Vybuduj, ukaž a spolupracuj - příběh, jak jsem získal podporu sportovního projektu

11.6.2015
Smart Network

Už nějaký čas se věnuji chytání ve floorballe. Když jsem hledal inspiraci na youtube, jak chytají ostatní, k mému překvapení jsem nenašel žádné pořádné video. Samé sestřihy nejlepších gólů, kliček, nájezdů hráčů a tím to končilo. Založil jsem tedy směle web floorballchallenge.com, abych situaci změnil. Začal jsem se natáčet a dávat videa online, abych ostatní nadchl a taky něco natočili. Investoval jsem pár korun do domény a hodiny času do natáčení a stříhání. A VYPLATILO SE!

Jaké kroky mě vedly k dosažení prvního úspěchu a co je potřeba dělat nyní pro další mety? Know how nasajte kliknutím sem. :-)

Charlie Greenberg

Další články

Smart Network
Smart O Smart Networku psali v novinách... O podnikatelském klubu Smart Network vyšlo v novinách 12 článků. O čem se v nich psalo? Přečtěte si článek a jistě se dozvíte více...
Detail článku
Smart Network
Člen Jak udělat, aby vám portál Smart Network přinášel zákazníky? Chcete mít vyplněnou vizitku na portálu Smart Network a pořád se k tomu nemůžete nějak dostat? Mám pro vás řešení a za hodinu budete mít vyšperkovaný profil.
Detail článku
Smart Network
Člen Začleňování osob se zdravotním postižením do společnosti Jaká je úroveň komunikace veřejnosti s lidmi se zdravotním postižením a jaké jsou jejich zkušenosti s komunikací, bylo prezentováno u kulatého stolu na Magistrátě města Brna koncem dubna letošního roku.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace