Představení členky: Ing. Veronika Svatošová, Ph.D., Mendelova univerzita v Brně

7.10.2020
Smart Network

Co je předmětem Vaší činnosti?

Již 7 let pracuji jako akademický pracovník na Mendelově univerzitě v Brně, Fakultě regionálního rozvoje a mezinárodních studií. Přednáším nejen naším studentům o podnikové ekonomice, financích, managementu a podnikání a pracuji na vědecko-výzkumných aktivitách a projektech se zaměřením na strategii malého a středního podnikání.

Já na přednášce 1.JPG

Jak dlouho se věnujete této činnosti a co tomu profesně předcházelo?

V akademickém prostředí se pohybuji již více než 10 let. Této zkušenosti předcházela jistá praxe ze soukromého sektoru a zejména univerzitní studium, které mě podnítilo se vzdělávání věnovat i profesně.

Co Vás na Vaší práci nejvíce baví?

Má práce je flexibilní a velmi kreativní, každý den se mohu těšit na nové podněty od svých studentů, kolegů či spolupracujících partnerů. Je to práce, která vytváří nové hodnoty, proto ve své profesi nikdy nezažiju nudu a stereotyp.

Já na přednášce 5.JPG

Kde jste získával/a zkušenosti?

Zkušenosti oblasti vzdělávání a vědy jsem získala a stále získávám na českých a zahraničních univerzitách, mezinárodních vědeckých konferencích a rovněž podnikatelských akcích a konferencích.

Co chystáte do budoucna?

V současné době pracujeme s vybranými podniky, které jsou zároveň členy Smart Network, na významných vědecko-výzkumných projektech a s dalšími manažery a podnikateli se domlouváme na spolupráci v pedagogické oblasti (organizace tematických přednášek, workshopů a seminářů).

Já na přednášce 3.JPG

Proč jste se stal/a členem klubu SN a co Vás do klubu přivedlo?

Vzhledem ke skutečnosti, že také přednáším o podnikání a managementu, hledala jsem podnikatele a manažery, kteří by mohli zprostředkovat našim studentům své zkušenosti z praxe a propojit tak teoretické poznatky s poznatky z reálné praxe. Tento koncept považují naši studenti, tak i samotní podnikatelé za velmi přínosný. Členem Smart Network jsem již pátým rokem, což ukazuje, že členství pro akademické i podnikatelské prostředí je velkým přínosem nejen v oblasti pedagogické i vědecko-výzkumné.

Co byste poradil/a podnikatelům v dnešní uspěchané době?

Krize není hrozba, ale příležitost. Využijte potenciál inspirativního prostředí kolem Vás.

Já na přednášce 4.JPG 

 

Bc. Kateřina Sedláčková

Další články

Smart Network
Člen Skutečné příčiny vašeho přepracování - vše začíná v dětství! Znáte cílevědomou výchovu ctižádostivých rodičů a popohánění potomka k lepším výkonům? Příčiny pozdější životní nespokojenosti, pocitu nedokonalosti, přepracování a workoholismu se rodí tehdy, když se jim ještě neumíme bránit.
Detail článku
Smart Network
Člen Blíží se finálový večer Dívky ČR. Letos ve znamení splněných snů. Chcete vidět na vlastní oči finále Dívky ČR 2015? Zažít nezapomenutelné chvíle na skvělé sportovně-společenské akci? Pak byste si rozhodně neměli nechat ujít finále, které proběhne 12. září od 18:00 v Dělnickém domě v Blansku.
Detail článku
Smart Network
Člen OP Prostějov a nákupy v něm...... Někdy se klienti bojí, občas neví co je čeká, ale co jim mohu slíbit je skvělý servis a úžasný tým lidí, který se o něj postará ve chvíli, kdy si úplně nejsou jistí.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Úhrada vstupného na akce: CZK: 2700633772/2010 EURO: 2701690402/2010
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace