Den otevřených dveří ve firmě REMET networkerka zvládla na jedničku!

21.12.2015
Smart Network

Dne 21.11. 2015 u příležitosti 25. výročí založení společnosti REMET a 20. výročí převzetí společnosti Kovolit se konal Den otevřených dveří. 

Společnost Remet se zabývá zpracováním kovového šrotu a přeměnou v hliníkové slitiny a kovové polotovary. Na českém trhu působí již od roku 1990. V současnosti je REMET, spol. s r.o., největším výrobcem slévárenských slitin hliníku v České republice.

 

Jak probíhal den otevřených dveří?

Tato akce se konala od 10:00 h, přičemž v 10:30 h všechny účastníky přivítala moderátorka Gabriela Mrkvicová. Následovaly komentované prohlídky společnosti v malých skupinkách a účastníci měli možnost navšítívit také autosalon PEUGEOT RM servis a využít nabídku testovacích jízd a simulátor F1.

Připraven byl také zábavný program pro děti i dospělé, který koordinovala i moderovala slečna Mrkvicová.

 

Činnost moderátorky - networkerky?

Ještě před konáním akce poskytla networkerka kontakt na fotografa, kouzelníka a pomohla s koordinací celého programu. V průběhu konání dne otevřených dveří se vžila do role moderátorky.

V průběhu posezení u pohoštění seznamovala hosty s historií společnosti a celkovým programem. Zajímavostí bylo, že ve stejném chvíli musela moderovat ve dvou od sebe vzdálených místnostech. Což byla i pro networkerku nová zkušenosti. 

I té se zhostila výborně a díky jejímu pozitivnímu a usměvavému vystupování byla atmosféra přátelská.

Po celou dobu měla networkerka na sobě firemní tričko společnosti REMET. Výběr několika fotografií z akce naleznete ve fotogalerii tohoto článku.

 

Reference od pořadaletů akce

"Bezesporu je Gabriela Mrkvicová velmi přirozená, vtipná a pohotová řešit jakoukoli změnu v programu. S Gábinou již pracujeme po druhé. Poprvé jsme se setkaly na Halloweenském večírku na Brněnské přehradě. Musím říci zde dostala nelehký úkol od - moderovat stále se měnící program a to jak pro děti tak i pro dospělé.

Nicméně vše proběhlo s absolutní lehkostí a úsměvem. V podstatě nikdo nepoznal, že některé věci vůbec nebyly v plánu. Všichni se výborně bavili. Navíc mi byla velmi nápomocna při samém tvoření akce. Pomohla mi sehnat a do - vymyslet doprovodný program , což bylo pro mne velkým přínosem i úlevou.

Nezbývá mi nic než ji doporučit a doufám, že se sní dále potkáme na dalších námi pořádaných akcích."  Tuto referenci nám poskytla po konání akce paní Petra Marečková, která akci Den otevřených dveří ve společnosti REMET organizovala.

 

Pokud i vy chcete vyzkoušet služby networkerky, kontaktujte slečnu Mrkvicovou:

tel.: 420 775 649 843

mail: mrkvicova@smart-network.cz

 

Kateřina Jančíková - redaktorka

Další články

Smart Network
Smart Kontakty na obchodníky Chtěli byste obnovit své členství v podnikatelském klubu Smart Network, nebo uvažujete o členství poprvé? Na koho se obrátit a jakou formu si vybrat? Vše se dozvíte v článku.
Detail článku
Smart Network
Člen Smart Network podporuje podnikání srdcem Přečtěte si příběh Dorotky, která se nevzdala svého snu a díky podnikání má zase o krůček blíže k jeho dosažení. Podporujeme podnikání u každého...
Detail článku
Smart Network
Člen Vychytávky zvané Trendreport Souhrn světových nápadů, trendů, technologií aj. v jednom.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace