Den otevřených dveří ve firmě REMET networkerka zvládla na jedničku!

21.12.2015
Smart Network

Dne 21.11. 2015 u příležitosti 25. výročí založení společnosti REMET a 20. výročí převzetí společnosti Kovolit se konal Den otevřených dveří. 

Společnost Remet se zabývá zpracováním kovového šrotu a přeměnou v hliníkové slitiny a kovové polotovary. Na českém trhu působí již od roku 1990. V současnosti je REMET, spol. s r.o., největším výrobcem slévárenských slitin hliníku v České republice.

 

Jak probíhal den otevřených dveří?

Tato akce se konala od 10:00 h, přičemž v 10:30 h všechny účastníky přivítala moderátorka Gabriela Mrkvicová. Následovaly komentované prohlídky společnosti v malých skupinkách a účastníci měli možnost navšítívit také autosalon PEUGEOT RM servis a využít nabídku testovacích jízd a simulátor F1.

Připraven byl také zábavný program pro děti i dospělé, který koordinovala i moderovala slečna Mrkvicová.

 

Činnost moderátorky - networkerky?

Ještě před konáním akce poskytla networkerka kontakt na fotografa, kouzelníka a pomohla s koordinací celého programu. V průběhu konání dne otevřených dveří se vžila do role moderátorky.

V průběhu posezení u pohoštění seznamovala hosty s historií společnosti a celkovým programem. Zajímavostí bylo, že ve stejném chvíli musela moderovat ve dvou od sebe vzdálených místnostech. Což byla i pro networkerku nová zkušenosti. 

I té se zhostila výborně a díky jejímu pozitivnímu a usměvavému vystupování byla atmosféra přátelská.

Po celou dobu měla networkerka na sobě firemní tričko společnosti REMET. Výběr několika fotografií z akce naleznete ve fotogalerii tohoto článku.

 

Reference od pořadaletů akce

"Bezesporu je Gabriela Mrkvicová velmi přirozená, vtipná a pohotová řešit jakoukoli změnu v programu. S Gábinou již pracujeme po druhé. Poprvé jsme se setkaly na Halloweenském večírku na Brněnské přehradě. Musím říci zde dostala nelehký úkol od - moderovat stále se měnící program a to jak pro děti tak i pro dospělé.

Nicméně vše proběhlo s absolutní lehkostí a úsměvem. V podstatě nikdo nepoznal, že některé věci vůbec nebyly v plánu. Všichni se výborně bavili. Navíc mi byla velmi nápomocna při samém tvoření akce. Pomohla mi sehnat a do - vymyslet doprovodný program , což bylo pro mne velkým přínosem i úlevou.

Nezbývá mi nic než ji doporučit a doufám, že se sní dále potkáme na dalších námi pořádaných akcích."  Tuto referenci nám poskytla po konání akce paní Petra Marečková, která akci Den otevřených dveří ve společnosti REMET organizovala.

 

Pokud i vy chcete vyzkoušet služby networkerky, kontaktujte slečnu Mrkvicovou:

tel.: 420 775 649 843

mail: mrkvicova@smart-network.cz

 

Kateřina Jančíková - redaktorka

Další články

Smart Network
Smart SMART TALK rozhovor s Jakubem Dostálem Hostem dalšího dílu podcastu SMART TALK s Gabrielou je spolumajitel a CEO dopravní společnosti Kredoline Jakub Dostál.
Detail článku
Smart Network
Smart SMART TALK rozhovor s Monikou Melicharovou Jako prvního hosta si do svého podcastu SMART TALK s Gabrielou pozvala majitelka klubu úspěšnou podnikatelku Ing. Moniku Melicharovou.
Detail článku
Smart Network
Smart Představení týmu: Petr Horký V rozhovoru vám více představíme člena našeho Smart týmu - Petr Horký.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
EURO: 2701690402/2010
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace