Seminář Socioniky - "INTUICE ČASU"

8.2.2016
Smart Network

Co zažijete?

Základní náplní dvoudenního semináře je porozumění rozdílným projevům aspektu «intuice času» a nalezení jejich projevů v běžném životě. Největší důraz se klade na čtyřrozměrné vnímaní skutečnosti a na jeho postupné zmenšování u typů v modelu A.

Seminář obsahuje video ukázky a praktická cvičení, která jsou zaměřeny na fixování projevů aspektu a vědomé rozvíjení intuitivních schopností.

Cílem semináře je podpořit společenství intuitů, vzájemně se rozvíjet, předávat si zkušenosti z tak málo uznávané oblasti, a díky tomu ve světě měnit tok událostí k lepšímu. Seminář je speciálně časově rozvržen do dvou dnů, aby bylo možné nechat na sebe působit synchronizační vlivy semináře, a zároveň nechat dozrát přes víkend potřebné zážitky a informace.

Lektor Martin Másilko (typ Balzak) zkoumá zákoutí intuice už několik let. Jako nositel tohoto talentu hledá cesty a způsoby, jak předat ostatním své a cizí zkušenosti z této mystické oblasti lidského světa.

Podmínkou účasti je absolvování semináře Architektura uvnitř nás a být intuitivním typem.

 


CENA: 3.330,- Kč
cena zahrnuje občerstvení
Kurz má omezenou kapacitu (14 účastníků), proto neváhejte a rezervujte si své místo na 775 672 799 nebo masilkova.marie@socionika.cz.

 

Partnerem kurzů Socioniky je Smart Network Business Center.

 

 

Martin Másilko

Další články

Smart Network
Smart ČLENSTVÍ PRO ROK 2018 Náš klub se stále rozrůstá a my se vždy snažíme pro naše členy dělat maximum. Chcete být také součástí klubu, kde sdílíme kontakty, inspiraci, doporučení a vzájemně spolupracujeme? Pak se podívejte na nabídku členství!
Detail článku
Smart Network
Smart Den otevřených dveří ve firmě REMET networkerka zvládla na jedničku! Správná networkerka je opravdu všestranná a nezalekne se žádné výzvy. Proto se s chutí pustila i do akce Den otevřených dveří ve firmě REMET...
Detail článku
Smart Network
Člen Mgr. Michaela Bočová představuje svoji práci v PEGAS REAL & DEVELOPMENT, s.r.o. K prodeji či koupi nemovitosti vede častokrát dlouhá cesta. Proč je dobré mít spolehlivého partnera, který je o jeden krok napřed? Jak získat vysněnou nemovitost? To se dočtete v tomto článku.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace