CEO klub se osvědčil a zájem dál roste

11.6.2019
Smart Network

Na začátku roku 2019 vypustil Podnikatelský klub Smart Network do světa nový produkt – SMART CEO klub. Jednalo se o úplnou novinku, kterou jsme pro Vás se zaměřením na Vaše potřeby a požadavky vytvořili a ušili přímo na míru. Ideální kombinace BOARDU, MASTERMINDINGU a NETWORKINGU pro CEO ve firmách, kteří by uvítali mít možnost radit se s lidmi na stejné profesní úrovni a navzájem se inspirovat.

První klub jsme odstartovali hned v lednu v Brně a už od začátku bylo jasné, že se jedná o mimořádný produkt. Atmosféra a dynamika každého setkání je jedinečná, inspirativní a nabíjející. Členové jsou spolu v úzkém kontaktu a je naprosto jedno, zda pochází z Brna či nikoliv. Mezi členy CEO klubu najdeme zástupce dalších měst, muže i ženy. Každý z nich má ostatním co předat, každý z nich na jednotlivých setkáních rozvíjí svůj potenciál a motivuje ostatní.

Chcete si poslechnout přímo od zakladatelky Smart Network a CEO klubu, o co přesně se jedná? Pak se podívejte na krátké video, které pro Vás natočila Gabriela Mrkvicová.

Zájem o SMART CEO klub je tak velký, že plánujeme otevírat hned dva další, a to konkrétně v Praze a v říjnu 2019 znovu v Brně. Všechny CEO kluby jsou samozřejmě přístupné zájemcům ze všech měst po celé České republice.

 

Říkáte si, že to zní dobře, ale nejste si jistí, jestli je to pro Vás to pravé?

Jste majitel firmy anebo firma se zaměstnanci? Řešíte to, že se nemáte s kým poradit nebo rozvíjet své nové nápady, protože s klienty anebo zaměstnanci to nejde? Pokud jste si právě odpovědi ano, jste s námi na správné adrese.

 

A co Vás v CEO klubu čeká?

Malinko jsme poupravili koncept, abychom využili všechny možnosti na maximum. Každý měsíc Vás čeká jedno šestihodinové setkání. Na každém potkáte dva hosty, kteří přinesou zkušenosti a znalosti ze svého oboru, jeden z nich pak účastníkům poskytne vzdělávací přednášku.

Pro budování hluboké důvěry je členství v CEO klubu uzavřené a nepřístupné novým členům. Počet členů je stanoven na dvanáct a s těmi se budete celý rok potkávat na jednotlivých setkáních.

 

Aby toho nebylo málo, máme pro Vás ještě něco navíc.

Cena členství ve SMART CEO klubu zahrnuje nejenom dvanáct vstupů na jednotlivá setkání klubu a občerstvení, ale dále také jednu třicetiminutovou prezentaci ročně, která se bude týkat Vaší firmy. Získáte dvanáct vzdělávacích třicetiminutových prezentací, potkáte dvacet čtyři zajímavých a inspirativních hostů. Navíc získáte dvě hodiny MASTERMINDINGU Vaší firmy.

Zároveň jako velké plus máte i Smart členství v jakémkoliv městě, kterého můžete využít vy anebo jiný zástupce Vaší firmy, a dvanáct vstupů na jakoukoliv business akci. Připravili jsme taktéž Networkingový seriál, abyste se mohli podívat, jak probíhá networking.

 

Chcete se stát členy našeho SMART CEO klubu?

Pak neváhejte. Vyberte si jedno ze dvou měst – Praha nebo Brno a přihlaste se. Kontaktujte telefonicky paní Gabrielu Mrkvicovou +420 775 649 843 a staňte se členy klubu co nejdříve. Kapacita se rychle plní. Počet míst je omezen na 12 členů pro CEO klub v Praze a 12 členů pro CEO Brno.

Znovu připomínáme, že v Praze startujeme CEO klub a členství je 70 000 Kč bez DPH.

V Brně začínáme v říjnu 2019 s členskou cenou 60 000 Kč bez DPH.

 CEO leták_Brno (2).png