Trendy a obchodní inovace, které jsou nadějné, aby se staly dalším velkým úspěchem, o kterém budou všichni mluvit.

Aktuální číslo březen - duben máme pro Vás již nachystáno a je plné chytrých nápadů a trendů. Na ukázku jsme pro Vás připravili pár nápadů z aktuálního Trendreportu. Posuďte sami.

Kateřina Srostlíková

Další články

Smart Network
Smart Představujeme moderátorku business akcí v Brně: Michaela Drábková Představujeme Vám moderátorku brněnských business akcí. Je to milá a usměvavá Michaela. A co nám na sebe v rozhovoru prozradila?
Detail článku
Smart Network
Člen Mytí aut: dokonalost vs. nízká cena Víte za co platíte? Je zajímavé sledovat, kolikrát investujeme do slev, které se nám obratem několikanásobně prodraží. Nevěříte? Prohlédněte si filozofii detailního ručního mytí aut v Brně!
Detail článku
Smart Network
Člen Potřebujete catering pro firmu či soukromou párty? CATERING MITROVSKI je tady pro Vás. Pokud jste se již potkali z cateringem od Catering Mitrovski například na večírku Smart Network nebo jinde, víte že to děláme dobře. Našim motem je naplnit představy zákazníků. Pokud Vás to zaujalo pojďte se podívat dál.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
EURO: 2701690402/2010
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace