První čtvrtletník aneb jarní novinky ze Smart Network

5.5.2015
Smart Network

Smart Network rozkvétá už od ledna v takové rychlosti, že se až nyní dostáváme ke čtvrletníku, abyste nic nepropásli. Příště jej už budeme zasílat vždy každé 3 měsíce. Ráda bych začala přivítáním nových členů, kteří se k nám v posledních měsících přidali a velmi nás to těší, a to konkrétně tyto: Akademie realit, Business SuccessB2B Cafe Restaurant, Aneta Kuklínková (Dětská akademie pohybu o.s.), Leo Gabsdiel, Ivo KolářIAPMPIPevnina CZ, s.r.o. a OAKTREE, s.r.o.

Věřím, že ve Smartu najdete přesně to, co hledáte. Jsem přesvědčená, že kontaktů a inspirace nakonec objevíte víc, než jste sami čekali. Přijďte si to sami vyzkoušet a přihlašte se na některé z květnových business rán nebo na business večer, pokud máte potíže se vstáváním. Pomoc ve Vašem podnikání a přátelství můžete objevit i na neformální sportovní akci, pétanque turnaji 24. května. Pétanque se již v loňském roce osvědčil, a proto uspořádáme turnaj každý měsíc. Většinou v neděli. Červnový a srpnový turnaj spojíme s oslavou narozenin, počítejte proto se sobotou. ;-) Sledujte blíže na facebooku či webu.

Kromě toho chci také poděkovat věrným členům Smart Network, kteří si své členství letos prodloužili: Cross Business, s.r.o.Květoslava BřezinováLepší VyhlídkyMitrovskiModrá beruškaIng. Martin Svoboda a Umyem. Jsem ráda, že je pro Vás spolupráce ve Smart Networku nadále přínosná a baví Vás. Budu se na Vás moc těšit i na dalších akcích! 

Novinky ve Smartu

Možná si někteří z Vás už všimli poněkud radikální změny přímo u mě, když jste na akcích čekali blondýnku a ona nepřicházela. Jak se říká, změna je život. Tak doufám, že mě i jako brunetku poznáte:-) 

Od ledna se všechny akce konají na Veletřní 13 v centru Mitrovski. Proč? Není to tím, že by nás jinde nechtěli, ale rozhodla jsem se spolupracovat tam, kde to i majitelům dává smysl a sami se networkingu účastní. Mitrovski je dnes pro mě jako druhý domov a často mě potkáte v kanceláři Smart Network nebo dole v restauraci či na zahrádce. Pétanque turnaje se hrají dole v parku a vše je po ruce. Pro Vás je to velké usnadnění, protože odpadají otázky, kde se která akce koná:-)

Co se akcí týče, první letošní novinkou byl únorový networkingový ples ve stylu šedesátých let, kde seznamování a výměna kontaktů proběhla v barevných kostýmech a za doprovodu hitů kapely Beatles. Ale tím změny nekončí! Rozjeli jsme business rána v Praze, ale i business večery v Brně pro ty, kteří neradi brzy vstávají.

Ptáte se jaké zajímavé akce nás čekají teď na jaře a v průběhu roku? Velkým květnovým networkingem bude jistě křest knihy Martiny Václavíkové Líheň podnikatelských nápadů, a to  už 28. května. Do diářů si ale už teď můžete zapsat i další důležité datum. Poslední akce roku - Vánoční večírek Smartu - se uskuteční 11. prosince a jsem si jistá, že opět bude stát za to!     

Smart žije i na sociálních sítích, sdílejte

Smart Network také aktivně žije na sociálních sítích. Najdete nás na Linkedin, videopříspěvky můžete sledovat na našem kanálu na youtube a samozřejmě, že hojně přispíváme i na náš facebook. Tam najdete jak fotky, tak upozornění na zajímavé akce, workshopy či články. Pokud Vás něco zaujme, neváhejte a sdílejte a lajkujte, zvýšíte tak dosah našich příspěvku a zároveň i viditelnost Smart Network. 

Využijte marketingový servis nebo pronájem banneru na webu

Že nevíte, jak správně sociálně sítě využívat a nemáte jasně promyšlenou komunikační strategii? I to můžete probrat nově s marketingovým specialistou rovAn promo studia Zdeňkem Kuricou. Domluvte se s ním na  schůzku a určitě si odnesete spoustu užitečných informací a postřehů. 

Od května budete také moct využít nabídku pronájmu banneru a celého pozadí na našem webu, a to za 1 250,- Kč bez DPH/ týden pro členy Smart Network nebo za 2 500,- Kč bez DPH/týden pro hosty. Neváhejte a neproměškejte možnost zviditelnit svou firmu nebo akce na webu. (V případě zájmu pište na mrkvicova@smart-network.cz.)

Přeji Vám, ať je pro Vás další čtvrtletí ve Smart Network ještě přínosnější a těšte se na další vylepšení. Protože my nikdy nespíme a pořád jdeme dál...

Ing. Gabriela Mrkvicová

Další články

Smart Network
Člen Petr Špetlík: Mám štěstí, že dělám to, co mě baví Co Petra Špetlíka nejvíce baví na práci Privátního konciéře? Jaké jsou jeho koníčky a čemu se věnoval po dobu studií? Přečtěte si více!
Detail článku
Smart Network
Smart 17. díl "Podnikání pod pokličkou" - Jiří Gabrhelík - Kilion s. r. o. Jedním z členů, s kterými jsme probrali jejich podnikání je i Jiří Gabrhelík majitel marketingové firmy Kilion s.r.o. Přečtěte si čím se firma zabývá a jaká byla cesta k vlastní firmě.
Detail článku
Smart Network
Smart Řekni do minuty vše! Účastnili jste se některé business akce Smart Network a nedokázali jste rychle zformulovat své myšlenky a říci si o to nejdůležitější? Chtěli byste více zapracovat na své ústní sebeprezentaci? Přijďte na náš workshop!
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
EURO: 2701690402/2010
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace