Petr Bende zavzpomínal velkým koncertem v Újezdu u Rosic

18.11.2015
Smart Network

Spíše než hudební vystoupení připomínal celý večer přátelské setkání

Koncert Petra a jeho kapely se uskutečnil v rámci Újezdského jarmarku, každoroční akce, která symbolicky odstartuje letní prázdniny. V neděli, 5. července, ,tak byla připravena skvělá základna pro rockový nářez, což umocnilo i nádherné horké počasí.

Fanoušky zaplněná náves už dlouho před začátkem koncertu pulzovala životem. Vesele se grilovalo, popíjelo, kováři předváděli své umění. Před šestou hodinou se však už většina lidí přesunula na lavičky přímo k pódiu, kde už se pomalu scházela celá kapela Petr Bende Band.

Spíše než hudební vystoupení připomínal celý večer přátelské setkání. Petr zavzpomínal na koncert před deseti lety, ve vzpomínkách se vydal i do místní mateřské školky. Fanouškům se také představili vzácní hosté.

Stejně jako na loňských vánočních koncertech zazpíval Bohouš Josef, jenž si s Petrem Bende rozumí jak po lidské, tak po muzikantské stránce. Dále – k velké radosti domácích fanoušků – po delší době s kapelou vystoupil i trumpetista Karel Nováček, který před lety kapelu opustil. Velkým překvapením byl i duet Petra a jeho tatínka Jána Bende. Skvělou písničkou Sweet Home Chicago se postarali o skvělý finiš koncertu. Tím úplným závěrem byla písnička Angels od Robbieho Williamse, kterou se Bende proslavil ve druhé řadě soutěže Česko hledá SuperStar.

Nekončící autogramiáda

Následovala zdánlivě nekončící autogramiáda. Pro podpis a pro pozdrav si totiž přicházeli převážně známí Petra a celé kapely, s každým prohodili slovo a fronta tím pádem neustupovala. Nakonec však Petr a jeho team zakončili nádhernou akci, která ovšem pokračovala až do časných ranních hodin veselou after party.

Video ke zhlédnutí:

https://www.youtube.com/watch?v=iu1cufQwQxE

Lenka Vaníčková

Další články

Smart Network
Smart Networkerka a moderátorka na akci University of applied management Dne 12.11.2015 moderovala networkerka Gabriela Mrkvicová akci University of applied management, na které došlo k představení studia MBA i celé univerzity. Přečtěte si článek o této události!
Detail článku
Smart Network
Člen Proč v sobě podporovat kreativitu? Nejen kreslením, ale také tvůrčím psaním (psaní článků, příběhů, skládáním písniček...), keramikou, ručními pracemi, focením, tancem, zpěvem, hrou na hudební nástroj v sobě můžeme uvolnit tvořivost.
Detail článku
Smart Network
Člen KAŽDODENNÍ VNITŘNÍ OČISTA A TAJEMSTVÍ ŽIVOTA S ESENCIÁLNÍMI OLEJI Přijďte se k nám nechat hýčkat kvalitními esenciálními oleji, a podpořte tak své fyzické i psychické zdraví! K tomu přidáme i tip na vnitřní očistu.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Úhrada vstupného na akce: CZK: 2700633772/2010 EURO: 2701690402/2010
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace