VELKÁ SOUTĚŽ O PARÁDNÍ DEN VE VIDA PARKU

15.3.2016
Smart Network

Soutěžit s MBI může opravdu každý. Minulá výherkyně si od nás odnesla dva poukazy do hradu Špilberk a další výherce si od nás odnesl dva poukazy na tříchodové menu a prohlídku pivovaru včetně přenocování v hotelu Pegas v Brně.  Zkuste to i vy! Tentokrát budeme soutěžit o celodenní svět zábavy ve VIDA parku pro celou rodinu. 

Odpálit si vodíkovou raketu, stát se hvězdou zpravodajství o počasí, zmrazit vlastní stín, zažít zemětřesení, rozpoutat tornádo nebo přijít na kloub záhadě Bermudského trojúhelníku, to vše můžete zažít v zábavním vědeckém parku VIDA! Stačí jen odpovědět na 5 jednoduchých otázek týkajících se společnosti MBI. Pokud odpovíte správně a budete mít štěstí, výhra bude vaše! Losování se koná 31.3. 2016

Soutěž bude vyhlášena 31. 3. 2016 na facebookových stránkách společnosti MBI. Výherce bude o výhře okamžitě uvědoměn prostřednictvím e-mailu, ze kterého zaslal odpovědi na otázky. Tak přesně taková bude skvělá soutěž s MBI. Výherce získá poukaz pro celou rodinu do zábavného vědeckého centra VIDA v Brně.

Co vás ve VIDA parku čeká?

Na ploše téměř 5000 m2 na vás čeká přes 150 interaktivních exponátů. Unikátní stálá expozice je rozdělena do čtyř tématických celků: Planeta, Civilizace, Člověk a Mikrosvět. Samostatná část Dětské science centrum je věnována dětem od 2 do 6 let. V Divadle vědy si pak můžete užít pravidelná představení plná zábavných pokusů.

Správné odpovědi posílejte do 30. 3. 2016 na adresu katerina.srostlikova@mbi.eu. Nezapomeňte uvést své jméno, příjmení, adresu bydliště, kontaktní e-mail a telefonní číslo. Nápovědu hledejte na stránkách www.mbi.cz. Ve fotogalerii také naleznete znění otázek a náš nový leták o produktových partnerech a také vše, co MBI specialisté umí. Všechny výhody, mezi které patří i Vida park v Brně naleznete na našich webových stránkách www.mbi.cz.

Zde malá ukázka - jak můžete ušetřit s naším MBI Passportem:

Kateřina Srostlíková

Další články

Smart Network
Člen Vaření s dětmi je zábava! A nejen to! Máme pro Vás hned několik důvodů, proč stojí za to podpořit probouzejícího kulinářského génia Vašich dětí.
Detail článku
Smart Network
Člen Jak jsem začala ovládat cizí jazyky a kreslit automatickou kresbou Jedno z největších štěstí je, když člověk dělá to, co ho baví ...
Detail článku
Smart Network
Člen Představení členky: Amália Glížová Představujeme Vám další naši členkou, a to paní Amálii Glížovou. Je členkou NFD (Naše Finanční Družstvo). Co ji do klubu přivedlo a jaké je zaměření družstva? Přečtěte si více!
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace