Křest knihy Líheň podnikatelských nápadů: O svůj příběh se podělí Lenka Cacková

26.5.2015
Smart Network

Kdo je Lenka Cacková?

V kostce: principálka divadla Netratrdlo, zakladatelka a provozovatelka franšízy Trdlohrátky, ambasadorka projektu „Život nápadům“, lektorka, mentorka a maminka sedmileté dcery Haničky, která je pro ni hnacím motorem i velkou inspirací.

S divadlem se setkala již jako malé dítě a nepřestalo jí provázet až do současnosti, kdy se stalo hlavní náplní jejího času. Jako u většiny podnikatelů, ani její cesta nebyla snadná a bez překážek, a přesto se jí povedlo dosáhnout stavu, kdy je jí „práce“ koníčkem a radostí. Vlastně ani o práci nemůže být řeč, vždyť každodenní náplní pracovního času je hra, zábava a předávání sama sebe dětem i dospělým…

Na začátku podnikatelské cesty bylo pro Lenku nejtěžší uvěřit, že to, co má tak ráda, jí může uživit. Ale povedlo se, vzniklo divadlo Netratrdlo, které v současné době funguje už přes 15 let a má pevné místo na trhu. Dalším krokem bylo nabídnout možnost živit se tím, co má ráda i dalším lidem. Tak vznikla franšíza Trdlohrátky, hravý program pro nejmenší děti a jejich rodiče a zároveň příležitost k rozjezdu vlastního podnikání zvláště pro maminky na mateřské. Tento projekt ji opět obrovsky posunul, především v tom, že se musela opět mnohému učit. S rostoucími zkušenostmi rostla i touha vše předávat dál… Maminkám, lektorkám v Trdlohrátkách, ale i všem kolem ní.

Po umístění v soutěži Živnostník roku stále více lidí zajímalo, co Lenka říká, a tak se stala mentorkou. Pořádá ženské kruhy a povídání o byznyse, tematická setkání zaměřená na výchovu.

Křest knihy: Kdy, kam a proč přijít?

Lenka Cacková se o celý svůj podnikatelský příběh podělí v rámci křtu knihy "Líheň podnikatelských nápadů". Vy jste knihu ještě nečetli? Přijďte na křest a jeden výtisk si ZDARMA odnesete jako dárek od podnikatelského klubu Smart Network, který se stal partnerem knihy a který je zároveň i pořadatelem křtu knihy.

KDY: 28. 5. 2015 | 18:00
KDE: Centrum Mitrovski | Veletržní 13, Brno

CENA: 350 Kč včetně DPH

REZERVUJTE SE KLIKNUTÍM ZDE.

Křest, autogramiáda, autorské čtení a 8 příběhů

Krom příběhu Lenky Cackové a Martiny Václavíkové (autorky knihy) se můžete těšit na další osobnosti, které se s Vámi podělí o svůj podnikatelský příběh. Těšit se můžete například na příběh o rodinné cukrárně, jak se dá v podnikání využít inženýrský titul, jak vybudovat úspěšnou restauraci a další.

Zdeněk Kurica

Další články

Smart Network
Člen Country fest 2015 26.6. 2015 proběhl první ročník Country festu v brněnském Prýgl baru.
Detail článku
Smart Network
Smart Fotoreport ze křtu knihy Líheň podnikatelských nápadů Osm zajímavých hostů, osm příběhů o úspěšném podnikání a cestě k němu. Jedna akce Smart Networku a samozřejmě networking. Jak vypadal křest knihy Líheň podnikatelských nápadů? Přinášíme Vám fotoreport.
Detail článku
Smart Network
Člen Podpatky, aneb tancování mezi dlažebními kostkami Jdu po ulici, cítím se skvěle, a je to znát v mém pevném a odhodlaném kroku. Vysoké podpatky zaručují podtrhnutí mé ženskosti. Jen je ještě potřeba ustát dlažební kostky, kterých je v Brně požehnaně a neupadnout...
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
EURO: 2701690402/2010
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace