Dress code pro akce klubu Smart Network

4.7.2017
Smart Network

Dress code. Dvě slova téměř magická slova, která se objevují téměř na každé pozvánce a my si nad nimi pravidelně lámeme hlavu. Co je vhodné si obléci? Proč je vůbec tak důležité, jak vypadáme? A nebude mnou zvolené oblečení příliš vybočovat?

Zkrátka opravdu oplatí to, že „šaty dělají člověka“ a tím je i nutné se řídit. Samozřejmě oblečení nezachrání to, že se nedokážeme přizpůsobit úrovni akce svým chováním. To je kapitola sama pro sebe. Jednoduše řečeno - každému by v naší přítomnosti mělo být prostě dobře.

 

Pojďme si tedy společně udělat malý přehled v tom, jaký dress code je vhodný zvolit pro podnikatelská setkání klubu Smart Network.

 

BUSINESS CASUAL = vhodný oděv pro akce v klubu Smart Network

Pro "kravaťáky" jde o denní chleba. Ostatní lidé již tento styl vnímají jako formálnější a může na některé působit profesionálním dojmem. 

 Jde asi o jeden z nejnovějších pojmů ve všech dress kódech a poslední dobou také nejvíce používaný a skloňovaný. Proč? Protože to hlavní je, že díky němu vyjadřujeme svůj vkus a styl.

 

MUŽI

Klidně můžete být odvážnější, vzít si vzorovanou kravatu, kapesníček, dřevěné doplňky, brože, cokoli Vás napadne a přijde Vám, že Vás definuje nebo nějakým způsobem vyjadřuje Vaši osobnost.

Vhodným oblečením jsou košile, které můžou i být i barevné, a bavlněné či vlněné kalhoty, klidně i oblekové kalhoty. Vybraná barva by měla být decentnější. Dobrou volbou při tomto stylu jsou také svetry do véčka či saka. 

Sázkou na jistotu jsou pak klasické polobotky, a to nemusí být pouze černé. I zde můžete vyjádřit svou osobnost se trochu si pohrát. 

Neformální, ale pořád elegantní. O to jde!

Máte prostor vyřádit se v trendech. Přece jen ani sako nemusí být úplně stejné barvy jako kalhoty a bát se nemusíte svetříku, roláku, blejzru atd.

 ...            ...

 

ŽENY

Ženy mají výběr ještě více pestrý. Košile, kalhoty, sukně, šaty, overaly, sáčka, svetříky a další. Podstatné je si zachovat nejen elegantnost, ale i ženskost. Vedle nemůžete šlápnout s neutrálními barvami v kombinaci s barevnými doplňky. Obuv nemusí být na podpatku. Dámy mohou svou osobnost rozehrát i při výběru šperků a detailů celkového outfitu. 

Jestliže míříte na akce klubu Smart Network, nechte džíny určitě doma. Bez ohledu na to, jestli jsou moderní a oblíbené, na našich business akcích se stále držíme určitého standardu i v dress codu.

 

...        ...

 

CO SI NEOBLÉKAT?

Je nepřijatelné, aby si účastníci vzali na sebe na akci tenisky, sandály, žabky, mikiny, sportovní košile nebo trička a také džíny. Pamatovat byste měli, pánové, také na drobnosti - jako například ponožky. Měly by mít tmavou barvu a být dostatečně dlouhé. Tabu jsou ponožky sportovní či s obrázky.

 

Věříme, že Vám tento článek pomůže při rozhodování, co si obléci na naše podnikatelská setkání. Vnímejte tyto akce jako možnost sebepropagace. Berte celé setkání jako společenskou událost, na které chcete vypadat dobře a cítit se ještě lépe, a s tímto na paměti přistupte i k výběru svého oděvu.

 

Těšíme se na Vás na dalších setkáních

 

Popis vhodného dress codu na akcích vznikl díky konzultaci s Alenou Cigánkovou a Petrem Cigánkem z projektu Staň se svým vlastním hrdinou.

 

Denisa Kristková

Další články

Smart Network
Smart Párty ples aneb Valentýn trochu jinak Nemohli jste na první ples Smart Networku? Přečtěte si alespoň reportáž z něj ať víte, proč už příští akci určitě nesmíte promeškat.
Detail článku
Smart Network
Smart Hodnoty, které ve Smart Network Business Center ctíme Proč děláme, co děláme? a proč to děláme, jak to děláme? Čtěte zde...
Detail článku
Smart Network
Člen SPORTOVNÍ DEN MYJÓMI 2016! Přestože se pomalu blížíme ke konci roku, léto nás již opustilo, tak jsem si dovolil zavzpomínat na letní horka, kdy se pořádal Sportovní den MYJÓMI. Rádi bychom se s Vámi podělili o nevšední zážitky. Proto čtěte dál.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
EURO: 2701690402/2010
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace