VELKÁ SOUTĚŽ O PARÁDNÍ DEN VE VIDA PARKU

15.3.2016
Smart Network

Soutěžit s MBI může opravdu každý. Minulá výherkyně si od nás odnesla dva poukazy do hradu Špilberk a další výherce si od nás odnesl dva poukazy na tříchodové menu a prohlídku pivovaru včetně přenocování v hotelu Pegas v Brně.  Zkuste to i vy! Tentokrát budeme soutěžit o celodenní svět zábavy ve VIDA parku pro celou rodinu. 

Odpálit si vodíkovou raketu, stát se hvězdou zpravodajství o počasí, zmrazit vlastní stín, zažít zemětřesení, rozpoutat tornádo nebo přijít na kloub záhadě Bermudského trojúhelníku, to vše můžete zažít v zábavním vědeckém parku VIDA! Stačí jen odpovědět na 5 jednoduchých otázek týkajících se společnosti MBI. Pokud odpovíte správně a budete mít štěstí, výhra bude vaše! Losování se koná 31.3. 2016

Soutěž bude vyhlášena 31. 3. 2016 na facebookových stránkách společnosti MBI. Výherce bude o výhře okamžitě uvědoměn prostřednictvím e-mailu, ze kterého zaslal odpovědi na otázky. Tak přesně taková bude skvělá soutěž s MBI. Výherce získá poukaz pro celou rodinu do zábavného vědeckého centra VIDA v Brně.

Co vás ve VIDA parku čeká?

Na ploše téměř 5000 m2 na vás čeká přes 150 interaktivních exponátů. Unikátní stálá expozice je rozdělena do čtyř tématických celků: Planeta, Civilizace, Člověk a Mikrosvět. Samostatná část Dětské science centrum je věnována dětem od 2 do 6 let. V Divadle vědy si pak můžete užít pravidelná představení plná zábavných pokusů.

Správné odpovědi posílejte do 30. 3. 2016 na adresu katerina.srostlikova@mbi.eu. Nezapomeňte uvést své jméno, příjmení, adresu bydliště, kontaktní e-mail a telefonní číslo. Nápovědu hledejte na stránkách www.mbi.cz. Ve fotogalerii také naleznete znění otázek a náš nový leták o produktových partnerech a také vše, co MBI specialisté umí. Všechny výhody, mezi které patří i Vida park v Brně naleznete na našich webových stránkách www.mbi.cz.

Zde malá ukázka - jak můžete ušetřit s naším MBI Passportem:

Kateřina Srostlíková

Další články

Smart Network
Člen Jak si efektivně spořit aneb i garance může přinést ztrátu Co znamená přehnaná opatrnost? Je to jako letět letadlem pomalu a nízko.
Detail článku
Smart Network
Člen Nový bar na Mitrovski Přijďte ochutnat a rozšířit si obzory v kvalitních pálenkách.
Detail článku
Smart Network
Člen Jste sami sebou? Jaké to je být sám sebou? Je to vůbec v dnešním světě možné? Je pro vás důležité být zadobře s ostatními a plnit jejich očekávání? Nezklamat je?
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Úhrada vstupného na akce: CZK: 2700633772/2010 EURO: 2701690402/2010
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace