Představení člena: Josef Svoboda - kouč a mentor, cestovní kancelář Cruise Plus

4.4.2023
Smart Network

Představení cestovní kanceláře Cruise Plus

Vítejte v cestovní kanceláři Cruise Plus, jsme specialisté na nabídku okružních plaveb a zájezdů po celém světě. Našim klientům pomáháme plánovat nezapomenutelnou dovolenou, která překoná vaše očekávání. Naše nabídka zahrnuje okružní plavby po exotických destinacích, zájezdy do historických měst, dobrodružné expedice do divočiny i relaxační pobyty na pláži. Abychom vám zaručili nejvyšší kvalitu služeb a bezpečnost na cestách, spolupracujeme pouze s renomovanými partnery v daných destinacích. Díky tomuto propojení vám dokážeme zajistit cestu na míru podle vašich představ. Od dobrodružství v divočině až po luxusní plavby na výletních lodích, máme vše, co potřebujete, abyste si užili nezapomenutelnou dovolenou. Kontaktujte nás na info@cruiseplus.cz a nechte nás naplánovat vaši další cestu na místa, která jste si vždy přáli navštívit.

 

unnamed-1.jpg

 

image001-2.jpg

 

Představení jako mentor a kouč

Jako mentor a kouč využívám svých dlouholetých zkušeností z řízení velkých společností, kdy je mým cílem pomoci klientům dosáhnout svých stanovených cílů a rozvíjet jejich schopnosti a dovednosti. Každého klienta se snažím motivovat a inspirovat při vytváření individuálních plánů, které jim pomáhají získávat sebedůvěru v tom, čeho chtějí dosáhnout.

Abych mohl být úspěšný mentor a kouč, musím být schopen naslouchat a porozumět potřebám mých klientů. Pomáhat jim identifikovat překážky a najít řešení a poskytovat konstruktivní zpětnou vazbu. Z tohoto důvodu považuji navázání důvěry mezi koučem a koučovaným za klíčový krok, který je nezbytný pro dosažení stanovených cílů. 


   JS_CK_m.jpg

 

 

Autor: Josef Svoboda

Další články

Smart Network
Smart SMART TALK rozhovor s Petrem Opavou Hostem dalšího dílu podcastu SMART TALK s Gabrielou je Petr Opava, umělec, muzikant, herec, lektor, skladatel a učitel hudby.
Detail článku
Smart Network
Smart SMART TALK inspirace: „Proč jít do podcastu?” V rámci série dílů inspirace se Gabriela zaměřuje na networking a mýty, které s ním jsou spjaté. V tomto 38. díle se Gabriela zaměřuje na otázku: Proč jít do podcastu?
Detail článku
Smart Network
Člen Za hranicemi běžného: Skupina WIV group transformuje investice do nemovitostí WIV group je nemovitostní skupina, která vznikla propojením tří silných subjektů.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (2. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
fb tncz linked in google fb warengo google spotify apple podcasts

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace