První SmartPles nás zavedl do 60. let minulého století

22.2.2015
Smart Network

Ples jinak!

Proč se na ples šněrovat do přeplácaných rób a nepohodlných obleků? Proč nasazovat umělé úsměvy a tancovat valčík a polku? Nebylo by lepší se prostě odvázat, pobavit a přitom získat hodnotné kontakty v podnikání? Takto uvažovali pořadatelé prvního networkingového PÁRTYPLESU a připravili všem návštěvníkům nevšední zážitek.

Beatles, hippies a valentýnská tombola

Od sedmi hodin se sál začal zaplňovat dobově oblečenými návštěvníky. Netrvalo dlouho a první hudební pecky ze "šedesátek" nás dostaly do té správné nálady. Jednatelka Smart Networku Gabriela Mrkvicová společně s dalšími pořadateli plesu vše odstartovala, informovala o průběhu celého večera a pozvala na pódium revivalovou kapelu The Pangea, která hraje nejznámější pecky britských The Beatles.

Než se parket zaplnil, nejprve bylo potřeba se posilnit. Skvělý raut připravil Restaurant Mitrovski a byl opravdu pastvou nejen pro chuťové buňky, ale i pro oko. Pak bylo potřeba vše "zalít" něčím lahodným k pití a zábava vypukla naplno. Během večera si hosté mohli kupovat lístky do tomboly, která byla skutečně bohatá a podle všeho udělala radost nejednomu z přítomných. Součástí plesu byla i soutěž o nejlepšího networkera. Mohl se jím stát ten, kdo nafotil nejvíce "selfíček" s návštěvníky a pořadateli akce. Tyto fotky byly bodovány a na konci večera byli vyhlášeni dva vítězové. Propojila se tak nejnovější SMART technologie se soutěživostí a skvělou zábavou.

Valentýn přivítala srdce ve vzduchu

Na půlnoční příchod svátku všech zamilovaných bylo připraveno další tematické překvapení. Každý pár či skupina přátel dostali od místních hostesek lampion štěstí ve tvaru srdce, který si následně na prostranství před AS Club Hotelem mohli vypustit do vzduchu. Co si všichni přáli jsme se nedozvěděli, ale věříme, že se jejich přání splní.

Samozřejmě jsme pro vás mapovali, jak se přítomní hosté baví, ale ptali jsme se třeba i na to, jak probíhal výběr jejich outfitu. Video můžete zhlédnout na webu www.zarukakvalit.cz, na Youtube i na Facebooku. Pokud nejsou dostatečným hodnocením pártyplesu předchozí řádky, je důležité říct, že i když se jednalo o první ples Smart Network, dopadl na jedničku a všichni na něj budou dlouho a s radostí vzpomínat.

Lenka Vaníčková, šéfredaktorka Záruky Kvalit

Foto: Kerida Foto

Ivo Buchtela

Další články

Smart Network
Člen Jak zadávat grafiku grafikům Zjistěte, jak komunikovat se svými grafiky a vyhněte se nepříjemným situacím.
Detail článku
Smart Network
Smart Moderátorka na 1. socionickém setkání 26.11.2015 proběhlo historicky 1.socionické setkání.... Jak akce proběhla a co bylo úkolem networkerky a moderátorky Gabriely Mrkvicové? Více čtěte v článku!
Detail článku
Smart Network
Člen Jak jsem se stal privátním konciéřem - rozhovor Proč jsem schopen zajistit takřka nemožné?
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
EURO: 2701690402/2010
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace