Leader vs. sheep?

10.5.2015
Smart Network

JAN SOUČEK, LAĎKA BLAŽKOVÁ a MICHAL HOLUB se s tebou podělí o svůj přístup k lidem a své zkušenosti s vedením týmu. Jak to dělají, že jsou úspěšní? Hýčkají si své podřízené, nebo se k nim chovají jako ke stádu? Dozvíš se, jak začali a co je nutí nepřestávat. Vést lidi je umění a nebýt jednou slepou ovcí z mnoha také. Přijď se přesvědčit!

A nejen to - uslyšíš, jak vypadá nejeden úspěšný studentský startup! Soňa Jonášová, Ondra Prášek a Denisa Králová ti rádi řeknou víc. Diskuse zaručena, afterparty samozřejmostí! Celý večer moderuje Filip Vítek, zakladatel Nadačního fondu Lepší vyhlídky.

Akce odstartuje v úterý 19. května v 18.30 hodin. Potkáme se v Impact HUBu na Cyrilské 7.

Přednáška je zpoplatněna částkou 100 Kč, která je určena na pokrytí nákladů za její realizaci. Zároveň platí, že pokud se zaregistruješ přes registrační formulář, budeš mít vstupné za 75 Kč namísto obvyklé stokoruny! A to se vyplatí!

Odkaz na FB událost je zde.

Těšíme se už teď!

Jindřiška Jarešová

Další články

Smart Network
členové ROZHOVOR s náším členem Siatrisem Kanem, který představuje své kouzlení Nechte se okouzlit naším členem Siatrisem Kanem a přečtěte si o něm v tomto článku
Detail článku
Smart Network
Smart Párty ples aneb Valentýn trochu jinak Nemohli jste na první ples Smart Networku? Přečtěte si alespoň reportáž z něj ať víte, proč už příští akci určitě nesmíte promeškat.
Detail článku
Smart Network
členové Martin Másilko: Socionika mi poskytla srozumitelné odpovědi Martin Másilko pomáhá klientům s rozdílnostmi ve vnímání světa a pochopením vzájemných interakcí, učí nás objevovat nejen své silné stránky, ale přijmout i ty slabé. Poté už stačí málo najít svou kýženou pozici ve společnosti.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 63800
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb