Barva vlasů a co k nim?

7.3.2016
Smart Network

Černovláska

sluší jí rudé rty, ale zároveň i tělové, pokud chce vypadat jako ledová královna. Bílé linky okolo očí jsou pro ni vskutku třešničkou na dortu. Z oblečení volte lososovou, krémovou, ledově modrou, stříbrnou. Pamatujte, že čím jste opálenější, tím vypadáte starší.

Bruneta 

tento typ má nesmrtelnou kombinaci bílé a zelené. Správný odstín oranžové rtěnky je pro ni tou pravou volbou. Lososová nebo hnědá tvářenka jí dodá větší sexepíl. Petrolejová barva dodá smyslnost. 

 

Blondýna

Vládne jim slunce a barvy léta. Nepřehánějte to s opalováním, hnědá rtěnka, stejně jako barva se rozhodně nehodí a nesluší. Volte přírodní barvy, barvu šeříku, jemnou růžovou, rty mohou být rudé, ale jako krev. Na černou zapomeňte, zvolte raději tmavě modrou s kalhoty bílé barvy. Kouřové líčení je fajn, ale nezapomínejte, že méně je více. 

Zrzka

Zrzky jsou oheň a život. Vévodí jim rudá barva, stejně jako smaragdová, která v nich probouzí vášeň a smyslnost. Umět se nosit jako zrzka znamená mít napůl v životě vystaráno. :-) Smaragdovo-zlaté stíny, rudá rtěnka a muž je prostě váš. Námořnická modrá v kombinaci s modrými linkami na oči probudí v mužích chuť se ve vašich očích utopit. Nezapomínejte na tělové lodičky. Nikdy ne černé. 

Fialová

Fialová je barva magie a posiluje vaše schopnosti. Zároveň se používá při léčbě vážných onemocnění. Tak či tak je to barva moci a síly. Zacházejte s ní tedy velmi opatrně a pokud se rozhodnete mít ji na hlavě, připravte se na to, že ji možná neustojíte a půjde rychle dolů. Na tuto barvu musíte být zkrátka připraveni, jinak se v ní nebudete cítit dobře. Volte jemnější líčení, barva sama o sobě je dost výrazným doplňkem, proto to se zbytkem včetně oblečení nepřehánějte. Sluší jim zlatá, tělová, vanilková, jemná meruňková, hrášková. 

Červená

Jednejte s ní opatrně. Rychle se dostává z vlasů, a pak to není moc hezký pohled. Sluší jim to co brunetám a zrzkám. I zde však platí, že barva sama o sobě je výrazná až moc, proto s ní zacházejme jako s jedním výrazným doplňkem. Kombinace bílé, zelené a hnědé se rozhodně nebojte. Báječně vás zahřeje a vypadá skvěle. 

 

Růžová

S růžovou budete přitahovat pozornost a opět i zde jako u fialové a červené platí, že se jedná o výrazný doplňek sám o sobě. Tudíž všeho s mírou. Skvělá barva je khaki, světle až středně modrá, višňová, skořicová, pudrově žlutá, zlatá. Líčení volte něžnější v barvách přírody. 

 

Nevíte si rady co na sebe a jak co zkombinovat?

Zavolejte mi: 733 195 222

nebo pište: ewelina.vlachova@gmail.com

Vaše Eva

 

Eva Vlachová

Další články

Smart Network
Smart Fotoreport 2 - Vánoční večírek + video ze Záruky kvalit Z daňových přiznání zpět do pohody.
Detail článku
Smart Network
Člen Blíží se finálový večer Dívky ČR. Letos ve znamení splněných snů. Chcete vidět na vlastní oči finále Dívky ČR 2015? Zažít nezapomenutelné chvíle na skvělé sportovně-společenské akci? Pak byste si rozhodně neměli nechat ujít finále, které proběhne 12. září od 18:00 v Dělnickém domě v Blansku.
Detail článku
Smart Network
Člen Proč v sobě podporovat kreativitu? Nejen kreslením, ale také tvůrčím psaním (psaní článků, příběhů, skládáním písniček...), keramikou, ručními pracemi, focením, tancem, zpěvem, hrou na hudební nástroj v sobě můžeme uvolnit tvořivost.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
EURO: 2701690402/2010
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace