Víme jaké to je být začínající podnikatel. Známe ty starosti i strasti spojené s tím. Nemusíš se ale bát, že jsi na to sám. Od toho jsme tu my, Podnikatelský klub Smart Network, abychom ti s tvým podnikáním pomohli.
Pravidelně pořádáme setkání podnikatelů v Brně, Praze, Olomouci a Zlíně.
V Brně se akce konají v různé denní doby - rána, obědy a večery.
V Praze se akce konají pravidelně večery.
V Olomouci se konají akce ráno a večer.
A ve Zlíně se konají pravidelně rána a večery.
Podívej se do kalendáře akcí kdy a kde budou setkání a rezervuj se ještě dnes!
Na každé akci potkáš 10 - 20 podnikatelů, kteří jsou zkušení, a někteří vedou své podnikání úspěšně již přes několik let. Každý z nich je ochotný sdílet své zkušenosti, předat užitečné a ověřené kontakty a pomoci ti tak v tvých začátcích.
Najdeš u nás 2 typy akcí - BUSINESS a B2B.
BUSINESS akce jsou určené pro všechny, kteří nabízí segmentu B2C, tedy i jednotlivcům a nejen firmám. Tento typ akce je vhodný pro:
- podnikatele
- živnostníky
- majitele firem
- obchodní a marketingové zástupce
- zaměstnance, kteří chtějí sdílet své zkušenosti a kontakty
- studenty, kteří začínají s podnikáním
B2B akce jsou pro majitele nebo zástupce firem, kteří mají nabídku B2B, tedy pro firmy. Na akci B2B tak nemůže jít OSVČ nebo firma, která nabízí B2C.
V dnešní COVIDové době jsme přešli i do ONLINU a BUSINESS i B2B akce pořádáme každý měsíc i na platfromě Google Meet. Nezpochybnitelnou výhodou je v tomto prostoru hlavně to, že se potkáš s podnikateli, se kterými by ses jen tak nepotkal. Na akcích propojujeme města nejen v České republice, ale také v Slovenské republice a další zemích jako je například Španělsko, Velká Británie, Německo, Francie. To vše ale samozřejmě záleží na tom, jací podnikatelé se na akci přihlásí.
Roční členství u nás stojí 6 000 Kč bez DPH.
Máme jedno univerzální členství BUSINESS/B2B a na akce chodíš podle toho, na jaké zákazníky cílíš.
V rámci členství máš mnoho výhod:
- benefity od všech členů
- 1 x ročně 15min. prezentaci o sobě a svém podnikání
- propagaci na našem webu
- přístup k plné databázi členů
- zpracování 2 PR článků a sdílení na sociálních sítích
- umístění reklamního banneru na náš web - 1 týden v roce
- přístup do uzavřené skupiny "SMART ČLENOVÉ" na Facebooku
- speciální bonusové akce POUZE PRO ČLENY
- možnost propagace a prezentace na business akcích i bez přítomnosti na akci
Samotná BUSINESS akce pak stojí NAŽIVO 1 500 Kč bez DPH a ONLINE 1 000 Kč bez DPH.
Za B2B akci NAŽIVO zaplatíš 2 500 Kč bez DPH a za ONLINE 2 000 Kč bez DPH.
Neboj se nám ozvat a rádi ti se vším poradíme a zasvětíme tě do světa businessu a našeho Podnikatelského klubu Smart Network.
Těšíme se na tebe!
V rámci oslovení studentů jsme navázali spolupráci s brněnskými vysokými školami. V prostorách škol Masarykova univerzita, Mendelova univerzita v Brně a Vysoké učení technické v Brně nově můžete potkávat naše reklamní bannery.
V případě zájmu, kontaktujte manažery konkrétního města, kde byste nás chtěli navštívit. Kontakty naleznete zde.
Nebo nám napište na e-mail: info@smart-network.cz