Představení člena: Lukáš Suchý, MBA ze společnosti WSU vzdělávání s.r.o.

5.5.2021
Smart Network

Již z názvu je zřejmé, že neprodáváme ponožky. Ale uměli bychom to velmi dobře.

 

Obchod je totiž jedna noha našeho podnikání. Obchod učíme, a také obchodujeme my sami. Každý z našeho týmu je velmi dobrý na prodej, prezentaci, naslouchání, kvalitní otázky a získávání důvěry.

 

Seberozvojové techniky jsou totiž způsob, jakým rosteme. Využíváme je ke zklidnění i k nakopnutí. K hledání nových nápadů, realizaci nečekaných možností, sebereflexi a poznávání se. Dovedete si představit, co by to znamenalo pro vás?

 

Dovolíte si vidět, jak byste posílili svoje komunikační dovednosti, když byste s námi chvíli pracovali? Kolik technik vám umíme předat a jakým formátem?

 WSU color TISK-54.JPG

Proto jsme loni spustili program Koučovací treky v ráji, který naprosto předčil očekávání a přináší významný přesah do osobního rozvoje. Svým formátem, prostředím, vedením i výsledkem. Zatím je jediný a tím i jedinečný v ČR.

 

Někteří z našeho týmu mají na starost téma vedení lidí a práce s týmem. Využíváme kombinaci ukázek z praxe, vedení vzorem přímo na pracovišti u klienta, workshopy, koučování, modelování a situační techniky. PRAXE nás zformovala a teorií ji doplňujeme. Proto od nás klienti neočekávají proškolení lidí. Chtějí a dostávají prokazatelné změny v praxi svých vedoucích.

 

Značka WSU vzdělávání je na světě více než 6 let. Já, její majitel, jsem na světě let 40. Od mala jsem uměl pracovat s lidmi a učil je tomu, co mi šlo. Dokázal jsem získávat důvěru dospělých i dětí, protože jsem si osvojil základní principy komunikace. WSU vzdělávání bylo předurčeno, aby vzniklo.

We See yoU – vidíme vás.

 WSU bw tisk oprava-25.JPG

Obchodoval jsem v oblastech rychloobrátky, prodával jsem cisterny plné plynu, několik let prodáváme vlastní vzdělávací systém. Nicméně největší zážitek ze své práce posledních let mám v tom, že se mi podařilo postavit agilní tým, ve kterém NEudržujeme řídící hierarchii.

Díky tomu máme obrovskou svobodu v projektech u klientů a nedržíme se v zaběhnutých kolejích. To se projevuje výrazně jinými výsledky nad očekávání našich klientů – především těch nových.

 

Momentálně připravujeme kombinaci programů obchodních dovedností a seberozvojového Koučovacího treku.

Je to zajímavý tandem, který se nám ověřil jako velmi funkční metoda zavedení do praxe. 1 den školení obchodních technik a 1 den venku v Českém ráji řešení a trénink témat v pohybu.

Koučovací treky dostávají další podoby jako je například koučování dosažení cíle při lezení na Ferratě.

Postupně také vzniká nový program pro ty, kteří obchodují, prodávají, nebo rozvíjí obchodní vztahy. Zapojujeme do něj stoprocentní otázky a NLP techniky, díky čemuž je obchodní rozhovor v úplně nové úrovni. Takto jsme obchod zatím ještě neškolili a bude to průlom a průvan v zavedených technikách.

 

SMART Network mě zaujal svou energií a osobitým způsobem, který nekopíruje již zaběhlé modely, ale poskytuje nové příležitosti členství. A také klub B2B, kde máme poměrnou cílovou skupinu pro spolupráci i pro nové zakázky.

 

Pokud byl člověk aktivní již před deseti lety, mohla mu doba připadat už tak dost uspěchaná. Nemyslím si, že problémem je dnešní doba. Myslím si, že je to nastavením nás samotných. Pokud mám pocit, že musím být u každého táboráku, na všech sítích aktivní a ještě sledovat mnohé webináře, slyšet maximum podcastů a přečíst všechny doporučované knihy, nestihnu si zřejmě ani všimnout, že mám času dost. Jen ho vkládám do jiných lidí, než jsem já sám. A pak vzniká PŘEDSTAVA, že ho nemám.

 

Reference na moji/naši práci:

Lukáš Suchý - Individuální rozvojové konzultace
Lukáš je člověk na svém místě, nejen že má přirozený šarm a talent odhadnout lidi, ale umí své nejsilnější stránky předávat dále a díky jemu jsem silnější osobnost a nesmírně mu za to děkuji a přeji mu hodně takových spokojených klientů. Jedním slovem o Lukášovi? “Nejlepší “.

Simona Zrůstová, HR manažerka GLENMARK PHARMACEUTICALS

 

Obchodní kurz „NOTY PRO OBCHODNÍKY“ od WSU

„Váš kurz mi opravdu hodně pomohl myslet jako obchodník a nepředjímat - to byla moje největší brzda. Skoro jsem chtěla po sedmi letech přestat svoji práci dělat. Po vašem kurzu „Noty pro obchodníky“ se mi ale změnil svět. Oddychla jsem si a začala dávat klientům jejich prostor. Nechávám je mluvit a mám na ně ty nejlepší otázky. A oni nakupují mnohem víc, než jsem kdy prodala. Výplatu, která mi začala chodit na účet, jsem nikdy předtím neměla. Moc vám děkuji za váš úžasný profi přístup a přeji Vám spoustu dalších spokojených klientů, jako jsem já."

Martina Krauzová, PPZ Generali Česká pojišťovna

 

 

Lukáš Suchý MBA

Další články

Smart Network
Člen Představení člena: Bc. Milan Nerud - Internetový časopis pro podnikání a franchising (IČPF) Článek našeho člena, který je šéfredaktorem Internetového časopisu pro podnikání a franchising (IČPF).
Detail článku
Smart Network
Člen Stylingový seminář - kufry s sebou... Nevíte co na sebe, došla Vám inspirace, obchodní jednání za dveřmi, na nákupy není čas, peníze nazbyt nejsou, prostě VŠECHNO ŠPATNĚ
Detail článku
Smart Network
Člen CITY KARTA VÁS BUDE BAVIT! ZASE DALŠÍ KARTA V PENĚŽENCE? Naopak! Máte plnou peněženku čipových a věrnostních karet? Zbavte se jich!
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
EURO: 2701690402/2010
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace