Networkerka na akci "Ateliér pro kočku"

Smart Network
23.5.2017
Ing. Kateřina Jančíková

Ve čtvrtek 23. 5. 2017 se networkerka Gabriela Mrkvicová zúčastnila Vernisáže výstavy prací studentů kurzů kreslení, kterou pořádal Ateliér pro kočku.

 

Ateliér pro kočku

je škola kreslení, písma a výtvarných technik pro mládež a dospělé.

Ateliér pro kočku pořádá v Brně  kurzy kreslení, které jsou určeny zájemcům z řad veřejnosti od 16 let. Horní hranice je neomezená. Zabýváme se jak kresbou – tužkou, uhlem, rudkou, bílou křídou, perem, tak i barvou (pastelkami a pastely). Do práce s barvou se pouští účastníci pokročilých kurzů. A klidně i odvážní a srdnatí začátečníci. Více informací se dočtete zde.

 

Konal se již 7. ročník vernisáže

Na akci proběhla také DRAŽBA děl studentů. Výtěžek byl věnován na činnost Ligy vozíčkářů.

Se zajímavou hudební směsí vystoupili studenti muzikálového herectví pod vedením paní Dady Klementové.

Na akci byla jako vždy spousta skvělého jídla, pití. Mohli jste se potkat se zajímavými lidmi a třeba odejít s vydraženým obrazem a dobrým pocitem. Pokud někdo nestihl 7. ročník, pak se jistě můžeme těšit také na příští rok.

Dražbu některých děl vedl břitký licitátor Petr Theodor Gogolín.

 

Gabriela Mrkvicová celou akci moderovala a vnášela tak do akce příjemnou a přátelskou atmosféru.

 

Reference na moderování

"Ateliér pro kočku děkuje Gabriele Mrkvicové za výborně odvedenou práci moderátorky večera. Máme ji rádi za její bezprostřednost, optimismus a jazykovou kultivovanost. Beze zbytku naplnila naše očekávání."

arch. Helena Hermanová - majitelka Ateliéru pro kočku

 

Co si přečíst dále?

Další zajímavé články

Rozhovor

Smart Network

Podcast SMART TALK🎙rozhovor s Martin Krejčíř z HITHIT Group a.s.

21.10.2025

Hostem dalšího dílu podcastu SMART TALK s Gabrielou je Martin Krejčíř, člen představenstva a akcionář crowfundingové společnosti HITHIT Group a.s.

Smart

Smart Network

Smarťáci na táboře

8.10.2025

Letní tábor DPK: Finanční gramotnost a rozvoj talentů V Brně-Medlánkách proběhl letní tábor Dětského podnikatelského klubu (DPK), kde se děti hravě seznamovaly s finanční gramotností a rozvojem vlastních talentů. Prostřednictvím podnikatelů z klubu Smart Network si osvojily: Základy týmové spolupráce a sílu podpůrné skupiny. Rozdíly mezi vyděláváním, šetřením a investováním. Dovednost networkingu a efektivního představování se. Tábor vytvořil bezpečné prostředí pro komunikaci, řešení vztahových překážek a objevování vlastní jedinečnosti.

Partner

Smart Network

Odemkněte si sílu kontaktů: Podpořte knihu "Networking: úspěch v kapse"

8.10.2025

Už vás nebaví formální rozdávání vizitek? Gabriela Mrkvicová, expertka s 13 lety praxe, píše knihu "Networking: úspěch v kapse", která vám ukáže, že networking je především o navazování opravdových lidských spojení a spolupráci. Tato kompaktní, praktická příručka s humorem a lehkostí vám srozumitelně vysvětlí, jak se zbavit strachu z kontaktování lidí a jak efektivně budovat vztahy, které posunou váš život i byznys. Podpořte kampaň na Hithitu a pomozte nám zafinancovat redakci, grafiku a tisk, aby se z tohoto nápadu stala kniha, kterou budete mít vždy po ruce. Pojďme společně posunout networking v Česku na vyšší úroveň!