Networkerka a nově také reportérka: Rozhovor s Markem Ebenem

24.10.2016
Smart Network

Na začátku září se v kraji Vysočina konal již tradiční festival folkové a country hudby - 13. ročník Trampského širáku! Na čtyři tisíce lidí uprostřed přírody, stanování, pivo, párky, klobouky a hlavně hudba a úžasná přátelská atmosféra.

Na akci nechyběly ani reportérky z ženského magazínu Gleid. A právě v tuto dobu, na této akci, rozšířila tým reportérek také moderátorka a networkerka Gabriela Mrkvicová.

 

Rozhovor s Markem Ebenem

Na akci bylo velké množství úžasných osobností a hudebních skupin - Čechomor, Nezmaři, Jan Nedvěd, Michal Tučný Revival Plzeň, Marodi, Pacifik, Luboš Vondrák, Jaromír Nohavica, Lenka Filipová, Ivan Mládek, Wabi Daněk, Bratři Nedvědové, Věra Martinová a mnoho dalších. Pro první rozhovor se však reportérky rozhodly vyzpovídat charismatického Marka Ebena, který na akci vystupoval se svým bratrem.

Vystoupení Bratrů Ebenů a jejich hudba vás naplní energií, pohodou a úsměv na tváři z jejich vtipných textů vám zůstane ještě několik dní. A přesně v takovém duchu se nesl i celý rozhovor s Markem Ebenem.

Sami posuďte:

Kateřina Jančíková - redaktorka

Další články

Smart Network
Smart Letní čtvrtletník roku 2016 aneb žhavé novinky ve Smart Networku Jaro s sebou přineslo několik novinek. Tou největší byl projekt Podnikání pod pokličkou. V klubu ovšem nezahálíme a přinášíme vám další letní novinky....
Detail článku
Smart Network
Smart Fotoreportáž z oslavy 3. narozenin Smart Networku Chcete si společně s námi zavzpomínat na oslavu 3. narozenin Smart Network? Podívejte se na krásné fotky z natáčení videa i samotné oslavy.
Detail článku
Smart Network
Člen Aneta Kuklínková ve svůj svatební den Aneta Kuklínková je ředitelkou Dívky ČR - hledáme sympatickou sportující dívku a dělali jsme jí společnost v její velký den!
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Úhrada vstupného na akce: CZK: 2700633772/2010 EURO: 2701690402/2010
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace