Představení týmu: moderátor Jakub Moravec

7.12.2022
Smart Network

Která tři slova podle tebe nejlépe vystihují Smart Network?

energie, spolupráce, networking
 

Jak dlouho jsi členem klubu a jak ses k nám dostal?

Členem jsem asi 2 roky. Hned od začátku jsem věděl, že se Smartem zůstanu asi už napořád. Energie a přátelské prostředí, které vyzařovalo z mého prvního setkání ve Smart Networku, bylo pro mě tak přirozené a příjemné, že jsem nemohl odolat. A to i za situace, kdy moje první akce ve Smartu byla za doby covidové v ONLINU.

Doporučení jsem dostal od Markét Karban, se kterou jsem se seznámil na jiném netwokingu. Ta mě přivedla na myšlenku, přijít do Smartu.

Dokud nezažiješ Smart, neznáš networking.

 
V jakém oboru podnikáš?

Vlastním Malířskou společnost. Proč Malířství s velkým M?  Protože jsme Malíři profesionálové, stojíme si za svým řemeslem a děláme ho s radostí. Aktuálně mám v portfoliu, více jak 36 profesionálních malířů. Zvládneme vymalovat od 1+1 bytečku, logistická centra, banky i sítě lékáren po celé republice.

 

IMG_2173.jpeg

 

mokuso-logo.png

 

Proč ses rozhodl pro moderování akcí?

Baví mě mluvit před lidmi a vést akci. Jsem rád, když jsou na akci lidé spokojení a baví  se. Moderuji i jiné společenské akce, takže tohle byl jenom malý krok k tomu abych byl ve Smartu více vidět a mohl být jeho aktivní součástí.

 

303569494_476239764509286_5593496548676371347_n.jpg

 
Čím jsou podle tebe akce Smart Networku jedinečné?

Je to poměrně spojené s těmi třemi slovy z první otázky (energie, otevřenost, networking). Energie z lidí ze Smartu, otevřenost ke spolupráci, networking všude kam se podíváš. Již jsem v nějakých networkingových klubech působil, ale v žádném klubu  nezažiješ, že na konci akce se reálně propojíte opravdu každý s každým, i když vám ze začátku není nesympatický.

 
A jakou z akcí máš nejraději?

Vzhledem k tomu, že jsem z Prahy a cílím na B2B segment, který nám generuje ten největší obrat, je jasnou volbou B2B večer v Praze. Jako bonus ve Vienna House Anděl’s Prague, kde se akce pořádají,  skvěle vaří.

 
Jaké je tvé osobní motto?

Problémy neexistují, existuje jenom řešení.

 

Mocuso_2_03_03_22_145_Original.jpeg

 
Co děláš ve volném čase?

Starám se o dvě malé děti, psa a manželku. Na to, kolik mám málo volného času, si myslím, že to je náplň až až. Pokud máme volný víkend, tak nejraději vyvezu rodinu někam do přírody – lesy, louky a nedám dopustit hlavně na hory. Když se poštěstí, že mám chvilku volného času jen pro mě, tak ferrata je jasná volba. Hlavně z důvodu, že tam můžu být úplně sám.

 
Co chceš vzkázat těm, kteří členství zvažují?

Není čas ztrácet čas, život je krátký. Pokud si myslíte, že znáte všechno, tak Smart vám ukáže, o čem život, sdílení a networking opravdu je. Hlavně vám pomůže najít to, co ještě nevíte, že hledáte!

Na Smart nedám dopustit!

 

JANA_50nar_02_04_22_423.jpg

 

 

Autor: Jakub Moravec

Další články

Smart Network
Smart SMART TALK inspirace: “Černá ovce v komunitě” V rámci série dílů inspirace se Gabriela zaměřuje na networking a mýty, které s ním jsou spjaté. V tomto 36. díle se Gabriela zaměřuje na téma “Černá ovce v komunitě".
Detail článku
Smart Network
Smart SMART TALK rozhovor s Ondřejem Svobodou Hostem dalšího dílu podcastu SMART TALK s Gabrielou je Ondřej Svoboda, majitel firmy SimpleLift s.r.o.
Detail článku
Smart Network
Člen Představení člena: Anabix CRM - Byl jednou jeden ičař aneb CRM nad tabulky Byl jednou jeden podnikatel, zdatný obchodník. Na své cestě k úspěchu narazil na moudrou duši, která mu nabídla zázračné CRM. “Já že mám mít CRM? Sama měj CRM! Za prvé nevím, co to je, za druhé mě to uráží!”
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (2. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
fb tncz linked in google fb warengo google spotify apple podcasts

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace