Křest knihy Líheň podnikatelských nápadů: O svůj příběh se podělí Ing. Mgr. Andrea Ungerová

26.5.2015
Smart Network

Kdo je Andrea Ungerová?

Ing. Mgr.Andrea Ungerová vede dnes nejuspěšnější dealerství Mercedes-Benz v České a Slovenské republice. Jako ředitelka společnosti a předsedkyně představenstva řeší strategii a management prodejních a poprodejních služeb dvou provozoven v Brně a dceřiné společnosti v Břeclavi. Za svůj největší hmatatelný úspěch v poslední době považuje stavbu a otevření nového moderního autosalonu v Brně na Vídeňské ulici a dosažení tisíce prodaných vozů v loňském roce, čímž společnost navýšila meziroční obrat z 1 mld. na 1,7 mld.

O společnosti Hošek Motor a.s.

Společnost Hošek Motor a.s. byla založena v roce 1995 jako zastoupení Stuttgartské automobilky Mercedes-Benz. V roce 1996 byl slavnostně otevřen prodejně-servisní areál v Brně-Vinohradech, svého času největší soukromá domácí investice v prodejní síti Mercedes-Benz ve střední Evropě.

Hošek Motor a.s., nabízí kompletní sortiment vozů Mercedes-Benz od osobních vozů přes dodávkové vozy až po těžkou techniku. Mezi ostatními dealery vyniká svými tuningovými aktivitami. Nad rámec koncernového AMG zastupuje pro Českou a Slovenskou republiku světové úpravce vozů Mercedes-Benz Brabus a Carlsson. Své výjimečné postavení společnost potvrdila získáním ocenění nejlepší importér značky Brabus čtyři roky po sobě.

Společnost Hošek Motor a.s. má 120 zaměstnanců,

Křest knihy: Kdy, kam a proč přijít?

Andrea Ungerová se o svůj příběh podělí v rámci křtu knihy "Líheň podnikatelských nápadů". Vy jste knihu ještě nečetli? Přijďte na křest a jeden výtisk si ZDARMA odnesete jako dárek od podnikatelského klubu Smart Network, který se stal partnerem knihy a který je zároveň i pořadatelem křtu knihy.

KDY: 28. 5. 2015 | 18:00
KDE: Centrum Mitrovski | Veletržní 13, Brno

CENA: 350 Kč včetně DPH

REZERVUJTE SE KLIKNUTÍM ZDE.

Křest, autogramiáda, autorské čtení a 8 příběhů

Krom příběhu Andrey Ungerové a Martiny Václavíkové (autorky knihy) se můžete těšit na další osobnosti, které se s Vámi podělí o svůj podnikatelský příběh. Těšit se můžete například na příběh o rodinné cukrárně, jak se dá v podnikání využít inženýrský titul, jak vybudovat úspěšnou restauraci a další. 

Zdeněk Kurica

Další články

Smart Network
členové JAKÉ BYLY VÁNOCE V MYJÓMI Každý z Vás se těší na Vánoce. My bychom Vám chtěli ukázat Vánoce pod taktovkou MYJÓMI.
Detail článku
Smart Network
Smart Nová éra projektu MORE SMART přichází... Cítíme, že je čas na změnu... Změnu, která posune celý Smart kupředu a díky níž vám budeme moci nabídnout další přidané hodnoty!
Detail článku
Smart Network
členové M. Drábková: ZNAKOVÁ ŘEČ PRO PSY Jak docílit pro váš i vašeho psa příjemnější a šťastnější soužití? Knížka Znaková řeč pro psy vám k tomu pomůže.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 63800
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb