Konference MBI 2016 - PODNIKEJTE CHYTŘE!

20.4.2016
Smart Network

Koncem května čeká na všechny podnikatele, obchodníky a širokou veřejnost jedinečná konference MBI 2016 PODNIKEJTE CHYTŘE, která se uskuteční v prostorách brněnského kongresového centra Mitrovski. Očekávat můžete zkušené řečníky, zajímavé přednášky a bohatý program plný inspirace a motivace.

Prestižní jednodenní konference nabitá zkušenými profesionály a skvělou atmosférou vás zavede do oblastí byznysu, investic a osobního rozvoje. Tým MBI se zaměřil na důležitá témata, jako jsou: nastartování podniku, financování a investování a také záludnosti nové legislativy pro podnikatele. Jednotlivá témata budou rozdělena do přednášek, kde si každý z účastníků najde to své.

 

Program v kostce

Jako první se vám představí Mgr. Haris Cerimovic, který je známý v rozvoji franchisingu a obchodních strategií po celém světě. Na této přednášce si rozšíříte zkušenosti v oblasti podnikání, jak se vypořádat s překážkami anebo jak zvýšit hodnotu vlastní firmy. Mgr. Haris Cerimovic se danému tématu věnuje již více než 10 let. A pokud znáte cukrárny Aida, tak právě i tento podnik prošel pod rukama Mgr. Cerimovice.

Po polední pauze se nám představí pan Jiří Novotný - ředitel a jednatel společnosti ACCONTES s. r. o, který vás provede problematikou nové legislativy pro podnikatele. Velkým tématem budou úskalí a rizika podnikání v roce 2016 jako například kontrolní řízení, důsledky porušování pravidel a další. Pan Novotný se v této oblasti pohybuje již více než 16 let. Má za sebou již velkou řadu různých školení a vzdělávacích kurzů, které pomáhají podnikatelům a obchodníkům.

Následující řečník Ing. Jiří Kačmař se zaměří na financování a investování. Zazní zde témata jako například: jak utéci před zápornými úrokovými sazbami, jak se vyhnout nejčastějším chybám při investování, jak nejlépe zhodnotit peníze firmy a další. Ing. Kačmař se poradenské činnosti věnuje již více než 17 let a za tuto dobu nasbíral bohaté zkušenosti. Zaměřuje se na úspěšné lidi, majitele firem a obce, kterým pomáhá správně investovat a zhodnocovat tak jejich peníze.

V ceně vstupenky je kromě přednášek a doprovodného programu také občerstvení pro všechny účastníky konference. Bližší informace k programu, seznam řečníků a přednášek najdete na webových stránkách společnosti https://www.mbi.cz/konference-mbi/ nebo na stránkách akce konference MBI 2016 PODNIKEJTE CHYTŘE.

Kateřina Srostlíková

Další články

Smart Network
Smart Jarní čtvrtletník roku 2017 aneb další rozvoj našeho klubu Po dalším čtvrt roce vydáváme další shrnutí novinek a významných událostí, které se v našem klubu odehrály. Pojďme si je společně připomenout!
Detail článku
Smart Network
Smart Fotoreportáž z oslavy 3. narozenin Smart Networku Chcete si společně s námi zavzpomínat na oslavu 3. narozenin Smart Network? Podívejte se na krásné fotky z natáčení videa i samotné oslavy.
Detail článku
Smart Network
Člen Představení člena: Martin Kolenička - HCA Czechia Představujeme Vám dalšího člena našeho klubu. Je to velmi aktivní a zajímavý člověk zaměřující se na školení obchodníků a prodejců. Přečtěte si více!
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
EURO: 2701690402/2010
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace