Ples pro Fenix: vozíčkáři to opět roztočí na tanečním parketu

13.10.2021
Smart Network

Brno - V pořadí již čtvrtý ročník největšího bezbariérového plesu v ČR pořádá brněnské ParaCENTRUM Fenix. V sobotu 6. listopadu se v hotelu Voroněž rozezní hudba u příležitosti tradičního Plesu pro Fenix. Výtěžek z akce poputuje na provoz spolku, který již sedmnáct let pomáhá lidem s poraněním míchy. Organizátoři opět očekávají stovky hostů z řad klientů, veřejnosti i politické reprezentace.

VSTUPENKY K ZAKOUPENÍ zde.

Cena: 500 Kč

2017-ples_fenix156.jpg
Jedna ze stěžejních akcí organizace, která pomáhá lidem po úrazu míchy vrátit se zpět do aktivního života, se uskuteční bezmála po dvou letech. „Jsem velmi rád, že epidemiologická situace nám konečně umožnila ples po dvou odkladech uskutečnit. Těším se, že lidé budou mít o to větší chuť zúčastnit se našeho plesu a strávit večer v příjemné společnosti, říká ředitel ParaCENTRA Fenix Michal Odstrčil.

2018-full_221.jpg
Večerem bude provázet dvojice moderátorů, kterou tvoří Soňa Porupková (CNN Prima News) a Radek Bortlík (Český rozhlas Brno). Hosté plesu se i letos mohou těšit na rozmanitý program v podobě bohaté tomboly, kola štěstí, benefiční dražby nebo vystoupení formace RITMO FACTORY, která zajistí bubenickou show. K tanci a zábavě budou hrát neotřelá provedení známých hudebních hitů v podání LOL party kapely.

2017-ples_fenix184.jpg
Výtěžek ze vstupenek, dražby a tomboly použije Fenix na provoz služeb pro klienty. „Chtěl bych poděkovat všem dárcům, kteří podpořili letošní ples. Výtěžek z akce nám pomůže udržet v provozu životně důležité služby pro klienty s poraněním míchy, ve většině případů vozíčkáře,” dodává Odstrčil. Letošní ples však není speciální jen kvůli svým několika odkladům. „Covidová situace se v posledním roce a půl projevila samozřejmě i v sociální sféře. Mnoho akcí jsme nemohli uskutečnit, ples je toho důkazem, spolek tak přišel o část
nezbytných financí. Proto bych si dovolil říci, že Ples pro Fenix 2021 a z něj utržená částka výrazně pomohou provozu tolik potřebné organizace,” uzavírá Odstrčil.

2019-Ples_pro_Fenix-094.JPG
ParaCENTRUM Fenix, z. s. je organizace, která již sedmnáct let pomáhá lidem po úrazu míchy vyrovnat se s nastalou situací. Odborný personál spolku zajišťuje klientům tu nejlepší možnou péči, aby se mohli opět vrátit do aktivního života. V současné době je Fenix druhou největší organizací svého druhu v republice a největší na Moravě. Ročně poskytuje pomoc několika stovkám handicapovaných. „Fenix se stal v podstatě mým druhým domovem. Nedovedu si představit, jak bych za patnáct let na vozíku bojoval s nástrahami běžného života bez pomoci lidí z Fenixu,” podtrhuje význam ParaCENTRA dlouholetý klient Lukáš Tejkl.

Kontakt:
www.plesprofenix.cz
www.pcfenix.cz

JANA JORDÁNOVÁ
fundraising
(+420) 739 627 967
jordanova@pcfenix.cz

KRISTÝNA NÁHLÍKOVÁ
koordinátorka plesu
(+420) 739 646 395
nahlikova@pcfenix.cz

Autor: Michaela Arientová

Další články

Smart Network
Člen Pletací dílna MYJÓMI vybaví originálními ponožkami na přání celé firmy MYJÓMI družstvo invalidů je firma zaměřující se na spoustu aktivit. Jednou z nich je pletací dílna, ze které pocházejí originální ponožky různých barev a vzorů, kterými je možné obdarovat kupříkladu zaměstnance či obchodní partnery. S ponožkami nově rozjeli i e-shop, kde můžete pohodlně nakupovat. Přečtěte si celý jejich příběh.
Detail článku
Smart Network
Člen Potřebujete catering pro firmu či soukromou párty? CATERING MITROVSKI je tady pro Vás. Pokud jste se již potkali z cateringem od Catering Mitrovski například na večírku Smart Network nebo jinde, víte že to děláme dobře. Našim motem je naplnit představy zákazníků. Pokud Vás to zaujalo pojďte se podívat dál.
Detail článku
Smart Network
Člen Martin Másilko: Socionika mi poskytla srozumitelné odpovědi Martin Másilko pomáhá klientům s rozdílnostmi ve vnímání světa a pochopením vzájemných interakcí, učí nás objevovat nejen své silné stránky, ale přijmout i ty slabé. Poté už stačí málo najít svou kýženou pozici ve společnosti.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
EURO: 2701690402/2010
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace