Ptej se, chápej souvislosti a zjisti typ osobnosti

7.5.2015
Smart Network

O co jde?

Účastníci workshopu se sejdou, aby se získali od lektorů Martina Másilka a Filipa Vítka tipy a triky, jak ideálně typovat. Jaké otázky pokládat, jak si dělat poznámky, aby správně vyhodnotili všechny krajnosti. Hned potom začíná socionická jízda. Přichází jeden po druhém čtyři hosté, které skupina typuje. Samozřejmostí je spousta zábavy a legrace. Skupinový záchvat smíchu společně s hostem není nic neobvyklého.

Někdy není lehké se správně zeptat, abyste druhého odhadli správně. V tom přijde dotaz od někoho z vašich kolegů, který je úplně přesný a host se vybarví v některé z krajností zcela jasně. Výhodou workshopu je, že můžete jako účastník pokládat otázky s pomocí lektorů a zároveň načerpat inspiraci na zajímavé otázky od ostatních. Zkrátka, nejste v typování sami. Když nevíte, nemusíte se na nic ptát. Stačí pozorovat, dělat si poznámky a v duchu pátrat, kam byste hosta zařadili vy.

Pozvětě na otypování své přátele

Hosté, které skupina typuje mají navíc výhodu, že mohou bezplatně poznat svůj typ. Pro účastníky semináře je příjemná možnost pozvat si někoho ze svých přátel a zjistit, zda správně odhadli typ osobnosti. Hlavně získáte větší sebejistotu a odvahu soukromě typovat!

Tentokrát jsme na workshopu viděli typy Dumas, Don Quijote, Jesenin a Balzak. Všechny spojuje krajnost iracionalita. Jsme zvědaví, zda se nám příště ukáže i někdo racionální a třeba přijde i více extrovertů a senzoriků.

Pro účast na semináři je potřeba být otypovaný a absolvovat seminář Základy sebepoznání. Výhodu při typování mají všichni absolventi semináře Architektura uvnitř nás a Socionu.

Michaela Strnadová

Další články

Smart Network
Člen Děti z Dětského podnikatelského klubu na business akci Smart Network 4. 6. 2019 Ozvláštníme si business akci 4. 6. a dáme nahlédnout do toho, jak to chodí, i dětem z Dětského podnikatelkého klubu. :)
Detail článku
Smart Network
Člen CITY KARTA VÁS BUDE BAVIT! ZASE DALŠÍ KARTA V PENĚŽENCE? Naopak! Máte plnou peněženku čipových a věrnostních karet? Zbavte se jich!
Detail článku
Smart Network
Smart Fotoreport ze křtu knihy Líheň podnikatelských nápadů Osm zajímavých hostů, osm příběhů o úspěšném podnikání a cestě k němu. Jedna akce Smart Networku a samozřejmě networking. Jak vypadal křest knihy Líheň podnikatelských nápadů? Přinášíme Vám fotoreport.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
EURO: 2701690402/2010
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace