Jak si cizí podnikatelé pomáhají?

17.10.2022
Smart Network

V dnešní uspěchané době si podnikatel váží každé volné minuty svého času a je rád, když stihne to nejdůležitější. Jak se tedy stane, že by si na sebe našli čas podnikatelé, co se ani neznají? Tak, že pochopí, že jim takové kontakty ve výsledku spoustu času ušetří. Pochopí totiž, jak networking funguje.

 

Kontakty jsou neocenitelné. První, co vás asi může napadnout je, že se na networkingových akcích hledají jen zákazníci, ale o tom to tak úplně není. Díky networkingu najdete mnohem více. Jde hlavně o spolupráci a to v jakékoliv formě. Jak už nového zaměstnance do vaší firmy, investora nebo jednoduše kontakt, který má zkušenosti co vy ne a ty jsou neocenitelné.

 

A právě proto vznikl koncept Podnikatelského klubu Smart Network, se kterým přišla majitelka klubu Gabriela Mrkvicová. Klub vznikl v roce 2013 a od té doby se zde seznámilo a propojilo přes 5 000 podnikatelů.

 

Jak to ve Smart Networku probíhá?

 

 

Kouzlo setkání hlavně je, že zde můžete potkat kohokoliv. Obor ani region tu totiž nehraje roli. Na akci může přijít kdokoliv, kdo má zájem. A právě díky klubu bez hranic zde najdete vše, co hledáte.

 

Omezovat vás nebude ani místo setkání, akce se pořádají ve čtyřech klíčových městech - Praha, Brno, Zlín, Olomouc, které jsou takticky vybrány tak, aby to nikdo neměl daleko. Výhodou jsou také akce ONLINE, kde z pohodlí domova můžete navazovat kontakty bez toho, aniž byste se stresovali s cestou, nebo co si vezmete na sebe. Prostě zapnete počítat odkudkoliv a jste na akci.

 

Zda vás koncept zaujal a chtěli byste být také součástí komunity podnikatelů. Jako host můžete jít na první akci a pak až se rozmyslet, jestli se chcete stát členem.

Podívejte se na naše nejbližší plánové akce a zúčastněte se.
Autor: Vanesa Illichmanová

Další články

Smart Network
Smart Stručný návod na networking Jste nováčkem ve světě podnikání či byste chtěli získat nové kontakty? Nejefektivnější formou je právě NETWORKING! Přinášíme Vám několik rad a triků, jak z networkingu vytěžit maximum.
Detail článku
Smart Network
Člen Kde umývá auto Gabriela Mrkvicová? Chcete zjistit kde umývá auto majitelka klubu Smart Network? Tak si rozhodně přečtěte tento článek, všichni členové klubu mohou uplatnit slevu 25%!
Detail článku
Smart Network
Člen Děti z Dětského podnikatelského klubu na business akci Smart Network 4. 6. 2019 Ozvláštníme si business akci 4. 6. a dáme nahlédnout do toho, jak to chodí, i dětem z Dětského podnikatelkého klubu. :)
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
EURO: 2701690402/2010
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace