Nikdo nestál při zdi!

26.2.2015
Smart Network

V Brně, 25.2.2015 

Alespoň tak to viděl Filip Vítek, zakladatel nadačního fondu Lepší vyhlídky, na jehož ranní inspirativní přednášku přišlo na 150 posluchačů. Filip Vítek byl hostem 24. setkání speciálního projektu Inspirativní ráno. Hlavní myšlenkou celého projektu je setkávaní se se zajímavými osobnostmi, co nám mají co říct, mají rádi Brno a rádi v něm žijí. Partnerem projektu je Moravská galerie v Brně, kde se setkání také odehrálo.

Filipova neotřelá přednáška „Nestůj při zdi“ měla enormně velkou účast, díky níž byl sám přednášející obklopen posluchači ze všech stran. Svým odzbrojujícím a energickým vystupováním nedal žádnému z účastníků možnost odejít bez zamyšlení nad sebou samým a svým „fungováním“. Celé sezení zakončil netradiční desetidenní soutěží. Cílem soutěže bylo vyzvat a zapojit přítomné pro nejbližších 10 dnů k překonání vlastních limitů, a tak i pochopení sebe samých.

Filipovi se dokonce podařilo vyvolat okamžiky hrobového ticha, kdy přítomní spontánně přemítali o motivacích, vlastních změnách, jejich odrazových můstcích spojených s dávkou úsilí a odvahou. Dlouhý závěrečný potlesk jen svědčil o tom, že další host projektu Inspirativního rána byl ve správný čas na správném místě. A kdo ví, třeba už dnes bylo vyšlápnuto na spoustu nových cest.

Více informací o projektu Lepší vyhlídky, Filipovi, přednáškách a školeních najdete zde: http://www.lepsivyhlidky.cz/.

Jindřiška Jarešová

Další články

Smart Network
Člen Odpověď bez odpovědi? Stalo se vám již někdy, že jste dostali otázku, na kterou jste nebyli schopni odpovědět, či jste prostě nechtěli odpovídat?
Detail článku
Smart Network
Smart Představení týmu: Michaela Dočekalová V rozhovoru vám více představíme člena našeho Smart týmu - Michaela Dočekalová.
Detail článku
Smart Network
Smart Představujeme moderátorku business akcí v Brně: Žaneta Zieglerová Představujeme Vám naši moderátorku brněnských business akcí. Jaké je její motto a čím se zabývá ve svém profesním životě?
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
EURO: 2701690402/2010
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace