Představení členky: Jana Sedlmajerová

21.7.2017
Smart Network

 

Představte nám, paní Sedlmajerová, čím se zabýváte?

Jsem profesionální výtvarnice tvořící obrazy. V Galerii v Praze na Žižkově pracuji také jako terapeutka pomáhající lidem v tíživých situacích jejich života nahlédnout duchovní formou na svůj osobnostní rozvoj a změnit jej pochopením. A to buď individuálním sezením nebo ve skupině.

 

Jak dlouholeté jsou Vaše zkušenosti v této oblasti? 3e37e90a9b5e.png

Co se týče výtvarného projevu - vystudovala jsem Grafickou školu - kde jsme se učili fotografii a Air brush. Celý život se tomu věnuji, i když na začátku užité a propagační grafice. Rozvoji obrazů 24 let. Co se týče terapií tak také, jen rozvoj a učení je každý den. Dnes po celoživotních zkušenostech a studiích se nejvíce spoléhám na svoji intuici a empatii.

 

Co Vás na Vaší práci nejvíce baví?

Všechno. Obrazy samozřejmě a práce s lidmi na seminářích, kde nám perfektně funguje zrcadlení. Vzájemné vztahy jsou skvělé. Pokud je dobrá vůle, jde vše. Má-li člověk svou práci rád, každá činnost ho naplňuje.

 

Co jsou „obrazy s energií“?

Energetické obrazy vyzařují pozitivní vibrace, uklidnění, radost, a vedou k propojení člověka se svým srdcem. Neboť přesně toto do nich vkládám ze svých pocitů tvoření v napojení na lásku.

0c9cf75afc73.jpgf9efad01c68b.png42faf59d9055.jpg

(obraz Vztahy - zrod života)       (obraz - Radostné probuzení)  (obraz - Magické oko)

Pořádáte nějaké semináře či kurzy?

Ano, pochopení života v celé jeho šíři prostřednictvím duchovních rozměrů. Cyklus seminářů POZNEJ SÁM SEBE a tematické semináře podle potřeby účastníků, které se vypisují aktuálně na webu.

Aktuální semináře najdete na odkazu ZDE.

 

S čím můžete pomoci našim členům?

Vylepšit energeticky prostředí, ve kterém se zdržujeme nejvíce: domov, kancelář, ordinaci, atd. Víme, že okolní prostředí na naši energii a náladu působí 30 %. Co se týče terapie, mohu pomoci nahlédnout do prapříčiny problémů jednotlivce, rodiny, vztahů i s expartnery, a pomoci s vyřešením do odpuštění, včetně sobě v lásce. Pomohu i s rozloučením se zesnulými.

 

Jak dlouho jste členkou klubu Smart Network a co Vás do klubu přivedlo?

Na kraji roku 2017 jsem shlédla video s Gábi Mrkvicovou a zatoužila jsem se s ní potkat. A dále Smart Network setkání s inspirativními lidmi v Praze mě přesvědčilo stát se členkou.

 

Reference na paní Janu Sedlmajerovou najdete na webu ZDE.

 

Portréty jsou prací člena klubu Smart Network - Antonína Lavrenčíka

876a459dfb22.jpg

Jana Sedlmajerová

Další články

Smart Network
Člen Seminář Socioniky - "INTUICE ČASU" U každého člověka je jeho osud a mise. Jak přijít na to, jaké jsou? Jenom rozvinutá intuice času má takový dar. Abychom ji rozvinuli, je potřeba na ní pracovat a setkávat se s lidmi, kteří mají tento talent stejný.
Detail článku
Smart Network
Člen Představujeme pana Drahoslava Menčíka z Umění v práci Představujeme Vám nového člena z Vysočiny, pana Drahoslava Menčíka. Je kolegou naší dlouholeté členky paní Moniky Nevolové z Umění v práci. Co nám o sobě prozradil se dočtete v článku.
Detail článku
Smart Network
Smart Moderátorka na akci Kovolitu Velkolepá akce, která byla jedinečná v historii firmy Kovolit. Plno zábavy, soutěží pro děti i bohaté občerstvení. S čím pomáhala networkerka?
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
EURO: 2701690402/2010
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace