MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA S MBI

14.12.2015
Smart Network

Svatý Mikuláš jako patron námořníků a rybářů a ochránce převozníků, a chrání hlavně děti. V dřívějších dobách pečoval o mosty a chránil před povodněmi až do 18. století, dnes si Mikuláše všichni pamatujeme jako hlavního ze známé trojice - anděl, Mikuláš, čert.

MBI přivítalo sv. Mikuláše na své akci, kde panovala skvělá atmosféra, návštěvníci s jejich ratolestmi mohli vyzkoušet známé malování na obličej nebo si vyrobit nejdelší papírový řetěz.  Velmi oblíbenou se stala vernisáž vytvořená z obrázků všech malých návštěvníků, které budou rozvěšeny po celém našem MBI Storu na Vídeňské 34 až do Vánoc.

Třešničkou na dortu celé akce byl samozřejmě sv. Mikuláš v doprovodu s čertem a andělem, kteří roznášeli všem bohatou nadílku. Více informací a fotek naleznete na http://www.mbi.cz/novinky/ nebo můžete shlédnout video z akce přímo zde.

 

Společnost MBI se chystá i na další akce zaměřené nejen na děti.  Proto budeme velmi rádi, když se i Vy příště zúčastníte. O dalších eventech Vás budeme postupně infomovat prostřednictvím našeho facebooku nebo nás můžete zahlédnout i v terénu. Naše eventy nabízejí našim klientům nové zážitky a informace, inspirativní prostředí i setkávání. Cílem je poznávat klienty nejen po stránce financí, ale i osobní a společenské.

V lednu pro Vás chystáme velkou soutěž o hodnotné ceny. Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku.  Ale budeme Vás ještě chvíli napínat, znění otázky se dozvíte až po novém roce.

Vaše MBI

Kateřina Srostlíková

Další články

Smart Network
Smart Video z oslavy 4. narozenin s narozeninovými přání pro Smart Zavzpomínejte společně s námi, jak probíhala oslava 4. narozenin klubu Smart Network! Sešlo se přes 70 podnikatelů, kteří si užili networking opravdu netradičně....
Detail článku
Smart Network
Smart Den otevřených dveří ve firmě REMET networkerka zvládla na jedničku! Správná networkerka je opravdu všestranná a nezalekne se žádné výzvy. Proto se s chutí pustila i do akce Den otevřených dveří ve firmě REMET...
Detail článku
Smart Network
Člen Představení členky Dagmar Jelínkové a společnosti ECONOMY RATING a.s. Rádi byste využili nejrůznějších dotací, ale neorientujete se ve světě všech náležitostí k nim? Nezáleží, zda řídíte velký podnik či jste OSVČ. Pro získání dotace je vždy dobré mít spojence. Využijte ECONOMY RATING a.s.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Úhrada vstupného na akce: CZK: 2700633772/2010 EURO: 2701690402/2010
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace