CEO klub se osvědčil a zájem dál roste

11.6.2019
Smart Network

Na začátku roku 2019 vypustil Podnikatelský klub Smart Network do světa nový produkt – SMART CEO klub. Jednalo se o úplnou novinku, kterou jsme pro Vás se zaměřením na Vaše potřeby a požadavky vytvořili a ušili přímo na míru. Ideální kombinace BOARDU, MASTERMINDINGU a NETWORKINGU pro CEO ve firmách, kteří by uvítali mít možnost radit se s lidmi na stejné profesní úrovni a navzájem se inspirovat.

První klub jsme odstartovali hned v lednu v Brně a už od začátku bylo jasné, že se jedná o mimořádný produkt. Atmosféra a dynamika každého setkání je jedinečná, inspirativní a nabíjející. Členové jsou spolu v úzkém kontaktu a je naprosto jedno, zda pochází z Brna či nikoliv. Mezi členy CEO klubu najdeme zástupce dalších měst, muže i ženy. Každý z nich má ostatním co předat, každý z nich na jednotlivých setkáních rozvíjí svůj potenciál a motivuje ostatní.

Chcete si poslechnout přímo od zakladatelky Smart Network a CEO klubu, o co přesně se jedná? Pak se podívejte na krátké video, které pro Vás natočila Gabriela Mrkvicová.

Zájem o SMART CEO klub je tak velký, že plánujeme otevírat hned dva další, a to konkrétně v červenci 2019 v Praze a v září 2019 znovu v Brně. Všechny CEO kluby jsou samozřejmě přístupné zájemcům ze všech měst po celé České republice.

 

Říkáte si, že to zní dobře, ale nejste si jistí, jestli je to pro Vás to pravé?

Jste majitel firmy anebo firma se zaměstnanci? Řešíte to, že se nemáte s kým poradit nebo rozvíjet své nové nápady, protože s klienty anebo zaměstnanci to nejde? Pokud jste si právě odpovědi ano, jste s námi na správné adrese.

 

A co Vás v CEO klubu čeká?

Malinko jsme poupravili koncept, abychom využili všechny možnosti na maximum. Každý měsíc Vás čeká jedno šestihodinové setkání. Na každém potkáte dva hosty, kteří přinesou zkušenosti a znalosti ze svého oboru, jeden z nich pak účastníkům poskytne vzdělávací přednášku.

Pro budování hluboké důvěry je členství v CEO klubu uzavřené a nepřístupné novým členům. Počet členů je stanoven na dvanáct a s těmi se budete celý rok potkávat na jednotlivých setkáních.

 

Aby toho nebylo málo, máme pro Vás ještě něco navíc.

Cena členství ve SMART CEO klubu zahrnuje nejenom dvanáct vstupů na jednotlivá setkání klubu a občerstvení, ale dále také jednu třicetiminutovou prezentaci ročně, která se bude týkat Vaší firmy. Získáte dvanáct vzdělávacích třicetiminutových prezentací, potkáte dvacet čtyři zajímavých a inspirativních hostů. Navíc získáte dvě hodiny MASTERMINDINGU Vaší firmy.

Zároveň jako velké plus máte i Smart členství v jakémkoliv městě, kterého můžete využít vy anebo jiný zástupce Vaší firmy, a dvanáct vstupů na jakoukoliv business akci. Připravili jsme taktéž Networkingový seriál, abyste se mohli podívat, jak probíhá networking.

 

Chcete se stát členy našeho SMART CEO klubu?

Pak neváhejte. Vyberte si jedno ze dvou měst – Praha nebo Brno a přihlaste se. Kontaktujte telefonicky paní Gabrielu Mrkvicovou +420 775 649 843 a staňte se členy klubu co nejdříve. Kapacita se rychle plní. Počet míst je omezen na 12 členů pro CEO klub v Praze a 12 členů pro CEO Brno.

Znovu připomínáme, že v Praze startujeme CEO klub již v září 2019, členství je 70 000 Kč bez DPH.

V Brně začínáme v září 2019 s členskou cenou 50 000 Kč bez DPH.

 

CEO leták_Brno.png  

 ...

Přijde Vám to ještě za dlouho a už teď se nemůžete dočkat, až se nové kluby spustí?

Podívejte se zatím na to, co o SMART CEO klub řekli jeho současní členové. Co slibujeme, to plníme. A s námi najdete ještě mnohem více.

Krátké, ale výstižné reference našich členů SMART CEO klubu najdete níže.

Zuzana Černá

Michal Strach

Jaromír Kohlíček

Beáta Nevědělová

Tomáš Winkler

Petr Mráz

Žaneta Burkotová

Mgr. Lucie Kopalová

Další články

Smart Network
Člen Seminář Socioniky - "INTUICE ČASU" U každého člověka je jeho osud a mise. Jak přijít na to, jaké jsou? Jenom rozvinutá intuice času má takový dar. Abychom ji rozvinuli, je potřeba na ní pracovat a setkávat se s lidmi, kteří mají tento talent stejný.
Detail článku
Smart Network
Smart Fotoreportáž z oslavy 3. narozenin Smart Networku Chcete si společně s námi zavzpomínat na oslavu 3. narozenin Smart Network? Podívejte se na krásné fotky z natáčení videa i samotné oslavy.
Detail článku
Smart Network
Smart VIDEO: Jak probíhá business akce? Náš klub navštěvují nejen stálí členové, ale také noví hosté. Jejich otázkou bývá, jak probíhá takové business ráno či večer? Natočili jsme profi 2 minutové video, které zodpoví všechny otázky. Podívejte se na něj!
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace