VITOM Apartments aneb příběh o tom, jak jsme se pustili do hotelnictví

28.6.2016
Smart Network

Dům pro nepřizpůsobivé jsme proměnili v elegantní hotel

V inzerci jsme narazili na bytový dům v Ostravě, který nám hned padl do oka. Ostrava je totiž město plné života. Dům původně sloužil pro ubytování nepřizpůsobivých a zrovna na něm dobíhaly poslední rekonstruční úpravy, které iniciovala nová majitelka. V té chvíli jsme se zapojili a oslovili designérku Báru Novou, která navrhla vybavení apartmánů. V průběhu 2 a půl měsíce jsme zprovoznili první apartmány a začátkem ledna oficiálně otevřeli VITOM Apartments.

VITOM Apartments Ostrava - návrh vybavení

Neubytujeme vás v pokoji, ale v bytě

Od ostatních hotelů se lišíme tím, že nepronajímáme jen jednotlivé pokoje a nemáme jeden nebo dva „královské apartmány“ pro VIP hosty. Každého hosta ubytujeme v plně vybaveném apartmánu, který dispozičně odpovídá bytu 2 kk. Ceny přitom nejsou vyšší než v ostatních hotelech.

VITOM Apartments Ostrava

Každý měsíc reagujeme na podněty hostů

Už jsme díky vašim nápadům zlepšili řadu věcí. Například jsme ustoupili od kávy 3 v 1 a cukříků a nahradili je čerstvým ovocem. Do apartmánů jsme přivezli knihy, mezi kterými se najdou i kuchařky, podle kterých si uvaříte v kuchyňce, nebo pohádky pro děti, aby se dětem v apartmánu pěkně spalo. Přidáváme závěsy do kuchyní a v koupelnách už jsou nachystané nové fény. Od 1. 9. budeme mít i dvě vyhrazená stání přímo ve vnitrobloku domu a hosté si je mohou přiobjednat. Všechny podněty vítáme a máme radost, když můžeme svým zákazníkům pobyt ještě více zpříjemnit.

Po prvních měsících fungování mohu z pozice managera hotelu s radostí říct, že se VITOM Apartments daří. Velké poděkování za to patří všem rodinám, dvojicím, managerům na služebních cestách – zkrátka všem našim hostům. A také naší milé recepční Kristýně.

VITOM Apartments Brno - návrh vybavení

 

Díky vašemu zájmu můžeme už za pár dní otevřít VITOM Apartments také v Brně. Těšíme se na vaši návštěvu!

Petr Vyskočil, manager hotelu

 

www.vitomapartments.cz

Recepce:

Kristýna Fikáčková

420 777 483 252

kristyna.fikackova@vitom.cz

Pavlína Vejmolová

Další články

Smart Network
Člen Představení člena Drahoslava Menčíka ze společnosti EKOPANELY SERVIS s.r.o. Náš člen Drahoslav Menčík nám přestavuje společnost EKOPANELY SERVIS s.r.o., za kterou je členem. Chcete se dozvědět co tato firma dělá a proč se stala členem? Tak to si rozhodně musíte přečíst tento článek.
Detail článku
Smart Network
Člen CK Thajsko levně - nová nabídka pro zaměstnavatele Máte rádi cestování a láká Vás Thajsko, nebo třeba Filipíny? Tak si rozhodně přečtěte článek naší členky, která takové zájezdy pořádá. Nově přichází i se zajímavou nabídkou pro firmy.
Detail článku
Smart Network
Člen Trampský širák 2015 hostil Karla Gotta Folkový festival Trampský širák letos kromě klasických písničkářů hostil i hvězdného zpěváka Karla Gotta!
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
EURO: 2701690402/2010
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace