Smart Network = Zaručená firma!

24.9.2015
Smart Network

V srpnu Smart Network oslavil své 2. narozeniny! V odpoledních hodinách si všichni mohli zahrát pétanque před letohrádkem Mitrovski a ve večerních hodinách byla pro přítomné připravena prezentace s nejdůležitějšími okamžiky a událostmi, které se ve Smartu konaly.

Za tento krásný večer by majitelka Gabriela Mrkvicová ráda poděkovala týmu z restaurantu Mitrovski, kde se oslava konala, a všem členům klubu Smart Network, kteří s námi toto výročí přišli oslavit a přinesli i milé dárečky. Fotografie z této akce si můžete prohlédnout na našich facebookových stránkách.

Dárek v podobě certifikátu "Zaručená firma" 

Jeden z našich členů - Ivo Buchtela, provozuje webové stránky zarukakvalit.cz, kde může každý z nás hodnotit nejen klub Smart Network (ZDE), ale také další provozovny, které jsou tam registrované. Jedná se o tzv. elektronickou knihu přání a stížností.

Díky všem kladným referencím, které jsme na těchto stránkách získali, nám byl při příležitosti 2. narozeniny předán certifikát "Zaručená firma". Tento certifikát je známkou kvality a vysokého standardu námi poskytovaných služeb.

Do tohoto hodnocení se můžete zapojit i Vy. Stačí se jednoduše registrovat na portálu www.zarukakvalit.cz a napsat Vaše hodnocení.

Sdružený certifikát Pomoc druhým

Společně s tímto certifikátem jsme získali i druhé ocenění, certifikát Pomoc druhým. Získali jsme ho díky tomu, že na portálu zarukakvali.cz máme rozšířenou verzi profilu, čímž pomáháme více začleňovat invalidy do pracovního procesu. Postižení lidé se totiž také podílejí na podobě stránek zarukakvalit.cz

Touto jednoduchou cestou můžete pomoci i Vy a získat tak tyto certifikáty také.

Kateřina Jančíková - redaktorka

Další články

Smart Network
Člen Představení členky: Bc. Barbora Klang Stručně vám představujeme další členku našeho klubu, paní Barboru Klang. Pracuje pro Oriflame a více na sebe prozradila v rozhovoru :-) Čtěte dále
Detail článku
Smart Network
Smart Možnost Vaší propagace na webu Smart Network Slyšeli jste již o možnosti zakoupit si propagaci na našem webu, jejíž součástí je banner a pozadí? Tuto propagaci může využít člen i host Smart Network.
Detail článku
Smart Network
Smart Jak zakončil networkingový rok Smart Network? Smart Network připravil pro své členy a hosty závěrečný networkingový vánoční večírek. Přečtěte si,co se tam dělo :-)
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
EURO: 2701690402/2010
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace