13. díl "Podnikání pod pokličkou" - MUDr. Renata Filipová - AtlasPROfilax®

18.12.2017
Smart Network

úvodním článku jsme Vám představili nový projekt Smart Networku ve spolupráci s fotografem a kameramanem Martinem Kopáčkem. Jedná se o sérii krátkých videí o Vašem podnikání. Nakoukneme pod pokličku a odhalíme úspěchy i úskalí daného oboru.

Ve 12. dílů před kamerou promluvila naše členka Ing. Michaela Drábková, Ph.D. - kouč pro komunikace se psy. Pomáhá lidem pochopit podstatu vztahu se psy a tím zlepšit jejich vzájemné porozumění. Ve videu na sebe prozrazuje, že je překladatelkou psí řeči, a to jak směrem od člověka k psovi, tak naopak. Připomeňte si tento díl kliknutím ZDE.

 

Metoda AtlasPROfilax®

Metoda AtlasPROfilax® je speciální technika ke korekci pozice prvního krčního obratle, atlasu. Spočívá v jemné tlakově-vibrační masáži na šíjových svalech za pomoci přístroje. Zákrok je krátký, provádí se vsedě, neobsahuje žádné manipulace či „škubání“, je bezpečný a stačí provést jednou.

Vychýlení atlasu je vrozené, postihuje prakticky celou populaci a stojí za mnoha fyzickými i psychickými potížemi, od skoliózy po špatné držení těla, bolesti hlavy, bolesti šíje a zad, výhřezy plotének, bolesti kloubů, závratě, hučení v uších či špatný spánek, úzkosti apod.

 

Tato metoda byla vyvinuta ve Švýcarsku a paní Filipová strávila několik let získáváním zkušeností přímo pod vedením René-Claudius Schümperli, jež tuto metodu vyvinul. V České a Slovenské republice je paní Filipová výhradní lékařkou, která má oprávnění tento zákrok provádět.

Pokud tedy trpíte různými bolestmi hlavy, zad či kloubů, pak si pusťte toto 15minutové video a rozšiřte si svoje obzory, jak je možné s bolestí a s problémy zatočit.

 

Zaujalo Vás toto video? Pak jej sdílejte a komentujte na YouTube.Pomůžete nám tak s naším cílem - pomáhat si, sdílet poznatky, zkušenosti a především kontakty.

 

I vy můžete mít svoje propagační video...

Slova nedokážou správně zachytit celý rozhovor, atmosféru i tajemství, která nám byla odhalena v tomto videu.

Pokud i Vy máte zájem o video, kontaktujte asistentku Kateřinu Jančíkovou na mailové adrese asistentka@smart-network.cz a v kopii zašlete poptávku také na info@smart-network.cz

Podrobné informace o tomto projektu, průběhu natáčení, informace o cenách i frekvenci natáčení naleznete na následujícím odkazu.

Ing. Kateřina Jančíková

Další články

Smart Network
členové HLEDÁME SCHOPNÉ KOLEGY PRO MBI STORE V BRNĚ Chcete s námi pracovat v příjemném prostředí, za Vaši práci být dobře odměněni a letět s námi do Karibiku? Přijďte do MBI!
Detail článku
Smart Network
členové MBI Passport - vstupenka do světa výhod MBI Další slevová karta v Brně? Vůbec ne! MBI Passport je vstupenkou do MBI Storu, pozvánkou na eventy MBI a zároveň v sobě zahrnuje výhodné nabídky partnerů MBI z oblasti lifestyle - cestování, nákupy, akce, festivaly a další.
Detail článku
Smart Network
členové Ideální dovolená? Dovolená na druhou! Nebaví vás jen odpočívat u pláže a rádi byste se na dovolené dozvěděli i něco nového?
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 63800
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb