Networkerka na benefičním koncertě nadace Slezská diakonie

23.1.2016
Smart Network

Nadace Slezská diakonie

Je nestátní nezisková organizace, která poskytuje své služby v sociální oblasti. Cílovou skupinou jsou lidé s postižením, senioři,  lidé bez domova a všichni ti, kteří se dostali do nejrůznějších těžkých životních situací. Ve své práci realizují biblické zásady lásky a služby lidem potřebným a lidem v nouzi.

Tato nadace v neděli 29. 11. 2015 pořádala benefiční koncert, který se uskutečnil na Hvězdárně a planetáriu v Brně. Na koncertě vystoupilo hudební těleso Ars Brunensis Chorus, pod taktovkou dirigenta Dana Kalouska, spolu s hosty, sólistou na bicí Pavlem Fajtem, houslovým virtuosem Zdeňkem Svozilem a klavírní mistryní Martinou Mergentalovou

Večerem provázela moderátorka a networkerka Gabriela Mrkvicová.

Role moderátorky Gabriely Mrkvicové

Benefiční koncert byl uspořádán u příležitosti 25. výročí založení Slezské diakonie a 10. výročí působení jejích středisek ELIADA Brno a Poradna rané péče DOREA. Mediálním partnerem akce se stal také podnikatelský klub Smart Network, který celou akci podpořil a mediálně propagoval.

Gabriela Mrkvicová celý večer moderovala, čímž velice přispěla k přátelské a příjemné atmosféře, která se na tomto společenském setkání nesla. Na koncertě také probíhala aukce výtvarných děl umělců z Brna a děl dětí z arteterapií. I s touto aukcí Gabriela pomáhala.

Gabriela Mrkvicová vždy ráda podpoří akci, která má smysl, a pomáhá lidem. A to zcela nezištně! Svůj honorář poskytla ve prospěch benefice.

 

Zhodnocení pořadatelů benefičního koncertu

"S paní Ing. Gabrielou Mrkvicovou jsme navázali spolupráci na základě předchozích pracovních zkušeností. Je to skvělá networkerka a její profesní i lidské kvality se odrážejí i v bezvadně a profesionálně odvedené práci. Velmi si vážíme toho, že se nezištně bez nároku na honorář, chopila role moderátorky na benefičním koncertě pro Slezskou diakonii a svou bezprostředností podpořila atmosféru celého večera. Děkujeme společnosti Smart network, je to společensky odpovědná společnost v pravém slova smyslu."

Referenci nám po koncertu napsala paní Mariana Melcherová, zástupkyně nadace Slezská diakonie.

 

Pokud i vy chcete vyzkoušet služby networkerky, kontaktujte slečnu Mrkvicovou:

tel.: 420 775 649 843

mail: mrkvicova@smart-network.cz

Kateřina Jančíková - redaktorka

Další články

Smart Network
Člen Představení členky: Ing. Jana Krepindlová Představujeme vám další členku - Janu Krepindlovou. Podniká v oblasti financí a v čem může být nápomocna našim členům? Více již v článku!
Detail článku
Smart Network
Člen ROZHOVOR: A JAKÝ TYP ČLOVĚKA JSTE VY? Martin Másilko přivezl z ruska vědní obor, který odstartoval slavný psycholog C.G. Jung. Tento obor se jmenuje Socionika a pomáhá lidem zjistit, kdo skutečně jsou, v čem budou oproti ostatním vynikat a jak to využít v praxi.
Detail článku
Smart Network
Člen ROZHOVOR s Janem Strnadem, General Managerem ****Hotel Victory Přečtěte si zajímavý rozhovor se zajímavým člověkem, který je manažerem čtyřhvězdičkového hotelu. Inspirujte se jeho cestou k úspěchu!
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb