Administrativu nechejte na nás. Dělejte to, v čem jste nejlepší!

19.8.2015
Smart Network

Skutečně efektivní asistentka umí vyhodnotit priority a důležitost jednotlivých úkolů. Protože je zkušená, umí si poradit s běžnými věcmi, jako je zajištění hotelu, odeslání pozvánek mailem a objednání tonerů, levou zadní. Efektivně zvládá všechnu nepříjemnou administrativu jakou je pošta, běhání po úřadech, zajišťování podpisů smluv u klientů a soudy. Vyhodnotí, kterou kravatu si má ředitel marketingu vzít na důležité jednání, a přitom dokončuje prezentaci pro obchodní oddělení a korekturu textu pro výroční zprávu.

Co když 8 hodin nepotřebujete?

Mnoho živnostníků a menších firem vůbec nepotřebuje asistentku na 8 hodin denně. V kanceláři je práce na maximálně dvě hodiny efektivní práce zkušené asistentky. Většina českých podnikatelů nad tím mávne rukou a zničující administrativu si dělají sami. Položme si však otázku, kdyby jste se mohli věnovat dvě hodiny denně navíc obchodu a práci, za kterou máte zaplaceno, vydělali byste více? Celých 10 hodin týdně a 40 hodin měsíčně navíc. To už je pořádný potenciál.

nej Asistentka jako řešení!

Nejspíše nezískáte kvalitní profi asistentku, která se vyzná, aby u vás pracovala pouhé dvě hodiny denně. Bude chtít celý úvazek, pěknou mzdu, benefity, počítač a ideálně auto. Díky službě nej Asistentka ani nemusíte. Dodáme vám na dvě hodiny denně profi asistentku, která od vás nepotřebuje nic. Počítač má, dopraví se sama, nechce žádný úvazek a neplatíte za ni superhrubou mzdu. (Pro představu, 12.000 Kč čistého měsíčně, což není žádná výhra, vás stojí v konečném důsledku 22.000 Kč se všemi odvody a daní). Navíc, jak už víme, ji nevytížíte na celých 8 hodin denně. Platíte za skutečně odvedenou práci, žádné houpání nohama a brouzdání na facebooku. Efektivita, profesionalita a přitom úspora vašeho času a nákladů.

Chcete vědět, jaké by to bylo mít vlastní nej Asistentku? Pojďme se potkat a společně se pobavit o tom, co by pro vás mohla dělat a jak vám pomůže. Pište na vase@nejasistentka.cz! Více k počtení na novém webu www.nejasistentka,cz.

 

Charlie Greenberg

Další články

Smart Network
Smart Jdete k nám poprvé? Jak to u nás funguje. Plánujete jít na akci Smart Network poprvé a nejste si jisti, jak to u nás funguje? Tak je tento článek přímo pro vás!
Detail článku
Smart Network
Smart Smart je ještě chytřejší! Novinky od 1.4.2020, ČLENSTVÍ 2020 Od dubna jsme se rozhodli udělat pro Vás SMART nejenom barevnější, ale hlavně chytřejší.
Detail článku
Smart Network
Člen Představení člena: Bc. Milan Nerud - Internetový časopis pro podnikání a franchising (IČPF) Článek našeho člena, který je šéfredaktorem Internetového časopisu pro podnikání a franchising (IČPF).
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
EURO: 2701690402/2010
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace