Představení členů: Viktor Mejzlík & Tomáš Suchomel - VITOM Group

30.6.2017
Smart Network

Představte nám realitní společnost VITOM Group. Proč jde o skupinu a jakými oblastmi se zabýváte?

Naše realitní společnost se zabývá několika rozličnými oblastmi realit, proto jsme jako skupina – skupina různých firem, které však mají společný základ. Například VITOM Group se zabývá primárně obchodováním s nemovitostmi, coby realitní kancelář, a to ať už se jedná o prodej nemovitosti nebo její pronájem. Také pro klienty připravujeme investiční projekty, kdy jim vložené finance pravidelně úročíme. Například jsme takto v minulém roce jako investici koupili byt v Kuřimi a dům ve Vranově. Nemovitosti jsme kompletně opravili a připravili pro nové majitele. Jakmile se nemovitosti prodaly, investice jsme vrátili i s dohodnutým úrokem.

Další firmou, která je součástí VITOM Group je Garantovanynajem.cz se službou Vášaf49f363cd0e.png nájemník VITOM. Ta našim klientům, kteří vlastní a pronajímají své nemovitosti, zaručuje bezpečný pronájem bez starostí. Majitel byt prakticky pronajme nám, my se o něj staráme, v případě potřeby opravíme, vymalujeme, pravidelně jej kontrolujeme, najdeme vhodné nájemníky a co je hlavní, platíme majiteli garantovaný nájem každý měsíc, i když v bytě nikdo není a po uplynutí smluvené nájemní doby byt vracíme v původním stavu.

 

Poslední součástí naší skupiny je firma VITOM Apartments. Stejně jako předchozí dvě firmy, také se věnuje pronájmu bytů, rozdíl je však v tom, že nyní se jedná o pronájem1c90858f2e37.jpg krátkodobý. Všechny apartmány, které aktuálně vlastníme (ať už v Ostravě nebo v Brně) jsou plně vybavené. Chceme, aby se u nás klient cítil jako doma bez ohledu na to, jestli jedou na prodloužený víkend nebo služební cestu. Fungujeme prakticky jako hotel, s obdobnými službami, takže nás najdete i na Bookingu a dalších rezervačních portálech a to včetně Foreigners a AirBNB. 

 

 

Jaké jednotlivé služby nabízíte a s čím můžete pomoci podnikatelům z našeho klubu Smart Network?

Možností spolupráce je celá řada. Rádi pomůžeme s prodejem či pronájmem nemovitosti, včetně veškerého právního servisu a odhadu nemovitosti. Samozřejmou službou, kterou poskytujeme, je hypoteční servis. Pokud někdo hledá nebo nabízí byt na pronájem, jsme schopni byt najít nebo si byt pronajmout a starat se o něj zodpovědně jako ideální nájemník. Pokud někdo hledá hotel v Brně nebo v Ostravě, rádi ho u nás přivítáme v Retro, Urban nebo Elegant apartmánu.

 

Co si můžeme představit pod službou VÁŠ NÁJEMNÍK VITOM?

Služba Váš nájemník VITOM začala vznikat již v roce 2014, kdy jsme si pronajali celý bytový dům v Brně, o který se doposud staráme. Avšak bytů, které kupují klienti jako investici stále přibývá, stejně jako přibývají lidé, kteří opakovaně řeší problémy se svými nájemníky. Může se jednat například o výpovědi smluv, poškození bytu, neplacení nájmu, apod. Z těchto důvodů se služba začala rozrůstat a nyní je již službou Garantovaného nájmu, ne přímo firmy VITOM.

O službě Váš nájemník VITOM jsem více řekl již na začátku, nebudu se tedy opakovat, pouze dodám, že nyní máme ve správě přes 100 bytů a bytových domů.

 b22a97234b7a.jpg

Pracuje realitní kancelář VITOM pouze v rámci Brna či v dalších městech ČR?

Specializujeme se stále na Brno, nebráníme se ovšem rozšíření i do dalších měst. Své specialisty tak máme například i v Praze a Garantovanynajem.cz se rozhodně bude rozrůstat i dále.

 

Jak dlouho jste členy klubu SN a co vás do tohoto klubu přivedlo?

Jsme věrnými členy od začátku. :-)

 

Reference na Vaši firmu

"Zástupce společnosti VITOM, Viktora Mejzlíka a Tomáše Suchomela, znám osobně již několik let, a tak když jsem začal řešit oblast nemovitosti, neváhal jsem a obrátil se na ně. Nejprve mi pomohli s prodejem předchozího bytu, kdy mi poskytli komplexní servis. Od nafocení, inzerci až po přepis nemovitosti a vyřízení daní. Následně jsem se na ně obrátil s žádostí o koupi nového bytu, kdy na základě mých požadavků vytipovali několik nemovitostí, ze kterých jsem si následně vybral. Představili mi projekt bytového domu, seznámili mě s cenami a základními parametry bytů a zajistili prvotní kontakt s investorem.

A nakonec pro mne zajistili i pronájem zmíněného bytu do služby Váš nájemník VITOM. Celkově mi naše spolupráce velmi vyhovuje, výborné je, že VITOM poskytuje komplexní služby od zajištění smluv, vyhledání nájemníků po přepis energií, internetu a kontrolu bytu, takže se vlastně nemusím o nic starat. Téměř vše vyřizují za mne, já dělám jen drobnosti, například jako přeposlání přeplatku za vyúčtování, ale jinak mám naprostý klid. Vím, že je o můj byt dobře postaráno a nemám s ním žádné starosti."

Petr Lajza

Další reference najdete na našem webu ZDE.

Viktor Mejzlík

Další články

Smart Network
Smart Druhé business ráno v Praze - nové místo I druhé pražské business ráno bylo přínosným setkáním podnikatelů. Tentokrát se konalo v prostorách Hotelu Duo. Podívejte se na fotky nového místa!
Detail článku
Smart Network
Člen Blíží se finálový večer Dívky ČR. Letos ve znamení splněných snů. Chcete vidět na vlastní oči finále Dívky ČR 2015? Zažít nezapomenutelné chvíle na skvělé sportovně-společenské akci? Pak byste si rozhodně neměli nechat ujít finále, které proběhne 12. září od 18:00 v Dělnickém domě v Blansku.
Detail článku
Smart Network
Člen Ideální dovolená? Dovolená na druhou! Nebaví vás jen odpočívat u pláže a rádi byste se na dovolené dozvěděli i něco nového?
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Úhrada vstupného na akce: CZK: 2700633772/2010 EURO: 2701690402/2010
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace