Představení člena: překladatelská agentura České překlady

17.4.2023
Smart Network

Certifikovaných překladatelských agentur, jako je ta naše, je na celém světě zhruba jen 1 %. Patřit ke špičce v oboru není o štěstí ani o náhodě. V překladatelském vesmíru se pohybujeme téměř dvě desítky let. Naši firmu, kterou v roce 2004 založili olomoučtí překladatelé Václav Baláček a Lukáš Utíkal, tvoří z velké části lingvisté. Překládáme a tlumočíme pro celý svět ve více než 80 jazycích. Ročně to dělá přes 21 milionů slov a 700 odtlumočených hodin.

 

3-tym.jpg

Profesionální překladatelské a tlumočnické služby zajišťujeme ve všech oblastech lidského života a svou prací bouráme jazykové bariéry mezi lidmi. Troufneme si na náročná zadání, šibeniční termíny i netradiční požadavky. Využíváme nejmodernější technologie a progresivní pracovní postupy. Svou prací aktivně přispíváme k tomu, aby byl okolní svět pro všechny srozumitelnější, a při práci s jazyky se dlouhodobě snažíme být ostatním v oboru dobrým vzorem.

 

4-Olomouc.jpg

 

Našich služeb do dnešního dne využilo přes 23 tisíc zákazníků, z toho cca 17 tisíc firem. Denně pracujeme na tom, abychom v každé činnosti, kterou svým zákazníkům nabízíme, byli zárukou profesionality, spolehlivosti a kvality. Naše pobočky najdete v Praze, Brně, Plzni, Ostravě a Olomouci. Virtuálně nás pak můžete navštívit na webu ceskepreklady.cz.


V Podnikatelském klubu Smart Network nás již přes rok zastupují Zuzana Dvouletá a Monika Ehrmannová. Vážíme si toho, že můžeme být jeho součástí.

 

6-Zuzana Dvouleta.png

 

7-Monika Ehrmannova.png

 

Autor: České překlady

Další články

Smart Network
Člen Ing. Jakub Kohoutek EFA představuje spolek Srdce na pravém místě, z.s. Zajímá Vás, čím se zabývá spolek Srdce na pravém místě, z.s.? Od kdy funguje a co chystá do budoucna? Pak si přečtěte tento zajímavý článek.
Detail článku
Smart Network
Člen Ing. Martin Svoboda nám představuje Snow Huskies Náš člen je výborným finančním specialistou a ještě navíc miluje pejsky. Huskounci jsou jeho vášní a celoživotní láskou. Láká Vás projet se se psím spřežením? Pak čtěte více!
Detail článku
Smart Network
Smart Smart Network a Leo Express Navázali jsme spolupráci s přepravní společností Leo Express a od 13. do 19. 12. můžete ve vlacích Leo Express dostat slevové poukázky na vstup na akci.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
EURO: 2701690402/2010
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace