Představení člena Drahoslava Menčíka ze společnosti EKOPANELY SERVIS s.r.o.

28.7.2020
Smart Network

 

Představujeme vám našeho člena Drahoslava Menčíka ze společnosti EKOPANELY SERVIS s.r.o..

 

2K9A7829.jpg

Společnost EKOPANELY SERVIS s.r.o. je česká rodinná firma, která už v roce 1999 jako první na evropském kontinentě začala vyrábět ekologické stavební desky z lisované obilné slámy. Po celých 22 let naší úspěšné existence neustále pracujeme na zvyšování kvality naší výroby a spektrum uplatnění našich výrobků a řešení se neustále rozšiřuje a nachází další zákazníky.

 Fotka 1.jpeg

Ekologické stavební desky jenom nevyrábíme, ale díky dlouholetému vývoji jsme připraveni naše výrobní linky instalovat do mimoevropských zemí, kde vidíme velký potenciál výroby stavebních desek ze slámy. Právě v tomto ohledu máme první zkušenosti a úspěšné rozjetí výrobní linky v Indii.

 Fotka 2.jpg

Do podnikatelského klubu Smart Network jsme vstoupili za účelem edukace českého trhu a hledání vhodných obchodních partnerů ze stran architektů, projektantů a firem zabývajících se výstavbou ekologických staveb. Z toho vyplývá, že i když disponujeme vlastní stavební divizí, tak není cílem konkurovat dřevostavitelům, ale nabídnout jim alternativní řešení v podobě ekologický stavebních desek.

Příčky_1.jpeg

Fotka 3.JPG

Jsme jedinou firmou, která ručí za kvalitu roční produkce 100.000 m2 našich stavebních panelů, od pečlivého výběru kvalitní slámy, až po instalaci stěny vašeho domu, která bude chránit teplo vašeho domova.

 Fotka 4.JPG

Kvalita našich výrobků získala řadu ocenění, v roce 2008 zlatou cenu České stavební akademie pro stavební produkt a v roce 2012 cenu Hospodářské komory České republiky – Český patron.

 Fotka 5.jpg

Samozřejmě, že jste u nás vždy vítání a kdykoliv budete mít cestu kolem Jedousova (Přelouč) můžete se zastavit. Ničím se netajíme, naopak rádi vám ukážeme, jak taková výroba ekologických desek probíhá.

 

 bez-sloganu-th.jpg

 

Reference: https://www.youtube.com/watch?v=Gz_ShZymIlc

 

Bc. Kateřina Sedláčková

Další články

Smart Network
Smart Workshop "Změna pro Vaši firmu!" Chcete sami rozumět tomu, jak graficky a typově vytvářet prezentační materiály, aby se líbily Vašim zákazníkům? Nechce se Vám platit za grafika při tvorbě každého letáku či pozvánky? Získejte grafickou gramotnost!.
Detail článku
Smart Network
Člen René Müller představuje akcelerační systém paměťových dovedností S.T.A.R.T. Chcete zlepšit svoji paměť pomocí efektivního akceleračního systému? Tak čtěte dále a dozvíte se také další novinky.
Detail článku
Smart Network
Člen Představení členky: Ing. Veronika Svatošová, Ph.D. Představujeme Vám naši novou členku, která působí na akademické půdě. Přesto ji Smart Network rozvíjí a nalézá zde své uplatněné. Co radí podnikatelům v dnešní době?
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Úhrada vstupného na akce: CZK: 2700633772/2010 EURO: 2701690402/2010
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace