Představujeme vedoucí business rán: Ing. Ludmila Chramosilová

21.8.2015
Smart Network

Lidé ve Smartu nečekají, až někdo udělá něco za ně

Která tři slova podle Vás nejlépe vystihnou Smart Network?

Inspirace, důvěra, vzájemné obohacení. 

Jak dlouho jste členem a co Vás na aktivitě ve Smart Networku nejvíc baví?

Jak dlouho? Asi odjakživa. Ale vážně, nevím přesné datum, řekla bych tak rok a půl. A nejvíc mě baví setkávání se s podobně smýšlejícími lidmi, kteří také mají svůj život ve svých rukou a nečekají, až někdo něco udělá za ně. Naopak hledají další cesty, a to jak pro sebe, tak pro ostatní.

V jakém oboru podnikáte Vy?

V oboru úspor energií, a to ve všech oblastech. Dokáži lidem velmi výrazně snížit náklady na plyn, elektřinu, vodu, osvětlení a tak dále. Další mojí doménou jsou smysluplné investice.

Těším se z každého dne, i když prší, nebo je něco špatně

Čím jsou podle Vás business rána Smart Networku jedinečná?

Svojí atmosférou, různorodostí profesí a zájmů, zkrátka jedinečností toho daného okamžiku konkrétního rána. To zkrátka nejde naplánovat.

Máte nějaký trik, díky kterému se Vám daří být na business ránu svěží a dobře naladěná?

Já říkám, že se těším z každého dne. I když prší, nebo je něco špatně, protože na tom nic nezměním. Jsem vděčná za to, že se můžu účastnit a těším se na lidi. Na ty co znám i na ty, které teprve poznám.

Které z akcí Smart Networku máte nejraději?

Právě ta rána, kdy je všechno svěží a některé okamžiky neopakovatelné… To, když někdo někdy nevstane tou správnou nožkou a pak už vše jede. Mám ráda i neformální sportovně-společenské akce s téměř rodinnou atmosférou. Mám ráda všechno, čeho se chci zúčastnit a na co se naladím. :-)

Zajímá mě zdravý životní styl, děti a lidské příběhy 

Jaké je Vaše osobní motto?

Je jich víc, napadají mě v různých životních situacích. Například „Co nechceš, aby druzí činili tobě, nečiň ty jim“, nebo že „Jediná ruka, která je vždy ochotna vám pomoct, končí u vašeho pravého ramene" A ještě jedno, které mi vštípil můj otec, že „S každým, se dá vyjít“, záleží jen na našem postoji. 

Jaké je Vaše nejoblíbenější místo v Brně?

„Bílenda“, ke které mě vážou vzpomínky na „nedávné“ dětství mých dětí, a hned po ní historické centrum a Staré Brno s úžasnou architekturou a atmosférou…

Je ještě něco, co byste na sebe chtěla prozradit? (Co Vás baví/ jaké máte koníčky/ oblíbené jídlo…)

Zájmů mám spoustu. Když chci, naučím se paličkovat, pěstovat kytky nebo rajčata, jezdím ráda na hory, k moři, nebo alespoň do lesa a na kolo. Mám ráda všechno opravdové, zajímá mě zdravý životní styl, děti, příběhy lidí a tak dál. Co se jídla týká, mám ráda jednoduché věci, ale kvalitní. Raději klidně málo. A ptáte-li se na film, asi by jich bylo víc. Je ale jeden, který mohu vidět stále znova a to je Menzelova „Vesnička". 

Adéla Hájková - redakce

Další články

Smart Network
Člen Křest debutové knihy Zdeny Markové „Zápisník single třicítky“ Dne 26. 5. byla v sále Kinokavárny v Brně pokřtěna první kniha autorky Zdeny Markové. Díky komu tato kniha spatřila světlo světa a jaký doprovodný program byl pro přítomné připraven se dočtete v článku.
Detail článku
Smart Network
Člen PŘEDSTAVENÍ členky Jany Šmídové Jana Šmídová představuje svoji firmu Frischmann Marcipán. Jak už název napovídá tato firma vyrábí marcipánové figurky. Pojďte se dozvědět něco víc přečtením sladce naladěného článku.
Detail článku
Smart Network
Smart SMART TALK rozhovor s Janem Zigáčkem Hostem dalšího dílu podcastu SMART TALK s Gabrielou je Jan Zigáček, majitel společnosti ZigiLab, která se zabývá zejména 3D tiskem a netradičním tiskem na zakázku.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
EURO: 2701690402/2010
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace