Moje setkání s privátním konciéřem

27.12.2015
Smart Network

Reference od manželů Francových: 

Když jsem se poprvé potkala s Petrem Špetlíkem, vůbec jsem do té doby netušila, že jsou mezi námi lidé s povoláním osobní konciéř. Musela jsem si nechat od Pana Špetlíka vysvětlit, co tato činnost obnáší a byla jsem překvapená, co všechno je schopný pan Špetlík za své klienty řešit.

Jeho služeb jsme se rozhodli využít a vyzkoušet už do měsíce od prvního setkání. S manželem si chceme splnit náš dlouholetý sen, a to je pořídit si vlastní dům s krásnou zahradou a místem pro náš odpočinek po náročné práci. Náš vysněný dům jsem sama navrhla a na základě doporučení stavební  firmy, která nám měla dům stavět, jsme si u architektky nechali zpracovat projekt. 

Vzhledem k tomu, že jsme oba časově i pracovně velmi vytížení, požádali jsme o vyřízení stavebního povolení a s tím spojených všech náležitostí pana Špetlíka. Ten při zajišťování  podkladů zjistil, že projekt je vyhotoven špatně, má hodně nedostatků a nesrovnalostí, díky kterým nám stavební úřad na takový projekt nikdy nevydá stavební povolení.

Osobně vše reklamoval u architektky, kde dohodl, že jí projekt bude vrácen a ona nám uhradí cenou částku za zpracování projektu zpět. Nejenom, že nám vyřešil vrácení nemalé částky za zpracování projektu, ale ušetřil nám do budoucna mnoho problémů a finančních ztrát spojených s výstavbou domu. Na základě referencí pana Špetlíka jsme vyměnili nejenom architektku, ale i stavební firmu, která nám dům měla stavět.

Pokud bychom zůstali u původní stavební firmy, byla by velká pravděpodobnost, že by stavba našeho snu pokračovala ve stejných intencích, jako vypracování  projektu ke stavbě, vše tomu nasvědčovalo.

"S přístupem pana  Špetlíka jsem maximálně spokojená. Profesionální a příjemné vystupování tohoto muže a řešení problémů, na které buď nemám čas nebo se mi prostě řešit nechtějí, mě vede k tomu, že jeho služeb bude naše rodina využívat i v budoucnu. Těm, kteří se s osobním konciéřem ještě nesetkali, mohu tuto službu jenom doporučit. Zejména, pokud jejich osobním konciéřem bude Petr Špetlík." Tuto referenci i příběh poskytla ke zpracování paní Ludmila Francová.

 

Děkuji Vám paní Francová

 

Petr Špetlík

Další články

Smart Network
Člen Ptej se, chápej souvislosti a zjisti typ osobnosti Je váš soused logik nebo etik? Kolegyně z práce je spíš extrovertka nebo introvertka? Jenomže, kde vzít jistotu, že osobnost lidí okolo sebe odhadnu správně? Aby se lidé naučili s jistotou typovat, pořádáme typovací workshop socioniky.
Detail článku
Smart Network
Smart Fotoreportáž z oslavy 3. narozenin Smart Networku Chcete si společně s námi zavzpomínat na oslavu 3. narozenin Smart Network? Podívejte se na krásné fotky z natáčení videa i samotné oslavy.
Detail článku
Smart Network
Člen Country fest 2015 26.6. 2015 proběhl první ročník Country festu v brněnském Prýgl baru.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Úhrada vstupného na akce: CZK: 2700633772/2010 EURO: 2701690402/2010
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace