MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA S MBI

14.12.2015
Smart Network

Svatý Mikuláš jako patron námořníků a rybářů a ochránce převozníků, a chrání hlavně děti. V dřívějších dobách pečoval o mosty a chránil před povodněmi až do 18. století, dnes si Mikuláše všichni pamatujeme jako hlavního ze známé trojice - anděl, Mikuláš, čert.

MBI přivítalo sv. Mikuláše na své akci, kde panovala skvělá atmosféra, návštěvníci s jejich ratolestmi mohli vyzkoušet známé malování na obličej nebo si vyrobit nejdelší papírový řetěz.  Velmi oblíbenou se stala vernisáž vytvořená z obrázků všech malých návštěvníků, které budou rozvěšeny po celém našem MBI Storu na Vídeňské 34 až do Vánoc.

Třešničkou na dortu celé akce byl samozřejmě sv. Mikuláš v doprovodu s čertem a andělem, kteří roznášeli všem bohatou nadílku. Více informací a fotek naleznete na http://www.mbi.cz/novinky/ nebo můžete shlédnout video z akce přímo zde.

 

Společnost MBI se chystá i na další akce zaměřené nejen na děti.  Proto budeme velmi rádi, když se i Vy příště zúčastníte. O dalších eventech Vás budeme postupně infomovat prostřednictvím našeho facebooku nebo nás můžete zahlédnout i v terénu. Naše eventy nabízejí našim klientům nové zážitky a informace, inspirativní prostředí i setkávání. Cílem je poznávat klienty nejen po stránce financí, ale i osobní a společenské.

V lednu pro Vás chystáme velkou soutěž o hodnotné ceny. Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku.  Ale budeme Vás ještě chvíli napínat, znění otázky se dozvíte až po novém roce.

Vaše MBI

Kateřina Srostlíková

Další články

Smart Network
Člen Stylingový seminář - kufry s sebou... Nevíte co na sebe, došla Vám inspirace, obchodní jednání za dveřmi, na nákupy není čas, peníze nazbyt nejsou, prostě VŠECHNO ŠPATNĚ
Detail článku
Smart Network
Smart Jak zakončil networkingový rok Smart Network? Smart Network připravil pro své členy a hosty závěrečný networkingový vánoční večírek. Přečtěte si,co se tam dělo :-)
Detail článku
Smart Network
Smart Workshop "Řekni do minuty vše!" Gabriely Mrkvicové Chcete zefektivnit svoje představení v jedné minutě na business akcích? Chcete zlepšit i svoji ústní sebeprezentaci na obchodních schůzkách? Pak si nechte poradit!
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace