VIDEO: Jak probíhá business akce?

22.9.2016
Smart Network

Každý, kdo poprvé chtěl přijít na naše podnikatelské setkání, si jistě položil základní otázku: Jak to celé probíhá a nebude to pro mě nepříjemné? Museli překonat první ostych a jít do toho naplno. Ihned po příchodu zjistili, že na něj čekají milí a usměvaví vedoucí, kteří mu popíší celý průběh akce.

Každý, kdo se nebál se nás zeptat, brzy zjistil, že celou akci provází příjemná a přátelská atmosféra. 

 

Jak u nás probíhá každá business akce

Abychom vám ještě lépe dokázali přiblížit atmosféru ranních i podvečerních podnikatelských setkání, natočili jsme pro vás tématický sestřih. Je to krátké dvouminutové video, které na vás přenese příjemnou atomosféru setkání, zodpoví všechny vaše otázky a také přesvědčí, že navštívit naše business akce je ten správný krok k rozvoji vašeho podnikání i vaší osoby!

 

Proto se nebojte a pošlete toto video vašim obchodním partnerům či přátelům podnikajícím v jakémkoli oboru. Ve Smart Networku měníme konkurenci ve spolupráci! Nesetkáte se u nás s exkluzivitou oboru na setkání, neboť věříme, že je vždy možné najít způsob, jak si pomoci a inspirovat se.

 

A jak to celé vznikalo?

Natáčení celého videa se ujali zkušení pánové Jiří Ozdobinski a Ondřej Vlk z MadMenMedia (na fotografii zleva Jiří Ozdobinski, Gabriela Mrkvicová majitelka klubu, Ondřej Vlk). Natáčení probíhalo dle přesného scénáře, stejně jako probíhá každé naše podnikatelské setkání. Herci ve videu jsou skuteční členové Smart Networku a především skalní fanoušci našeho klubu. Jsme proto moc rádi, že přijali naše pozvání na natáčení. Děkujeme

Slovy bychom na vás nepřenesli tolik emocí a podnětů, které toto video dokonale vystihuje. Pusťte si je a přeneste se na krátký okamžik mezi nás :-)

 

 

Ve fotogalerii tohoto článku najdete výběr několika momentek z natáčení a fotky rautů :-) 

Kateřina Jančíková - redaktorka

Další články

Smart Network
Člen Úvodní seminář socioniky v Brně Socionika je nauka zabývající se rozdílnostmi ve vnímání světa lidmi. Pochopení reakcí a vzájemné interakce mezi lidmi Vám pomůže se lépe orientovat sám v sobě a najít si své místo ve společnosti.
Detail článku
Smart Network
Člen Představení členky: Mgr. Jitka Švaříčková Představujeme Vám naši členku Mgr. Jitku Švaříčkovou. Zabývá se investováním a její vášní je cestování. Co dalšího nám na sebe prozradila?
Detail článku
Smart Network
Člen Jak v krátké chvíli nepřijít o všechny jistoty a úspěšně zvládnout životní nástrahy Pronásleduje mě životní událost, která naši rodinu připravila o veškeré jistoty. Dnes vím, že kdyby pár "drobností" bylo jinak, nemělo by to na nás tak zdrcující dopady.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace