Představení členky: Jitřenka Kadrnková

26.7.2017
Smart Network

Představte nám, prosím, čím se zabýváte?

Jmenuji se Jitřenka Kadrnková a jsem lektorkou metody Životní mapy. Metody, která je velice rychlá, přímočará a tedy efektivní.

 

Co jsou to „Životní mapy“ a pro koho jsou určené? 9128280a2177.jpg

Životní mapy jsou projektivně diagnostickou metodou vhodnou pro děti i dospělé. Jejími autory jsou Kamila a Petr Kopsovi z Tábora. Je to tedy metoda česká, ve světě je známá pod názvem Kop‘s Method.

Dětská Životní mapa rodičům umožňuje nahlédnout do vnitřního světa dítěte a pochopit stav, ve kterém se nachází. Rodiče tak mohou zjistit příčinu problémů, které jejich dítě prožívá, ale nedokáže je vyjádřit. Pomáhá velmi efektivně a účinně s problémy s hyperaktivitou, komunikací atd. Dává rodičům konkrétní východiska k řešení situace. 

Životní mapy pro dospělé jsou pak nádherný nástroj k pochopení sebe sama. My dospělí v mapách nacházíme získané vzorce a programy, které s námi rostou a zasahují nám negativně do různých oblastí života. Táhnou se našim životním příběhem jako červená nit. A právě u mapy lze za tuhle nit nejdříve zatahat, pak ji vytáhnout celou a také vidět její začátek. Kdy a proč se nám do života začala motat, a proč jsme ji přijali za svou.

Životních map si cením pro jejich rychlost, přesnost a pravdivost. U mapy se ukazuje, co je pravda a co iluze. A toto pochopení Vám doslova rozpustí filtr, přes který se díváte na svět, přes který žijete, a Vy začnete žít a tvořit si život bez příkras, bez iluzí, s přáními a vizemi, které jsou Vaše.

 

Jak dlouho se v dané oblasti pohybujete a sbíráte zkušenosti? f1cb3b25d6ce.jpg

Pracovala jsem 15 let v dopravě a logistice, to je komunikace doslova od rána do noci. Řešení problémů, které se ale opakují stále dokola. Je to tím, že právě žijeme dle zajetých zvyků a schémat, držíme se jich a považujeme je za svoji jistotu, bojíme se udělat změnu. To byla pro mne velká zkušenost a tisíce příkladů těchto našich programů.

Také přišlo období, kdy jsem zcela nechápala reakce a stavy naší dcerky. A moje reakce mi byly až podezřele známé a rychlejší, než bych chtěla. Hledala jsem možnosti, jak vše rozklíčovat. Absolvovala jsem několik různých kurzů zaměřených na osobní rozvoj…. Až Životní mapy mi daly to, co jsem hledala. V roce 2015 jsem absolvovala výcvik, při kterém jsem začala tahat za červenou nit… Dnes je mi ctí provázet klienty na jejich cestě k umění žít šťastně.

 

Co byste poradila podnikatelům v dnešní uspěchané době?

Myslím, že každý se má tak, jak si to zařídí. Někdo podniká, žije v souladu se sebou, s rodinou, přáteli… Někdo žije v uspěchané době, nedokáže si udělat čas na koníčky, odpočinek, děti, ani sám na sebe… Někam se řítí, mnohdy už neví, kam a proč, a vlastně mu uniká to, co od svého úsilí očekává. Důležité v takovém případě je zastavit se. Zeptat se sám sebe co chci, podívat se, jestli to, za čím se honím stále dokola náhodou nemám vedle sebe, a když tak to prostě jednoduše sebrat. Naučit se vidět bez filtru.    

 

Jak dlouho jste členkou klubu Smart Network a co Vás do tohoto klubu přivedlo?

Na Business ráno Smart Networku mě pozvala v dubnu 2017 Martina Solarová. Byl to úžasný zážitek. Profesionalita, otevřenost, vstřícnost, aktivita, vzájemná inspirace, příjemná atmosféra, zajímaví lidé z různých oborů. Odcházela jsem a už jsem se těšila na příště.

 

 

Jitřenka Kadrnková

Další články

Smart Network
Smart Smart Network na Rádiu Rubi Víte, že má Smart Nework své spoty na Rádiu Rubi? Utekl Vám rozhovor majitelky klubu Ing. Gabriely Mrkvicové? Nezoufejte, vše pro Vás máme v tomto článku!
Detail článku
Smart Network
Člen UAM: Bojíte se cold callingu? Již nemusíte! Cold calling může výrazným způsobem pomoci k rozvoji vašeho podnikání. Není nutné mít obavy... Začínáme postupně
Detail článku
Smart Network
Smart Hodnoty, které ve Smart Network Business Center ctíme Proč děláme, co děláme? a proč to děláme, jak to děláme? Čtěte zde...
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Úhrada vstupného na akce: CZK: 2700633772/2010 EURO: 2701690402/2010
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace