Představení člena: Kate Stylová poradna

25.8.2023
Smart Network

Představ našim čtenářům, co je předmětem tvé činnosti.
Jsem osobní stylistka v mé Stylové poradně. Pomáhám ženám a mužům cítit se skvěle ve svém těle i oblečení a zvýšit svou sebejistotu. Vím, jak obléct každý typ postavy a naladit se na svůj styl. Pomáhám formou individuální služby v šatníku a na nákupech nebo školím na mých kurzech Osobní styl pro veřejnost nebo ve firmách. Vnímám, že stylingová pomoc má velký smysl třeba i při zavádění jednotného firemního oděvu. Když si 3 lidé obléknou stejný střih a barvu, vždy to dopadne tak, že někomu bude ta věc lichotit více a někomu méně. Cítíme se, jak vypadáme, a naopak. Ovlivňuje to, jak jsme úspěšní. V práci i soukromí.

 

Kate_style_days.jpg


Jak dlouho se věnuješ této činnosti a co tomu profesně předcházelo?
Oficiálně od roku 2013, kdy jsem si udělala rekvalifikaci na obor módní stylista a začala aktivně budovat klientelu. Jsem původně učitelka a i nyní s klienty spolupracuji tak, že je učím, aby nové poznatky a stylové vychytávky zvládli sami aplikovat. Profesně jsem si prošla více než 10 let učením a lektorováním, než jsem se dostala k marketingu a obchodní činnosti pro různé značky. Všechny tyto profesní zkušenosti mi pomohly nasměrovat se k založení vlastní značky.


Co tě na tvé práci nejvíce baví?
Poznávání nových lidi a komunikace. Naslouchání a nacítění se na to, co daná osoba vyzařuje a kreativní přemýšlení, jak to maximálně podpořit oblékáním.


Kde jsi získala zkušenosti?
Myslím, že oblékání a styling mě doprovází od mala. Trávila jsem čas u maminky v obchodě, kterému se tehdy říkalo textil a látky. Vedla celý obchod sama, věnovala se zákazníkům individuálně, dokázala poradit. Rádi se k ní vraceli. Když jí přišlo zboží, musela si polepit výlohu, aby se stále někdo nedožadoval dovnitř. Mé oko také podpořilo, že mě v dětství prarodiče brali na cesty do zahraničí, kde jsem mohla vidět módu, která v Česku nebyla a pak jsem doma chtěla od mamky ušít různé modely. Že se dá lidem pomáhat v oblékání a osobním stylu i jinak než přes vlastní obchod, a existuje něco jako módní stylistka, jsem zjistila až v dospělosti. Založila jsem si blog Chic Cocktail, který je mixem stylových rad a celkem obsáhlým zdrojem informací. Díky němu mě našlo a oslovilo mnoho klientů a firem.

 

Kurz_detail (2).jpg


Co chystáš do budoucna?
Myslím, že Stylová poradna působí jako značka, která má svůj tým profesionálů, ale zatím tomu tak není a jsem na všechny role sama. Do budoucna tedy plánuji postupně tvořit tým a společně ještě víc šířit to, že styl není závislý na věku, váze, ani typu postavy a každý může vypadat a cítit se skvěle. Mým snem je mít pro Stylovou poradnu inspirující prostor.

 

malé_černé_základy_ukázka (3).jpg

 

Proč ses stala členem klubu SN a co tě do klubu přivedlo?
Díky kurzu Osobní styl jsem se propojila se skvělou Gábi Mrkvicovou. Dali jsme si videohovor, rozuměli si a Gabi mě pozvala na Smart B2B akci. Byla tam skvělá atmosféra a hned na této první akci jsem poznala firmy, se kterými nadále spolupracuji. Došlo mi, že členství v podnikatelském klubu pro mě má, jakožto jediného podnikatele u nás v rodině, velký smysl. Potkávat lidi, kteří to myslí s rozvojem podnikání a své firmy vážně, je inspirující.


Co bys poradila podnikatelům v dnešní uspěchané době?
Setkávej se naživo. Překonávej své hranice. Pěstuj pozitivní myšlení a nikdy to nevzdávej.

 

backstage_photo_2.jpg

 

Reference:
e-shop s nabídkou všech služeb/stylová a dárková poradna 
živý kurz Osobní styl
video z kurzu
blog 

Autor: Mgr. Kate Ziegler

Další články

Smart Network
Člen Představení členky: Bc. Lada Hajzlerová, MBA - Someone, s. r. o. V rozhovoru naše členka Lada Hajzlerová představuje firmu Someone, s. r. o. Sociální media online. Není facebook zrovna váš kamarád? Pak si přečtěte tento zajímavý článek!
Detail článku
Smart Network
Člen Kulatý stůl - “Začleňování osob se zdravotním postižením" Pokračováním aktivit projektu "Rodina je jednou z nevyhnutelných podmínek štěstí", byl kulatý stůl na téma "Začleňování osob se zdravotním postižením do společnosti a zlepšení komunikace veřejnosti s lidmi s hendikepem".
Detail článku
Smart Network
Člen Představení člena: Lukáš Brázda - Vokál studio Přečtěte si o Lukášovi Brázdovi z Vokál studia.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
EURO: 2701690402/2010
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace