Moderátorka a networkerka na konferenci "Ryba smrdí od hlavy"

4.8.2017
Smart Network

Další vydařená akce moderátorky a networkerky

Dne 10. května 2017 se Gabriela Mrkvicová zhostila role moderátorky a networkerky na konferenci Ryba smrdí od hlavy, kterou pořádala University of Applied Management. 

Už jste se v managementu setkali s frází „RYBA SMRDÍ OD HLAVY?“ ŽE NE? Pak právě všem účastníkům konference bylo umožněno setkat se s lidmi, kteří vědí, že ke správnému fungování firmy je potřeba člověk, který motivuje a je vzorem.

Cílem konference bylo představit teorii podepřenou praxí a dokázat, že začít sám u sebe a uvědomit si své JÁ, je to nejdůležitější. Jedině zdravě a správně fungující HLAVA může vést a motivovat celé „TĚLO“ resp. firmu.

Jednalo se o 1. ročník konference se 110 účastníky.

Více o konferenci se můžete dočíst ZDE.

 

 

Gabriela Mrkvicová - moderátorka a networkerka

Celým dnem provázela usměvavá a přirozená moderátorka Gabriela Mrkvicová, která dokázala vnést na akci patřičnou atmosféru - přátelskou, formální a přesto velice profesionální.

V průběhu dne se starala také o networking - propojování a seznamování jednotlivých hostů. U oběda nikdo nesměl sedět s někým, koho zná.

Její profesionalita se projevovala v každém detailu a to i v tu chvíli, kdy si oblékla šaty v barvách konference a sladila i své šperky a nehty :)

To jen tak někdo pro Vás neudělá!

 

Reference spoluorganizátorky

"Gabi jsme si vybrali k moderování naší první konference s hojnou účastí sta lidí a rozhodně jsme svou volbou nešlápli vedle. Gabriela byla skvělá, celou událostí provedla všechny bez zaváhání a s humorem. Její moderování mělo styl, spád a vtip. Na konferenci jsme dostali jen pozitivní zpětné vazby a ty mimo jiné vyzdvihují Gabi nejen jako moderátorku, ale i jako networkerku. Za celý tým UAM ještě jednou děkujeme.

Gabriela Mrkvicová je naprostá profesionálka s neskutečným množstvím energie, kterým dokáže nabít všechny lidi kolem sebe a dodá dynamiku a spád jakékoliv akci. Je úžasná moderátorka, nepostrádá vtip, lehkost a rychlé reakce na měnící se situaci. Ty zvládá vždy s úsměvem a hladce vybruslí z jakéhokoliv odchýlení od tématu. Ví, kdy se má co říct a jak se to má podat, aby pro všechny byla akce, kterou moderuje, jedinečný zážitek. Gabriela je také úžasná networkerka, je vidět, že svou práci bere jako poslání a koníček. Umí neskutečným způsobem přirozeně propojit lidi. Nikdy během jejího networkingu nevznikne situace, že by někdo postával sám v koutě. A kdyby náhodou někdo do toho kouta měl nakročeno, Gabriela se o to hbitě postará. Motivuje lidi ke komunikaci a získávání kontaktů mezi sebou a dokáže z toho udělat víc než příjemnou zkušenost."

Děkujeme za pěknou referenci Aleně Drábkové z University of Applied Management.

 

"Gabi, dnes na konferenci to bylo super! Dala jsi tomu fakt akční náboj a vtip. Přitom to bylo stále profesionální. Děkuji". Děkujeme za referenci účastnici konference Máši Vítkové.

Ing. Kateřina Jančíková

Další články

Smart Network
členové Nákupy u mužů? Komfort především Zdlouhavé bloumání po prodejnách s pocitem, že vlastně nevíme přesně co chceme. Jedno mají ale muži většinou společné. Chtějí vypadat prostě skvěle.
Detail článku
Smart Network
členové Aneta Kuklínková ve svůj svatební den Aneta Kuklínková je ředitelkou Dívky ČR - hledáme sympatickou sportující dívku a dělali jsme jí společnost v její velký den!
Detail článku
Smart Network
členové Ples jako Brno rozzářil Adam Gallery Ples jako Brno 2016 přilákal do Adam Gallery v Brně množství návštěvníků.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 63800
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb