Brno v úterý rozkvetlo!

8.4.2015
Smart Network

Úterní podvečer v novém inovativním centru Impact HUB patřil nadačnímu fondu Lepší Vyhlídky, který zde slavnostně zahájil cyklus akcí Vlastní cestou. Lepší vyhlídky se tak snaží oslovit studenty a mladé lidi, kteří stále váhají, kterým směrem se v životě vydat. Rozhodování jim mají ulehčit právě připravované motivační akce založené na setkávání mladých lidí s úspěšnými osobnostmi z byznysu i státní sféry. Hlavním cílem je ukázat, že své „místo na slunci“ si může najít každý.

V Impact HUB vystoupili politici i úspěšní podnikatelé

První ze šesti částí diskuzního cyklu nesla název „Brno v rozkvětu“ a byla soustředěna na témata jihomoravské metropole. Hlavními řečníky byly dvě osobnosti, které se na rozvoji Brna podílí z nejvyšších míst – Matěj Hollan (náměstek primátora) a Zdeněk Papoušek (senátor za Brno-město).

Byznysovou sférou večer vyvážili majitelé nově vzniklých a již úspěšných místních podniků či start-upů jako je pivovar Lucky Bastard, první zdravý fast food Be-Fresh či networkingový projekt s celostátním přesahem Business for Breakfast. Ti všichni dokázali vytvořit více než přátelskou atmosféru a ochotně se podělili s více než stovkou mladých lidí o osobní zkušenosti s rozjezdem vlastní kariéry.

„Akce jsem si všiml na Facebooku. Dlouho jsem váhal, jestli se skutečně zúčastním, ale nakonec jsem za to rád. V průběhu studia stále hledám, resp. váhám, zda jsem se vydal správným směrem. Vědomí toho, že někdo dnes tak úspěšný na tom byl kdysi podobně, mi dodává odvahu a motivuje mne do dalšího snažení,“ svěřuje se jeden ze studentů Masarykovy univerzity. Podobné nadšení sdíleli i další přítomní.

Cesta ke vzniku cyklu „Vlastní cestou“ však nebyla jednoduchá. Spojení s nově vzniklým centrem Impact Hub Brno však realizaci značně usnadnila.

„Velmi si vážíme přístupu centra Impact HUB a jsme moc rádi, že si nás vybrali pro spolupráci. Dlouho jsme zvažovali, kde budeme cyklus přednášek Vlastní cestou realizovat. A protože je toto nové centrum v Brně na startu a my s naším projektem taky startujeme, viděli jsme v tom jasnou symboliku a úspěch v našem snažení, jak pomoci mladým, inspirovat je k novým krokům a otevřít jim nové obzory v jejich životě. Spojení s tak úžasným prostorem, ze kterého tvůrčí energie přímo sálá, byla jasná volba a jsem rád, že to podobně vidí i zde,“ říká Filip Vítek, zakladatel nadačního fondu Lepší Vyhlídky.

Více o projektu najdete na www.lepsivyhlidky.cz

Jindřiška Jarešová

Další články

Smart Network
Smart Fotoreportáž z oslavy 3. narozenin Smart Networku Chcete si společně s námi zavzpomínat na oslavu 3. narozenin Smart Network? Podívejte se na krásné fotky z natáčení videa i samotné oslavy.
Detail článku
Smart Network
Smart Závěrečný čtvrtletník, aneb shrnutí roku 2015 Rok 2015 se pomalu blíží ke svému konci a my bychom vám rádi představili novinky, které pro vás připravujeme pro rok 2016. Nechte se provést malou ochutnávkou novinek ve Smart Networku.
Detail článku
Smart Network
Smart Fotoreport ze křtu knihy Líheň podnikatelských nápadů Osm zajímavých hostů, osm příběhů o úspěšném podnikání a cestě k němu. Jedna akce Smart Networku a samozřejmě networking. Jak vypadal křest knihy Líheň podnikatelských nápadů? Přinášíme Vám fotoreport.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Úhrada vstupného na akce: CZK: 2700633772/2010 EURO: 2701690402/2010
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace